Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:27:18

miałyście taki problem... że chłopak strasznie skąpił. Np pracuje zarabia ale nie zaprasza na nic, nic nie kupi ani nic?
ja niestety mam taki problem ostatnio miał wypłate kupił sobie dużo rzeczy ale jakoś nawet na cokolwiek nie zaprosił

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:30:35

To tobie zależy na facecie czy na jego kasie? To jego pieniądze więc może sobie robić z nimi co chce. Ty też pracujesz i zarabiasz swoje pieniądze?

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:32:45

no niby jego pieniadze ale nie zaszkodzi czasem zrobic mily prezent;P u mnie tylko chlopak pracuje ja sie ucze i nigdy mi nie poskapil niczego:) w wiekszosci to on za wszystko placi ;P to juz tradition meska chyba;D takze dziwnie to wyglada zdeczka moglby chociaz sie o jakas kolacyjke pofatygowac ;D

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:46:48

Cytat
MONIKA1985
To tobie zależy na facecie czy na jego kasie? To jego pieniądze więc może sobie robić z nimi co chce. Ty też pracujesz i zarabiasz swoje pieniądze?

HHAHAHHAHHA bez przesady;// jak pracuje i zarabia jak cos by jej kupil korona z glowy by mu nie spadla!!!!!!!!!!! jest egosita i juz. sobie nakupi mnostwo a jej nawet majtek na bazarze za 5 zl;// to tak jak jesc pyszne jedzenie przy glodnych bezdomnych;// ja zawsze jak sobie coss kupuje i jestem przy kasie, nie bylo jescze takiego momentu zebym nie kupila cos swojemu facetwi, mimo ze on ma na miesiac 5 razy wiecej kasy ode mnie :D

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:47:01

mi nie zależy na pieniądzach ale miłoby kiedyś było kiedy zapłacił by za mnie czy drobny kwiatuszek, zawsze ja musze płacić za siebie

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:49:25

zgadzam sie, i uwierz mijak go teraz nie ustwiasz to bedzieszmiala tak przez cale zycie...

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:50:23

ehhh szkoda ze nie ma kogos kto uswiadomilby mu ze wyglada w Twoich oczach jak skenera;// i moglby cos kupic czasami.. ciekawa jestem gdyby on np chcial gdzies bardzo pojsc a Ty np nie mialabys pieniedzy czy odpuscilby czy zaplacil za Ciebie??

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:51:50

Cytat
Anek89
mi nie zależy na pieniądzach ale miłoby kiedyś było kiedy zapłacił by za mnie czy drobny kwiatuszek, zawsze ja musze płacić za siebie

A może ona na coś zbiera? Mój od 2 lat nigdzie mnie nie zaprasza, no ale fakt jest taki że na budowę domu zbiera. Wydaje mi się że troszkę przesadzasz. W sumie to zależy jak długo jesteście ze sobą bo z czasem to przemija.

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:52:36

Cytat
Anek89
miałyście taki problem... że chłopak strasznie skąpił. Np pracuje zarabia ale nie zaprasza na nic, nic nie kupi ani nic?
ja niestety mam taki problem ostatnio miał wypłate kupił sobie dużo rzeczy ale jakoś nawet na cokolwiek nie zaprosił

U mnie o 180 stopni inna sytuacja - za nic nie pozwala mi za cos placic, zawsze tylko on. :P

Troszke Cie rozumiem, bo np. siedziec w domu i nigdzie nie wychodzic 'do ludzi' ze swoim facetem nie jest za bardzo fajne, tak samo jak i pojscie z nim gdzies i placenie za niego i za siebie. =/

Moim zdaniem nalezaloby Ci sie czasami gdzies wyjsc - tak jak i kazdej kobiecie w zwiazku - 'na koszt ukochanego'. :)

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:52:57

MAM TEN SAM PROBLEM Z MĘŻEM ,IDZIE DO SKLEPU KUPUJE BUTY ZA 300 ZŁ A MI ROBI AWANTURĘ O WYDANE KAZDE 20 ZŁ NA SPÓDNICE Z WYPRZEDAŻY .ALBO ZAWSZE GŁUPIO SIĘ PYTA CZY MI TO WOGÓLE BĘDZIE PRZYDATNE.

