Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:23:21

hymm.. to może opowiem w skrócie od początku.. otóż z moim P jestem od 1,5 roku. w poprzednie wakacje poznałam jego przyjaciółkę, no i byliśmy dość sporą grupką na piwie. ONA za dużo wypiła poszła za taki budynek i koniecznie chciała pogadać z moim P. no i On poszedł. później mi powiedział, że wyznawała mu miłość i chciała Go pocałować, ale nie doszło do tego. No i to było nasze pierwsze i ostatnie spotkanie. Aż do tych wakacji. w sumie to ja napisałam do niej, pierwsza wyciągnęłam ręke.. bo gdy mój P był pijany powiedział mi, że chciałby pogadać z NIĄ.. no to mówię dobra fajnie by było jakbyśmy się pogodzili.. bo po co się kłócić tym bardziej że mamy wspólnych znajomych. no to ok, już było spoko.. gadałyśmy, kilka razy się spotkaliśmy w grupce. Ale ONA zaczęła odwalać. Zachowuje się jakby chciała.. no nie wiem jak to określić.. poprostu jakby takie zaloty miała do mojego P. i tak mu podgaduje jak mój P np. mówi do niej ale z Ciebie grubcio itp (bo przytyła, ale to tak w żartach) a ONA na to: "i Ty jesteś moim przyjacielem o boooże." i wgl robi z siebie taką ofiarę czasem że hej. no i Mój P dzisiaj mi powiedział, że wczoraj pisali ze sobą.. ONA mu sie zwirzała, że poznała chłopaka i że jej się podoba i pisała, że prawie by straciła z nim dziewictwo;/. a mój P napisał: "nie sądzisz, że za wcześnie?" ONA:"ale ogólnie czy z nim" (jest trochę puuustak) a P napisał no , że z nim bo krótko się znają. a ONA napisała : "Piotrek Ty jesteś zazdrosny?" no kurrr.. Mam wrażenie,że ONA specjalnie tak.. że miała taki zamiar, myślała, że ON będzie, noo nie wiem, zazdrosny????? żenada. Kurcze i co mam robić.. nie ukrywam,że strasznie mnie ONA irytuje.. ale z drugiej strony jestem pewna, że mój P mnie bardzo kocha i nigdy by mi nie odwinął żadnego numeru. Co radzicie? Dać spokój czy zabronić mu kontaktu z NIĄ ?? heeelp

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:27:01

odpraw dziewczynkę niech spada

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:28:13

Hmmm... Ja bym zabroniła, a co?

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:28:26

Myślę, że ona jest niegroźna. Przede wszystkim Twój facet jest szczery i uczciwy, więc nie ma sensu zabraniać kontaktu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-07 22:29 przez AgataBatycka.

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:29:46

Cytat
tide
odpraw dziewczynkę niech spada

żałuję, że odnowiłam ten kontakt. Ale byłam niemal pewna,że jest dziewczyna wporządku. i wiedziałam, że tamta akcja była spowodowana tylko i wyłacznie za dużą ilością alkoholu..

wiem, że mi nie zagraża.. ale no nie ukrywam, że takie wyznania do mojego P mnie strasznie wkurzają..

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:30:13

jak wyżej ;)

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:32:39

olej ja w końcu jej sie te zagrywki znudzą

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:38:37

czy któraś z was ma jeszcze jakieś rady ?

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:38:58

na pewno nie zabraniaj niczego swojemu chłopakowi bo to nie prowadzi do nieczego dobrego i kiedyś Ci to wypomni:P... pogadaj z nim czy jego też irytuje jej zachowanie bo możliwe ze odnowił z nią kontakt bo ty nalegalaś... pogadaj z nim i powiedz co myślisz a moze oboje podejmiecie decyzje żeby sie od niej odciąć... Twój chłopak jest z Tobą szczery i uczciwy skoro mówi Ci o takich rzeczach a to plus dla niego:)

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:42:18

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-07 22:47 przez imCATI.

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:42:27

Cytat
yoki1234
"Piotrek Ty jesteś zazdrosny?"

To mnie zabiło. Pocieszna ta przyjaciółka Twojego faceta. :)

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:42:36

powiedz chłopakowi to samo co tutaj napisałaś i tyle

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:44:20

Cytat
PastwaLosu
na pewno nie zabraniaj niczego swojemu chłopakowi bo to nie prowadzi do nieczego dobrego i kiedyś Ci to wypomni:P... pogadaj z nim czy jego też irytuje jej zachowanie bo możliwe ze odnowił z nią kontakt bo ty nalegalaś... pogadaj z nim i powiedz co myślisz a moze oboje podejmiecie decyzje żeby sie od niej odciąć... Twój chłopak jest z Tobą szczery i uczciwy skoro mówi Ci o takich rzeczach a to plus dla niego:)

no tak masz rację, zabraniać nie będę.
On w sumie chyba inaczej to postrzega.. bo robi to nieświadomie tzn nie wie, że mnie to aż tak badrzo irytuje, i On zawsze z nią tak gadał.. byli zrzyci ze sobą.. mówili sobie niemal o wszystkim.. no teraz ON oczywiście nie pisze z nIĄ tak szczerze ale ONA z nim tak..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-07 22:45 przez yoki1234.

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:46:03

zadna z niej przyjaciolka...

jest zazdrosna ze P ma dziewczyne tzn Ciebie ispedza z Toba wiecej czasu

mysle ze na dluzsza mete nie wytrzymacie w tym trojkacie itwoj P zerwie z nia kontakt bo jest jakas dziwna...

"przyjaciółka" mojego faceta

07 sie 2012 - 22:47:11

szczery jest to fakt, ale nie ryzykowałąbym i zaborniła mu kontaktu z nią ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kwiaty od faceta a okazywanie uczuć