Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:31:01

phiiii czekolady... phii piwa.. zaproponuj mu 69 będzie szczesliwy :D

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:34:31

nikt nie mówi tutaj o zdjęciu w ramce, zawsze mozna wysłać mu na pocztę, na pewno kazdy chlopak z miłą chęcia nieraz spojrzałby na takie zdjęcia :)) (chodzi mi tutaj o zdjeciach nas calych z jakimis pozami) nie erotyczne ale po prostu takie noo zachęcające :D ja za to wykonam to normalnie, wywołam, pokaże mu a potem wsadzę do naszego albumu bo mamy taki z naszymi zdjeciami :))


link do tego zdjęcia, super pomysł gdyby jeszcze troszke z tym pokombinowac i udoskonalic :D

http://zszywka.pl/p/wyznanie-zdjeciowe--775241.html

Cytat
Smallia
phiiii czekolady... phii piwa.. zaproponuj mu 69 będzie szczesliwy :D


hahaha dobre :D :D ale w zaawansowanym związku i bez jakiegoś dnia chłopaka można to sprawić:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 19:35 przez phi1.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:36:02

Cytat
Smallia
phiiii czekolady... phii piwa.. zaproponuj mu 69 będzie szczesliwy :D
a to trza dnia chłopaka, żeby sobie takie przyjemności sprawiać? :D

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:36:42

Cytat
klauudens
czteropak to głupi pomysl... chyba ze czyjs chlopak SERIO ucieszy sie z piwa... az mnie zatkało po przeczytaniu tego.

a ja myśle że głupi pomysł to ramka ze zdjęciem albo misio albo bokserki. znając Twoje podejście na pewno swojemu kupujesz takie coś.
czteropak to bardzo praktyczny prezent.
mój jest piwoszem więc by się ucieszył. bardziej niż z jakiegoś sweetaśnego misia albo zdjęcia albo słonika z porcelany który by stał bezużytecznie i się kurzył.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:37:19

hmm... dobry temat... Ja już myśle nad prezentami zawsze dużo wcześniej... Ostatnio zastanawiałam się, czy są męskie bokserki z własnym napisem itp... I znalazłam:) I myślałam właśnie o takich bokserkach:) + jeszcze cos do tego...
Lub faktycznie jakąś bluzę:)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:40:02

Cytat
Monicquaa
Cytat
klauudens
czteropak to głupi pomysl... chyba ze czyjs chlopak SERIO ucieszy sie z piwa... az mnie zatkało po przeczytaniu tego.

a ja myśle że głupi pomysł to ramka ze zdjęciem albo misio albo bokserki. znając Twoje podejście na pewno swojemu kupujesz takie coś.
czteropak to bardzo praktyczny prezent.
mój jest piwoszem więc by się ucieszył. bardziej niż z jakiegoś sweetaśnego misia albo zdjęcia albo słonika z porcelany który by stał bezużytecznie i się kurzył.

Dokładnie! Sama bym się cieszyła z jakiś kilku dziwnych i oryginalnych piw na dzień kobiet dużo bardziej niż z np. bukietu kwiatów, który po kilku dniach zwiędnie.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:43:05

mój też by się ucieszył z piwka, ale może nie jako prezent, tylko tak zwyczajnie, bez okazji;] A najlepiej gdybym przyniosła właśnie cztoropak- dwa dla siebie i dwa dla niego, do tego pizza, film i seks- wymarzony wieczór:D
Kiedy jest dzień chłopaka? Nie wiem czy coś mu dam, może coś "od serca", jakiś drobiazg typu słodycze, ale raczej nic kosztownego, bo taka okazja to nie okazja:)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:46:04

striptiz i po sprawie :P:P

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:47:55

Usuń linka bo bana dostaniesz. Fajny pomysł ;)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:48:59

teraz to już wszystko jest z własnym napisem :D

właśnie, bokserki i np koszulka to też fajny pomysł :))


Tylko ja już to wykorzystałam na inne okazje :D tzn bokserki bo za koszulkami nie jestem az tak zeby je wręczać :))



Dobrym pomysłem jest też zestaw: piwko+ jakiś fajny kufel, śmieszny+ np gadający otwieracz


http://zrobprezent.pl/produkt/887-poduszki-prezentowe.html

- a co myślicie np o tym?:D CHODZI MI O PODUSZKĘ Z NAPISEM 'poduszka twardziela, co Ty wiesz o przytulaniu" śmieszne takie :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 19:55 przez phi1.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:52:07

dobrze, że mi przypomniałyście o dniu chłopaka :D na szczęście mój chłopak właśnie poszukuje dżojstiku do gry (niestety mi to nie na rękę, bo nie bardzo lubie kiedy marnuje czas na gry) no ale byłaby fajna i niedroga niespodzianka :D

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:52:55

Cytat
klauudens
czteropak to głupi pomysl... chyba ze czyjs chlopak SERIO ucieszy sie z piwa... az mnie zatkało po przeczytaniu tego.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:53:41

No właśnie a kiedy dzień chłopaka?. :D

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:58:38

dzień chłopaka jest w ostatni dzień września ;)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 20:15:52

a ja chcialam mojemu kupic konsole, ale nie wiem czy lepiej x box 360 czy ps2? moze doradzicie? ;>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężczyzni,czy naprawde tak jest?