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:53:42

Cytat
kredka
Cytat
MONIKA1985
To tobie zależy na facecie czy na jego kasie? To jego pieniądze więc może sobie robić z nimi co chce. Ty też pracujesz i zarabiasz swoje pieniądze?

HHAHAHHAHHA bez przesady;// jak pracuje i zarabia jak cos by jej kupil korona z glowy by mu nie spadla!!!!!!!!!!! jest egosita i juz. sobie nakupi mnostwo a jej nawet majtek na bazarze za 5 zl;// to tak jak jesc pyszne jedzenie przy glodnych bezdomnych;// ja zawsze jak sobie coss kupuje i jestem przy kasie, nie bylo jescze takiego momentu zebym nie kupila cos swojemu facetwi, mimo ze on ma na miesiac 5 razy wiecej kasy ode mnie :D

Wszyscy faceci są skąpi!!!!!! No tak ale jak by któraś założyła wątek że jej facet jest zły o to na nią że ciągle musi za nią płacić to byście pisały że najlepiej będzie jak z nim zerwie.

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:57:31

Cytat
MONIKA1985
Cytat
kredka
Cytat
MONIKA1985
To tobie zależy na facecie czy na jego kasie? To jego pieniądze więc może sobie robić z nimi co chce. Ty też pracujesz i zarabiasz swoje pieniądze?

HHAHAHHAHHA bez przesady;// jak pracuje i zarabia jak cos by jej kupil korona z glowy by mu nie spadla!!!!!!!!!!! jest egosita i juz. sobie nakupi mnostwo a jej nawet majtek na bazarze za 5 zl;// to tak jak jesc pyszne jedzenie przy glodnych bezdomnych;// ja zawsze jak sobie coss kupuje i jestem przy kasie, nie bylo jescze takiego momentu zebym nie kupila cos swojemu facetwi, mimo ze on ma na miesiac 5 razy wiecej kasy ode mnie :D

Wszyscy faceci są skąpi!!!!!! No tak ale jak by któraś założyła wątek że jej facet jest zły o to na nią że ciągle musi za nią płacić to byście pisały że najlepiej będzie jak z nim zerwie.
\



n i e !!! wtedy napisalabym ze moze za duzo wymaga od niego i poprstu nie mozliwisci jej chlop sobie na cos odlozyc!!!! tylko ciagle na nia musi bulic;] ale jak zarabia i wykazalby sie jakis drobym gestem np na kolcje by ja zaprosil... albo raz w miesiacu kupil cos za 50 zl jak mu sie dobrze powodzi... kobiety lubia rozpiszczane.. nie oszukujmy sie... miloby jej bylo!!!!!!

facet sknera?

04 lip 2009 - 07:57:36

jestem z nim 2 lata ponad, ja kupuje mu mnóstwo rzeczy z dobrej woli i z serduszka bo ciesze sie jak moge mu zrobić niespodzianke ja naprawde nie lece na kase ale chciałabym żeby mi zrobił j,akaś niespodzianke czy coś :( nigdy w kinie nie byłam tzn z nim

facet sknera?

04 lip 2009 - 08:00:05

Cytat
mycha198540
MAM TEN SAM PROBLEM Z MĘŻEM ,IDZIE DO SKLEPU KUPUJE BUTY ZA 300 ZŁ A MI ROBI AWANTURĘ O WYDANE KAZDE 20 ZŁ NA SPÓDNICE Z WYPRZEDAŻY .ALBO ZAWSZE GŁUPIO SIĘ PYTA CZY MI TO WOGÓLE BĘDZIE PRZYDATNE.

to ja zastosowalabym przeciw niemu ta sama taktyke.... na przykladzie np obiadu... jemu zrob pyszny obiad... palce lizac.... a sobie poloz na stole suchara... i powiedz ... tak jak wygladaja nasze zakupy tak wyglada dzisiejszy obiad... i od jutra gotuj sam.... i juz krotka pilka bylaby... i obrazilabym sie... nie za to ze nie wydaje na mnie kasy, ale za to ze uwaza mnie za kogos gorszego !!!!!!!!!!!!!!! od sobie wrr

facet sknera?

04 lip 2009 - 08:00:23

zazdroszcze innym koleżanką że mówią że jej jej facet kupił to tamto, zabarał na weekend, kupił kwiatka , bardzo go kocham i nie zostawie z takie powodu. musze znalecźć prace i być samowystarczalna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błagam, pomóżcie!