Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 20:25:36

niestety nie doradzę bo nie mam pojęcia o tym :D ale moze znajda sie tu jakies dziewczyny :)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 20:43:45

Cytat
02bezkitu11
a ja chcialam mojemu kupic konsole, ale nie wiem czy lepiej x box 360 czy ps2? moze doradzicie? ;>

Zależy czy Twój chłopak ma hajs na gry, jak tak to xboxa, jak nie to ps2, bo tam łatwiej zrobić przeróbkę żeby chodziły piraty.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 20:48:21

Cytat
blss
Cytat
02bezkitu11
a ja chcialam mojemu kupic konsole, ale nie wiem czy lepiej x box 360 czy ps2? moze doradzicie? ;>

Zależy czy Twój chłopak ma hajs na gry, jak tak to xboxa, jak nie to ps2, bo tam łatwiej zrobić przeróbkę żeby chodziły piraty.
xboxa też można łatwo przerobić, żeby chodziły piraty, ale ja tego nie mówiłam ;)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 20:56:11

kiedys chcialam mojemu kupic kule-akwarium ze zlotymi rybkami i to obwizac kokarda ;d no ale sama nie wiem czy to byl dobry pomysl ;d

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 21:02:19

alkohol nie wchodzi w gre, bo to tak wyglada jakbym sama chciala zeby pil, a nie lubie jak on to robi, chyba ze razem;)

wydaje mi sie ze faceci lubia niebanalne gadzety, np mini lodoweczka na pusze coca coli na port usb lub do samochodu,sama bym taka kupila
ponadto moze cos takiego, dosc odwazne, raczej dla zwiazkow z dlugim stazem : http://www.bigboystoys.pl/item210__Zestaw_Do_Pielegnacji_Wacusia.html

lub: http://www.bigboystoys.pl/item564__Imprezowa_Ruletka.html

osobiscie mi sie nie podoba, ale moze ktoras z Was cos takiego lubi.

Moze jakies fajne sluchawki, albo mysz do kompa, sama znacie swoich facetow, nawet fajny ciuch moze byc dobrym i udanym prezentem;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 21:17 przez lakatone.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 21:07:24

Cytat
ilayla
Cytat
blss
Cytat
02bezkitu11
a ja chcialam mojemu kupic konsole, ale nie wiem czy lepiej x box 360 czy ps2? moze doradzicie? ;>

Zależy czy Twój chłopak ma hajs na gry, jak tak to xboxa, jak nie to ps2, bo tam łatwiej zrobić przeróbkę żeby chodziły piraty.
xboxa też można łatwo przerobić, żeby chodziły piraty, ale ja tego nie mówiłam ;)

owszem przeróbkę można zrobić, ale znam dziesiątki osób które ją zrobiły, dostały blokadę (które są dawane falami na większą skalę) i wywaliły dużo hajsu w błoto, bo nie mogły potem odzyskać konsoli. jeżeli o to chodzi to ps2 wypada lepiej, na allegro są różne rzeczy które przeróbkę umożliwią, a konsola nadal będzie chodzić

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 21:10:16

W zeszłym roku jak to było dopiero kilka naszych wspólnych miesięcy to musielismy zajechać do innego miasta tego dnia, więc namówiłam go na wyjazd do mcdonalda, on czekał w samochodzie, a ja śmignęłam po 4for2 na wynos i włożyłam do środka wspólne zdjęcie. Bardzo się ucieszył, bo łasuch i to (było)jest jego ulubione zdjęcie :D

w tym roku planuję zabrać go do kina na jakiś dobry film, albo na weekend namówić go na wyjazd i w mieście, w którym wylądujemy wymyśleć jakąś atrakcje, np. schować gdzieś jakiś upominek i zrobić mapę, żeby musiał ten prezent znaleźć :D

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 22:41:54

dziewczyny super pomysły! :))

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 22:53:00

Ja Mojemu mam zamiar kupić elektryczną maszynkę do golenia :)

Jak miałam 16 lat, to kupiłam takie śmiechowe lustro, napisałam kredką do ust "NARCYZ" (strasznie lubił patrzeć na siebie w lustro ;D), pomalowałam usta szminką i odbiłam buziaka. Jeeeju, kiedy to było ;D . Teraz śmiać mi się chcę z tego .

