niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

13 wrz 2017 - 11:06:30

A może coś zupełnie innego? Np. cienki portfel, albo jakąś saszetę, gdzie mógłby nosić swoje podręczne rzeczy? Mi się takie rozwiązanie podoba, zawsze możesz usiąść z facetem i wybrać z nim

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-26 18:01 przez moderator.

20 wrz 2017 - 10:50:57

Propozycji na prezent jest dużo tylko trochę pomyśleć trzeba. Czy facet z którejś z Was latał na przykład w tunelu aerodynamicznym? Mój nie dlatego 30 dostanie taki prezent + wycieczkę do Leszna. Niespodziankę będzie miał niezłą. Pamiętajcie, że jak facet Was kocha to co nie dacie mu to będzie zadowolony. Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

26 paź 2017 - 17:39:49

Jeśli ma być oryginalne to pasuje prezent w stylu jazda fajnym, wyścigowym autem, ekstremalne skoki albo coś w tym stylu

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-26 18:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

08 lis 2017 - 12:25:34

Jazda po torze specjalnie przygotowanym samochodem to byłoby to :) Sama w sumie chciałabym taki prezent :) =D

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

14 lis 2017 - 20:35:16

Ja już planuję świąteczne prezenty, facetowi na pewno przydał by się trymer do brody, jego stary już ledwo zipie i na pewno to już tylko kwestia dni,myślałam o beard designerze, to już taki bardziej wypasiony sprzęt, ale na faceta mi nie szkoda ;) ważne żeby był zadowolony, podobno bardzo łatwo się tego trymera używa i daje fajny efekt

12 gru 2017 - 17:19:14

ostatni prezent na dzień chłopaka kupiłam jeszcze w czasach gimnazjum kiedy z kolezankami zrzucałyśmy się na jakieś zabawne gadżety dla kolegów z pracy. Teraz obchodzimy dzień mężczyzny. Wiek zobowiązuje ściana

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

17 gru 2017 - 19:35:09

Dobrym pomysłem są jakieś narzędzia albo dobra książka :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odwołany ślub i powrót?