Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak go rozgryzc???

15 sie 2012 - 00:20:28

Dziewczyny! Dwa tygodnie temu zaczely sie prace przy drodze biegnacej obok mojego domu. poczatkowo nie zwracalam uwagi na pracownikow ale skutecznie zmienila to moja mama, ktora oworzyla mi oczy na pewnego przystojniaka. K (tak bede o nim wspominac) od razu wydal mi sie bardzo niesmialy. Spojrzenia, usmiechy ale nic wiecej... a widac bylo ze sie mu spodobalam. okazalo sie ze zna go moja przyjaciolka. dala mi do niego numer. napisalam. od tego czasu piszemy od czasu do czasu. i to nie jest tak ze zawsze to ja rozkrecam temat bo on tez wiele razy pyta mnie o mnostwo rzeczy ale ewidentnie nie lubi pisac duzo... dwa razy (podczas pracy) byl u mnie na kawie z innymi pracownikami, ale raz udalo sie nam porozmawiac dluzej sam na sam, podczas jego przerwy w pracy. sama zagadalam (przez okno :(( ) super sie gadalo, nie to co przez esy. W niedziele zaprosilam go na kawe i ciacho ale powiedzial ze nie bedzie przeszkadzal (MIELISMY W DOMU MALA UROCZYSTOSC) pomimo moich zapewnien ze nie bedzie przeszkadzal i ze bedziemy sami odmowil mowiac innym razem. zwalilam to na jego niesmialosc. wczoraj yly moje urodziny, napisal zyczenia, pytal o plany na ten dzien itp. dzis postanowilam zrobic krok. zaprosilam go przez smsa na kawe( inaczej sie nie dalo gdyz narazie wstrzymane sa prace przy drodze) mowil ze zobaczy co da sie zrobic. oczywiscie potem gdy spytalam co z wieczorem napisal ze nie przyjedzie. napisalam ze rozumiem. i tyle.... juz nie wiem co o nim myslec. czy jest niesmialy czy nie chce kontynuowac znajomosci... wiec czemu pisze ze mna?? dodam ze mam 18 a on 19 lat. prosze o wyrazenie opinii. z gory dziekuje.
widze ze nikt nie podjal tematu... :(( bardzo mi zalezy na obiektywnym spojrzeniu na cala sprawe. prosze wypowiedzcie sie;p
BARDZO PROSZE WAS O WYPOWIEDZI



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 00:47 przez Blondee.

jak go rozgryzc???

15 sie 2012 - 11:08:19

Każdy facet jest inny dlatego ciężko "rozgryźć" Go na podstawie Twojej opowieści. Może mu coś wypadło, może faktycznie to nie śmiałość, a może po prostu to On chciałby wyjść z inicjatywą i Ciebie zaprosić a Ty nie dajesz mu takiej możliwości? Poczekaj teraz na Jego ruch, nie pisz, niech On pierwszy napisze - jak mu zależy to się odezwie, jak nie to trudno.

jak go rozgryzc???

15 sie 2012 - 11:11:56

Cytat
lubiewtorki
Każdy facet jest inny dlatego ciężko "rozgryźć" Go na podstawie Twojej opowieści. Może mu coś wypadło, może faktycznie to nie śmiałość, a może po prostu to On chciałby wyjść z inicjatywą i Ciebie zaprosić a Ty nie dajesz mu takiej możliwości? Poczekaj teraz na Jego ruch, nie pisz, niech On pierwszy napisze - jak mu zależy to się odezwie, jak nie to trudno.
sądzę tak samo :P

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

jak go rozgryzc???

15 sie 2012 - 11:12:36

Cytat
lubiewtorki
Każdy facet jest inny dlatego ciężko "rozgryźć" Go na podstawie Twojej opowieści. Może mu coś wypadło, może faktycznie to nie śmiałość, a może po prostu to On chciałby wyjść z inicjatywą i Ciebie zaprosić a Ty nie dajesz mu takiej możliwości? Poczekaj teraz na Jego ruch, nie pisz, niech On pierwszy napisze - jak mu zależy to się odezwie, jak nie to trudno.

jak go rozgryzc???

15 sie 2012 - 11:14:12

a skąd jesteś? bo opis chyba pasuje mi do kogoś kogo znam

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

jak go rozgryzc???

15 sie 2012 - 11:21:46

może już kogoś ma ?

jak go rozgryzc???

15 sie 2012 - 11:25:23

Cytat
lubiewtorki
Każdy facet jest inny dlatego ciężko "rozgryźć" Go na podstawie Twojej opowieści. Może mu coś wypadło, może faktycznie to nie śmiałość, a może po prostu to On chciałby wyjść z inicjatywą i Ciebie zaprosić a Ty nie dajesz mu takiej możliwości? Poczekaj teraz na Jego ruch, nie pisz, niech On pierwszy napisze - jak mu zależy to się odezwie, jak nie to trudno.

jak go rozgryzc???

15 sie 2012 - 11:25:28

Nie narzucaj się i nie pisz przez jakiś czas. Sam się odezwie. A jeśli się nie odezwie to nie jest zainteresowany ;)

jak go rozgryzc???

15 sie 2012 - 11:25:54

nie narzucaj mu się- może ma kogoś. jak będzie mu zależało sam się odezwie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mam chyba problem ze sobą...