Albo breloczek do kluczyków z napisem : " Fura Mariusza. Nie ruszać. Chyba, że chcesz umyć " . Ha, ha :D

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 22:55:13

Hahah dobre to z tym breloczkiem :D
Ja mojemu kupię słuchawki do skypa i jakieś ulubione słodycze :)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 22:55:34

Cytat
blss
Cytat
ilayla
Cytat
blss
Cytat
02bezkitu11
a ja chcialam mojemu kupic konsole, ale nie wiem czy lepiej x box 360 czy ps2? moze doradzicie? ;>

Zależy czy Twój chłopak ma hajs na gry, jak tak to xboxa, jak nie to ps2, bo tam łatwiej zrobić przeróbkę żeby chodziły piraty.
xboxa też można łatwo przerobić, żeby chodziły piraty, ale ja tego nie mówiłam ;)

owszem przeróbkę można zrobić, ale znam dziesiątki osób które ją zrobiły, dostały blokadę (które są dawane falami na większą skalę) i wywaliły dużo hajsu w błoto, bo nie mogły potem odzyskać konsoli. jeżeli o to chodzi to ps2 wypada lepiej, na allegro są różne rzeczy które przeróbkę umożliwią, a konsola nadal będzie chodzić

Uwierz, jeśli ktoś siedzi w temacie, nie zablokują go. Wystarczy trochę interesować się tym i tym kiedy zmieniają się oprogramowania do tego wszystkiego i na bieżąco wszystko uaktualniać. A nie przerobić, na dodatek źle i później mówić, że nie ma sensu tego robić, bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Ja nie znam nikogo, komu zablokowano xboxa, a znam wiele osób, które mają go przerobionego, praktycznie każdy, kto go ma.

A wracając do tematu - nie wiem. Mój wcale postarał się na dzień kobiet, dlatego zastanawiam się, czy w ogóle cokolwiek robić. Nie lubię, jak coś działa w jedną stronę. :)
Ale pewnie byłoby to wyjście na piwo i coś dobrego do jedzenia + słodycze i może jakiś fajny gadżet, nowa karta do telefonu, mp3, słuchawki, albo coś w tym stylu.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 22:56:18

Cytat
ilayla
Cytat
klauudens
czteropak to głupi pomysl... chyba ze czyjs chlopak SERIO ucieszy sie z piwa... az mnie zatkało po przeczytaniu tego.
a co Twoim zdaniem jest lepsze?

mój nic nie dostanie, nie obchodzimy takich świąt - problemy z głowy :)
ale on akurat z piwa by się ucieszył - strasznie lubi DOBRE piwa, jakbym mu kupiła jakieś belgijskie, które kosztuje 10 zł za małą butelkę, to byłby wniebowzięty, bo zwyczajnie mu szkoda tyle pieniędzy.

A gdzie było napisane, że czteropak dobrego piwa? Mnie chodziło o zwykłe. Kupiłabyś chłopakowi czteropak Warki na dzień chłopaka? Bo ja swojemu nie.. Ale co kto lubi, dla mnie dawać chłopakowi piwo to po prostu jest smutne, ale tak jak powiedzialam- co kto lubi ;;]
Cytat
Monicquaa
Cytat
klauudens
czteropak to głupi pomysl... chyba ze czyjs chlopak SERIO ucieszy sie z piwa... az mnie zatkało po przeczytaniu tego.

a ja myśle że głupi pomysł to ramka ze zdjęciem albo misio albo bokserki. znając Twoje podejście na pewno swojemu kupujesz takie coś.
czteropak to bardzo praktyczny prezent.
mój jest piwoszem więc by się ucieszył. bardziej niż z jakiegoś sweetaśnego misia albo zdjęcia albo słonika z porcelany który by stał bezużytecznie i się kurzył.

Znajac moje podejscie? hahaha a od kiedy sie znamy ?:D Gwoli scislosci mis i ramka ze zdjeciem to nie w moim stylu, nie mam 15 lat, ale widze ze z ciebie taka zadziorka to moze ty masz? jesli masz chlopaka alkoholika albo lubi piwo to mu kup czteropak, moj raczej sie tym nie interesuje. Rok temu dostal ode mnie na dzien chlopaka portfel z Ochnika. Mowi ci to cos? Chyba nie... ;) Takze ty zostan przy piwie(wow, na pewno mu sie przyda pusta puszka. pozyteczna bedzie! moze na oszczednosci na cos porzadnego, czego nie dostanie niestety od dziewczyny) a ja pozostane przy prezentach ,ktore mu posluza przez dlugi okres.:) Teraz, jesli cie to interesuje, mysle o torbie listonoszce, tez z Ochnika, bo wiem ze chociaz drogie to dobre i skorzane, na lata bedzie mial ,akurat konczy studia to bedzie jak znalazl do pracy:) pozdrawiam!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 23:03 przez klauudens.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 23:05:47

fajny pomysl ze sloikiem pelnym slodkosci:)

ja mam dla swojego gadzety z logo ulubionej pilkarskiej drozyny, siostra byla na wakacjach w Barcelonie i zlozylam u niej zamowienie na kilka drobiazgow:)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 23:12:57

