Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

29 lis 2015 - 07:10:07

Ostatnio wśród naszych znajomych bardzo modnym prezentem stał się alkomat <moderacja-spam> , ze względu na zaostrzenie przepisów .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 17:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

31 gru 2015 - 13:39:48

Nie ma chyba faceta, którego by piłka nożna nie interesowała. Mój jest wielkim fanem A.C. Milan, dlatego postanowiłam że go zabiorę na ich stadion do Włoch. Teraz podróże to nie są kosmiczne pieniądze, więc mogę sobie na to pozwolić. Wystarczy wyszukać jakieś tanie loty , mam zamiar skorzystać z tej strony <moderacja-spam> potem znaleźć jakiś hotel i lecieć spełniać marzenia ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 17:01 przez moderator.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

26 sty 2016 - 12:13:43

Kubek to zawsze spoko pomysl na prezent :)Tylko z odpowiednim napisem.
<moderacja-spam>




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 17:03 przez moderator.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

01 lut 2016 - 17:34:13

Ja mam w domu brodacza mega swisiowanego na punkcie fryzowania zarostu, olejków, wosków, zapachów etc :) Zażyczył sobie trymer Panasonica, to dostanie. To jeszcze dodatek do gwiazdkowego prezentu, normalnie aż tak nie szalejemy :)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

16 lut 2016 - 10:58:00

A ja polecam <moderacja-spam>] - super gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen, Marvela, Asterixa itp. Taka kolekcja komiksów może być bardzo trafionym pomysłem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 17:00 przez moderator.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

16 lut 2016 - 11:22:31

Same reklamy czytac sie teg nie chce !!

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

30 mar 2016 - 10:49:34

A może zamiast się męczyć z wyborem prezentu , dać mu kartę podarunkową do jakiegoś ekskluzywnego sklepu. Na pewno będzie zadowolony, bo dostanie coś co sam wybrał a ty nie będziesz miała problemu. Myślę, że coś takiego byłoby w sam raz <moderacja-spam> , a jeśli nie to możesz poszukać po innych sklepach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 17:00 przez moderator.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

24 sie 2016 - 12:13:01

Podpowiedzcie jakiś pomysł na prezent, zastanawiłam się nad strzyżąrką albo czymś do stylizacji brody, moja wiedza jest znikoma :( nawet nie wiem jakie marki są ok, teraz ma mazynkę remingtona ale już chyba nie chce tej samej firmy

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

24 sie 2016 - 12:55:01

Ja mojemu kupiłam fajne buty sportowe na stronie [moderacja - link] i uważam, że to świetny pomysł. Aktualnie męża nie ma bo pracuje za granicą, ale jak wróci będzie miał miłą niespodziankę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-25 08:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

24 sie 2016 - 23:27:40

Ja zawsze lubię zakombinować tak żeby prezent dla chłopaka był też trochę dla mnie :D Ostatnio właściwie zorganizowałam to tak, że był zupełnie dla mnie i na mnie, ale obojgu nam się bardzo podobało :) On szaleje na punkcie pończoch takich przypinanych na pasie, więc sprawiłam sobie pierwszy taki zestaw z [moderacja - link] i naprawdę nie żałuję :) Zawsze staram się żeby prezenty były przede wszystkim z wyobraźnią i żeby zapadły w pamięć, myślę, że to jest najważniejsze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-25 08:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

25 sty 2017 - 22:40:51

faceci lubią gadżety, mój lub coś tam dłubać w domu, lubi takie rzeczy diy i razem z synem coś tam ciąge budują, namówiam go nawet na zrobienie mi pudełeczka na biżuterię, ostatnio dostał narzędzie wielofunkcyjne ryobi więc będxie jak znalazł do wycinania i szlifowania, prezent trafiony dla każdego domowego majsterkowicza i wiem ze też ma dosyc długą gwarancję bo chyba 3 lata

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

10 mar 2017 - 10:44:39

Ja polecam kupić perfumy jakieś nie drogie, a dobrej jakości. Wogole uwielbiam Hugo Boss Szary. Perfumy, które dluuuuugo pachną można kupić przez stronę galeriazapachow.pl. Także zachęcam !!

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

13 mar 2017 - 09:28:55

Ja znalazłam właśnie ciekawy blog na temat dnia mężczyzny i tego co można mu kupić <moderacja-spam> przydają się takie treści bo ja zawsze miałam problem z prezentem dla swojego chłopaka wiem że lubi różne gadżety itp ale takie różnego rodzaju elektroniczne rzeczy są drogie a nie będę mu kupować jakiś dronów na dzień faceta jak on mi na dzień kobiet kupi jakieś czekoladki czy misia bo takie drony to spory koszt. Wiec zdecydowałam się na takie drobiazgi jak on i na tym blogu obczaiłam sobie temat skórzanej galanterii i to kupiłam mu na dzień mężczyzny był zadowolony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-13 09:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

01 cze 2017 - 09:16:26

ja swojemu kupiłam wodę po goleniu i powerbank Baseusa, juz mi nie będzie marudził ze mu się telefon szybko rozładowął i nie miał jak zadzwonic. Przyjemne z pozytecznym . Zamawiałam w Iscratch, tam dużo taniej jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 11:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

13 wrz 2017 - 09:37:39

Oprócz jakiegoś fizycznego prezentu fajnie zrobić coś trochę bardziej oryginalnego, takiego zaskakującego. Np. mój lubi stronę Puzzle Factory i układa tam sobie online puzzle. I w zeszłym roku zrobiłam na tej stronie dla niego puzzle z naszego wspólnego zdjęcia - tak normalnie do układania online :D Zaskoczenie ale pozytywne :) Puzzle są oczywiście dodawane i układane za darmo także spoko.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 11:24 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Swieta z narzeczonym czy z rodzina?