Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

13 wrz 2017 - 11:06:30

A może coś zupełnie innego? Np. cienki portfel, albo jakąś saszetę, gdzie mógłby nosić swoje podręczne rzeczy? Mi się takie rozwiązanie podoba, zawsze możesz usiąść z facetem i wybrać z nim



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-26 18:01 przez moderator.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

20 wrz 2017 - 10:50:57

Propozycji na prezent jest dużo tylko trochę pomyśleć trzeba. Czy facet z którejś z Was latał na przykład w tunelu aerodynamicznym? Mój nie dlatego 30 dostanie taki prezent + wycieczkę do Leszna. Niespodziankę będzie miał niezłą. Pamiętajcie, że jak facet Was kocha to co nie dacie mu to będzie zadowolony. Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

26 paź 2017 - 17:39:49

Jeśli ma być oryginalne to pasuje prezent w stylu jazda fajnym, wyścigowym autem, ekstremalne skoki albo coś w tym stylu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-26 18:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

08 lis 2017 - 12:25:34

Jazda po torze specjalnie przygotowanym samochodem to byłoby to :) Sama w sumie chciałabym taki prezent :) =D

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 lis 2017 - 20:35:16

Ja już planuję świąteczne prezenty, facetowi na pewno przydał by się trymer do brody, jego stary już ledwo zipie i na pewno to już tylko kwestia dni,myślałam o beard designerze, to już taki bardziej wypasiony sprzęt, ale na faceta mi nie szkoda ;) ważne żeby był zadowolony, podobno bardzo łatwo się tego trymera używa i daje fajny efekt

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

12 gru 2017 - 17:19:14

ostatni prezent na dzień chłopaka kupiłam jeszcze w czasach gimnazjum kiedy z kolezankami zrzucałyśmy się na jakieś zabawne gadżety dla kolegów z pracy. Teraz obchodzimy dzień mężczyzny. Wiek zobowiązuje ściana

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

17 gru 2017 - 19:35:09

Dobrym pomysłem są jakieś narzędzia albo dobra książka :D

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

06 lip 2019 - 10:28:20

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

11 lip 2019 - 11:52:29

A moze karnet na jakieś szalone wydarzenie? Nie znam faceta, który by nie marzył no o zrobieniu czegoś szalonego. czy to będzie skok ze spadochronem, skoku na Bungee, lub innym ekstremalnym przeżyciu. Może być to
skok spadochronem
lot w tunelu aerodynamicznym
jazda sportowym samochodem
Jesli jednak nie masz na to kasy, to polecam po prostu personalizowaną kartkę. <moderacja> Na pewno będzie zadowolony, ze wysiliłaś się i starałaś sie mu sprezentowac cos oryginalnego.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-07 19:20 przez moderator.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

13 sie 2019 - 16:44:38

czy w zwiazku z tym ze zbliza sie dzien chloapka kupujecie swoim mężczyznom jakies drobne upominki?? ja chce kupic cos ale juz nie mam pomyslow (za duzo juz chyba tych prezentow zrobilam...) kupilam juz (na rozne okazje): -ramka z moim zdjeciem -poduszka z moim zdjeciem -mis -krawat -piżamka -album na zdjecia -kubek magiczny z naszym wspolnym zdjeciem -kosmetyki -bokserki -pasek do spodni -t-shirt -bransoletka -ozdobne kieliszki -zabawne bokserki -sliniaczek z fajnym napisem -zegarek -perfuma -koszula na pewno jestescie dlugo juz w zwiazku i mężczyzna - podzielcie sie pomyslami :) (prezent odpowiedni dla mezczyzny w wiek od 20 do 30 lat) niepalący czekam na opinie

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

16 sie 2019 - 14:50:35

Mój facet lubi biegać i chodzi na siłkę, więc na dzień chłopaka postanowiłam pójść w klasykę i kupię mu trochę ubrań sportowych. Pomyślałam tylko, żeby wybierać ciuchy funkcyjne, bo one zwykle są droższe, a na prezent to fajna opcja. Mam już część prezentu t-shirt the north face (Base Camp Duffel S T93ETO6WN - taki model dokładnie) i szukam jeszcze jakichś fajnych szortów/spodenek do kompletu. W sumie dobry moment, bo jeszcze trwają wyprzedaże :D może coś takiego? Nawet jeśli nie ćwiczy, to będzie miał na rower albo jak pojedziecie gdzieś za miast na weekend. Jak dla mnie praktyczne prezenty to zawsze bezpieczna opcja. No, przynajmniej mój nie narzeka :D

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

01 gru 2019 - 23:29:44

Świetnym pomysłem na prezent jest koszula. Ja wybrałam elegancką wersję, wykorzysta ją na jakieś ważniejsze uroczystości rodzinne. Nie miałam czasu biegać po sklepach i zamówiłam ja ze sklepu Merceria, bardzo dobra jakość ubrań

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

06 lut 2020 - 10:46:34

Ja w tym roku kupilam swojemu portfel i konsole super nintendo classic :D

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

18 lut 2020 - 15:31:09

ja swojemu kupiłam alkomat Alkohit X5. Prezent troszkę droższy ale chciał. Raz na jakiś czas mogę zaszaleć. Jest mega zadowolony z niego. Wszędzie go zabiera. Gdziekolwiek nie jedziemy to pierwszą rzeczą jaką pakuje to właśnie ten alkomat.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

06 paź 2020 - 08:13:00

Mój chłopak był ostatnio bardzo zadowolony z prezentu takiego jak skórzany pasek, który kupiłam na https://zagatto.pl/paski-skorzane-zagatto,c41.html . Wiem, że to element garderoby, który jest niezbędny w szafie każdego mężczyzny. To był strzał w dziesiątkę!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odwołany ślub i powrót?