Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

07 sie 2012 - 23:53:32

Dziewczyny, czy uważacie że kwiaty są najlepszym sposobem na okazanie uczuć faceta?
Jak często dostajecie je od swoich mężczyzn? Dostajecie w ogóle?

<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-07 23:58 przez moderator.

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

07 sie 2012 - 23:55:05

nie, nie lubię ich, a więc również ich nie dostaję. Uf

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

07 sie 2012 - 23:56:56

myślę że tak, lubie dostawać, dostaje w urodziny niestety tylko

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

07 sie 2012 - 23:59:39

nie cierpię dostawać kwiatów, więc żaden mój facet mi nie dawał ;)

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:01:08

Ja lubię dostawać, ale bez przesady i nie za często.
Mój facet jest WFistą, więc ja dostaję kwiaty cyklicznie, poza dniem kobiet, walentynkami, naszą rocznicą i urodzinami, także w dzień nauczyciela i na zakończenie roku :D Co prawda, te dwa ostatnie nie są romantyczne i pochodzą od jego uczniów, ale pytanie było czy dostajemy kwiaty :)

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:01:57

czasami distanę ale ogólnie nie lubie tych sztucznych kwaiciarnianych róż i wole jak mi na dzialce pozwywa:)

Kwiaty kwiaty kwiaty!

08 sie 2012 - 00:15:08

Kwiaty to takie "pójście na łatwiznę" :) Dostaję tylko jako dodatek np. na urodziny czy dzień kobiet. Średnio lubię, bo szybko więdną, wiadomo, wolę czekoladki :P

Widzę więcej miłości ze strony mojego faceta, jak zorganizuje miły wieczór, ugotuje coś dobrego, okryje mnie kocem kiedy zasnę, zrobi kawkę taką jak lubię najbardziej, albo pomoże mi w przemeblowaniu :) I to chyba właśnie są sposoby wyrażania przez naszych mężczyzn uczuć (oczywiście oprócz mówienia o nich) :)

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:21:43

Hmm nie wydaje mi się, aby był to najlepszy sposób okazywania uczuć :) Nie tylko rzeczy materialne świadczą o uczuciach to oczywiście po 1. Czasem faceci kupują kwiaty bo myślą, że tak trzeba, bywa, że narozrabiają i biegną do kwiaciarni. Myślę, że to zależy od typu faceta przede wszystkim... faceci są naprawdę różni, jedni okazują uczucia poprzez obsypywanie ukochanej kwiatami, drudzy mają inne sposoby, żeby pokazać, że im zależy, a jeszcze inni nie okazują w taki sposób, w jaki kobieta, tego, by chciała, chociaż kochają. Ogólnie bardziej przemawia do mnie podarowanie kobiecie jakiejś nawet najdrobniejszej pierdółki bez okazji, np kiedy przechodzi obok cukierni i wstąpi, bo wie, że uwielbia rogalika akurat z tego miejsca czy np budzi rano smsem do pracy :) takie rzeczy świadczą o tym, że cały czas o swojej kobiecie pamięta :) Ja kwiaty dostaję bardzo bardzo rzadko, ale to dlatego, że on wie, że ja takie prezenty nie za bardzo lubię. Zawsze ususzę i cóż, szkoda mi ich po prostu :)

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:24:51

Napewno nie są najlepszym sposobem na okazywanie uczuć. Przynajmniej dla mnie liczy się milion innych ważniejszych rzeczy niż dostawanie kwiatów. A je dostaję na urodziny i tego typu okazje.

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:25:58

Ja za to bardzo lubię kwiaty ! ;) Na urodziny , dzień kobiet, walentynki itp dostaje ogromne bukiety ,natomiast raz lub dwa razy w miesiącu dostaj pojedyńczą różę:)

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:30:11

Największy bukiet to jak coś przeskrobie :D. Ale ogólnie zdarza się że zaskoczy mnie kwiatkiem ;)

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:30:24

Zastanawiam sie nad tym, ponieważ czasem spotykam się ze zdaniem(nie ukrywam że głównie starszych kobiet), że facet powinien dawać swojej dziewczynie kwiaty, bo to dowód miłości, starań no i oczywiście romantyzmu. Facet, który daje kobiecie kwiaty bez okazji, z własnej potrzeby zaliczany jest raczej do słynnego "wymierającego gatunku".

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:33:22

Jak dla mnie to podarowanie swojej kobiecie kwiatów wcale nie jest pójściem na łatwiznę, mój facet należy do tych szarmanckich co otwierają kobiecie drzwi i odsuwają krzesło, więc obdarowywanie kwiatami na różne okazje jest dla nas całkowicie normalnym zachowaniem, nikt nie mówi, że jest zamiast prezentu, albo w sytuacji kiedy on coś przeskrobie.
Oczywiście okazywanie uczuć przez miłe słowa i czyny jest fantastyczne, ale kwiaty też są takim miłym gestem :)

edit:

Cytat
eilka
Zastanawiam sie nad tym, ponieważ czasem spotykam się ze zdaniem(nie ukrywam że głównie starszych kobiet), że facet powinien dawać swojej dziewczynie kwiaty, bo to dowód miłości, starań no i oczywiście romantyzmu. Facet, który daje kobiecie kwiaty bez okazji, z własnej potrzeby zaliczany jest raczej do słynnego "wymierającego gatunku".

To oznacza, że ja spotykam się z dinozaurem, bo np. kilka lat temu, zanim mieszkaliśmy razem, potrafił przyjechać do mnie na rowerze na pół godziny i wręczyć kwiatka (mieszkaliśmy ok 10km od siebie) :))

Nie jestem "starszą kobietą", a uważam całkiem podobnie, że kwiaty to taki miły symbol i gest świadczący o co najmniej dobrym wychowaniu faceta, co spotykane jest, mam wrażenie, coraz rzadziej - a szkoda.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 16:00 przez clau_dia.

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:34:53

Ja nigdy nie dostaję, nawet w urodziny itp., a chciałabym chociażby symbolicznie ;p

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć

08 sie 2012 - 00:52:40

Co za pomysl, ze kwiaty sa najlepszym sposobem na okazanie uczuc..
choc od wojego chlopaka kwiaty dostaje czesto :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak go rozgrysc?