Cytat
klauudens
Cytat
ilayla
Cytat
klauudens
czteropak to głupi pomysl... chyba ze czyjs chlopak SERIO ucieszy sie z piwa... az mnie zatkało po przeczytaniu tego.
a co Twoim zdaniem jest lepsze?

mój nic nie dostanie, nie obchodzimy takich świąt - problemy z głowy :)
ale on akurat z piwa by się ucieszył - strasznie lubi DOBRE piwa, jakbym mu kupiła jakieś belgijskie, które kosztuje 10 zł za małą butelkę, to byłby wniebowzięty, bo zwyczajnie mu szkoda tyle pieniędzy.

A gdzie było napisane, że czteropak dobrego piwa? Mnie chodziło o zwykłe. Kupiłabyś chłopakowi czteropak Warki na dzień chłopaka? Bo ja swojemu nie.. Ale co kto lubi, dla mnie dawać chłopakowi piwo to po prostu jest smutne, ale tak jak powiedzialam- co kto lubi ;;]
Cytat
Monicquaa
Cytat
klauudens
czteropak to głupi pomysl... chyba ze czyjs chlopak SERIO ucieszy sie z piwa... az mnie zatkało po przeczytaniu tego.

a ja myśle że głupi pomysł to ramka ze zdjęciem albo misio albo bokserki. znając Twoje podejście na pewno swojemu kupujesz takie coś.
czteropak to bardzo praktyczny prezent.
mój jest piwoszem więc by się ucieszył. bardziej niż z jakiegoś sweetaśnego misia albo zdjęcia albo słonika z porcelany który by stał bezużytecznie i się kurzył.

Znajac moje podejscie? hahaha a od kiedy sie znamy ?:D Gwoli scislosci mis i ramka ze zdjeciem to nie w moim stylu, nie mam 15 lat, ale widze ze z ciebie taka zadziorka to moze ty masz? jesli masz chlopaka alkoholika albo lubi piwo to mu kup czteropak, moj raczej sie tym nie interesuje. Rok temu dostal ode mnie na dzien chlopaka portfel z Ochnika. Mowi ci to cos? Chyba nie... ;) Takze ty zostan przy piwie(wow, na pewno mu sie przyda pusta puszka. pozyteczna bedzie! moze na oszczednosci na cos porzadnego, czego nie dostanie niestety od dziewczyny) a ja pozostane przy prezentach ,ktore mu posluza przez dlugi okres.:) Teraz, jesli cie to interesuje, mysle o torbie listonoszce, tez z Ochnika, bo wiem ze chociaz drogie to dobre i skorzane, na lata bedzie mial ,akurat konczy studia to bedzie jak znalazl do pracy:) pozdrawiam!

Ale Ty jesteś pusta. Wg mnie też piwo to nie jest dobry pomysł, ale gadasz, jakbyś chciała poniżyć kogoś, kto nie ma pieniędzy na tak drogie prezenty i mówisz tak, jakby ważny był tylko ten prezent, który jest bardzo drogi. Drogie nie zawsze znaczy fajne. I w życiu nie chciałabym, żeby ktoś przy wyborze prezentu dla mnie kierował się tym, że jest drogie, to na pewno bede sie cieszyć. Już wolałabym dostać laurkę robioną ręcznie, niż prezent który jest "fajny bo drogi". Prezenty dane od serca są fajniejsze. I ku Twojemu zdziwieniu wiem co to jest Ochnik.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 23:19:51

ODPUŚCIE SOBIE KŁÓTNIE, KAŻDY MA SWOJE ZDANIE. NIEPOTRZEBNE NAM JEST TUTAJ WYWYŻSZANIE SIĘ... każda zna swojego chłopaka bardzo dobrze i każda wie co go może ucieszyć, jak widać piwo też potrafi. jeżeli macie zamiar dalej wymieniać się zdaniami to proszę prywatnie a nie zaśmiecać wątek, który jest dla dziwczyn, które chcą podarować coś chłopakowi w ten dzień.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężczyzni,czy naprawde tak jest?