Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:02:34

no skoro sie umowilas:) idz smialo... ladnie si ubierz umaluj, ladnie zrob wlosy bo na wlosy bardzo czesto zwracaja uwage i heeja byc moze do milosci swojego zycia!! :)

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:05:26

ja też od ponad tyg pisze z chłopkiem, którego poznalam w necie, świetnie nam sie gada noi dzisiaj zapropnował czy bym spotkała sie z nim kiedyś, noi się zastanawiam... Nigdy nie spotykałam się z kolesiami których poznalam przez neta, nawet nr tel nie podawałam, ale czuje że ten jest jakiś inny, "wyjatkowy", dlatego nie moge się nad niczym skupić tylko mysle nad tym spotkaniem, a wy co o tym myślicie?

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:08:06

Cytat
Monia2121
ja też od ponad tyg pisze z chłopkiem, którego poznalam w necie, świetnie nam sie gada noi dzisiaj zapropnował czy bym spotkała sie z nim kiedyś, noi się zastanawiam... Nigdy nie spotykałam się z kolesiami których poznalam przez neta, nawet nr tel nie podawałam, ale czuje że ten jest jakiś inny, "wyjatkowy", dlatego nie moge się nad niczym skupić tylko mysle nad tym spotkaniem, a wy co o tym myślicie?
ja z własnego doswiadczenia polecam byc bardziej ostrożną:) nawet ja dalam sobie oczy zmydlic mimo ze z reguły jestem rozważna:P

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:09:15

Cytat
Monia2121
ja też od ponad tyg pisze z chłopkiem, którego poznalam w necie, świetnie nam sie gada noi dzisiaj zapropnował czy bym spotkała sie z nim kiedyś, noi się zastanawiam... Nigdy nie spotykałam się z kolesiami których poznalam przez neta, nawet nr tel nie podawałam, ale czuje że ten jest jakiś inny, "wyjatkowy", dlatego nie moge się nad niczym skupić tylko mysle nad tym spotkaniem, a wy co o tym myślicie?



Tez tak mialam ze myslalam ze to ten wyjatkowy.....idz naprawde .....:)

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:09:58

A on jak wygląda i jaki jest? Gdzie umówiliście sie na randkę? :)

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:10:07

aa tam nie opowiadaj.... skoro chce sie z Toba spotkac znaczy ze mu sie podasz i juz.... idz idz idz!!!!!!!!!

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:10:40

gratulacje ; ]

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:11:41

Idz!!!!!!!!!!! Kochanego ciala nigdy dosc:)na zdjeciu nie wygladasz tak masakrycznie jak sie opisujesz

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:11:52

jestem z siebie dumna i chyba naprawde nie bede sie przejmowac tym moim tyłkiem;D

Spotkanie....;/

05 lip 2009 - 21:13:05

ja już wielokrotnie się spotkałam z chłopakami poznanymi z neta i muszę Wam powiedzieć, że nie żałuję;)
przez net poznałam mojego najlepszego przyjaciela;) znamy się już 4 lata;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję ich