Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

skuteczna dieta

2 minuty temu

informacje o żywieniu

20 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam 16 lat i od kilku miesięcy podoba mi się o 3 lata starszy chłopak. Moją największą pasją jest taniec, jego zresztą też ;) Tyle, że on w tym roku skończył liceum, a na dodatek nie jest z mojego miasta. Uczęszczamy na zajęcia do tej samej szkoły tańca, lecz rzecz jasna w swoich miastach. Spotykamy się bardzo rzadko na jakiś warsztatach. Od pewnego czasu rozmawiam z nim na gg. Teraz na całe wakacje wyjechał się szkolić do Los Angeles. Napisałam do niego na nk i mam nadzieję, że ten kontakt się nie urwie. Tak naprawdę nic o nim nie wiem. Nie chcę, aby pomyślał, że się narzucam. Co robić??

Sama mam starszego chlopaka o 3 lata i jestesmy juz ze soba 2.5 roku. ;)

Warto naprawde zaryzykowac (bo nikt gwarancji nie da, ze sie uda) , poniewaz on jest powazniejszy i dojrzalszy niz chlopaki w naszym wieku. :P - ja mam 17 lat, wiec mala roznica. :P

Nie wiem...może dalej z nim rozmawiaj, fajnie,że macie wspólne hobby, ale nie licz za bradzo, skoro, on idzie już na studia,a Ty dopiero rozpoczynasz liceum. Dla niego możesz być dziekciem, choć fakt,że chłopcy są zawsze 5 lat za Murzynami, więc może masz jakąś szansę;)

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Treść posta została usunięta automatycznie

ja mam chlopaka o 5 lat starszego, wiek naprawde nie gra roli jestesmy 3lata ze soba:) a ty nie rezygnuj bo pozniej bedziesz zalowac ze sie poddalas

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

no co Ty co to jest 3 lata! szanse sa jak mu wpadlas w oko, nie poddawaj sie ale tez co jeszcze wazniejsze - nie narzucaj sie !!!!!!!!!! POZDRAWIAM!!!!!!!!

Nie wiem czy wpadłam mu w oko... Co konkretnie mam zrobić, żeby nie przesadzić?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Treść posta została usunięta automatycznie

Cytat
love_story
Nie wiem czy wpadłam mu w oko... Co konkretnie mam zrobić, żeby nie przesadzić?

" zabaw' sie w dobra kolezanke. ;P

Pisz, ale z umiarem, badz gdy kogos potrzebuje, jakies wspolne wypady .. itp. :) ale jemu tez pozwol sie wykazac, prowokuj go do tego, zeby np. napisal do Ciebie, zadzwonil. :) wtedy samo pojdzie jakos. ;)

Taka psiapsióła od serca bedziesz. ;]

oj tam. moja kolezanka ma 15 lat i kręci z 22 latkiem, ja mam 16 i nie raz zadawałam się z 21 latkiem czy coś, i żaden nie powiedział na mnie Młoda Gówniara itp, to raczej nie o wiek chodzi, może po prostu nie jesteś w jego typie, gadaj z nimw ięcej na gg, albo wydasz mu się interesująca i sam zechce się spotkać, albo nie pasujecie do siebie i szukaj dalej.. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spotkanie....;/