Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dokładnie, mój też byłby zazdrosny jakby facet robił zdjęcia ;D

a skad jestes jestem wstanie zrobic kilka zdjec dla ciebie i potem wydrukowac

mój byyły facet tego nie popierał i mimo ze podobałam mu sie na zdjeciach to nie chciałby dostac takiego prezentu. tzn napewno by się ucieszył podobałoby mu sie ale wiem ze wolałby coś innego
a obecny sam mi ostatnio powiedział ze moze na urodziny zrobie sobie foteczki tylko dla niego ;) wiec wszystko zalezy od goscia

Rzeszów :))
Mojemu na pewno by się spodobało :) Tego jestem pewna ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 08:27 przez naa95.

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

Ja na to wpadłam i to zrobiłam :) i powiem tyle -WARTO :D

jesli jestes w stanie przyjechadz do łodzkiego zapraszam na moje konto popiszemy prywatne wiadomosci

Znam osobę która taki prezent zrobiła facetowi na walentynki, a później w czerwcu związek się rozpadł. A no i zdjęcia nie były w formie elektronicznej tylko album był zrobiony. Chyba bym nie chciała takiej sytuacji. Sam pomysł świetny, tylko trzeba się dobrze do tego przygotować (strój, miejsce, pozycje) by nie wyszło to kiczowato jak w przypadku który opisałam wyżej.

ja zrobiłam mojemu Mężczyźnie na Dzień Chłopaka kalendarz ze swoimi zdjęciami:)
a fotki robiła mi kuzynka,a ja jej...
Pamiętaj, że dla Twojego Faceta nie będzie ważne czy zdjęcia są wykonane profesjonalnie u fotografa, ale najważniejsze, że będziesz na nich Ty!
Ja robiłam zdjęcia u siebie w pokoju i w plenerze (w miejscach, gdzie byliśmy razem i mamy z nich wspomnienia), pokombinuj trochę:)


albo jeszcze np. planuje zrobić sobie sesję na siłowni, bo mój Facet ćwiczy i jakoś wkomponować to w prezent:)

Cytat
paulinkaaaaa0503
ja zrobiłam mojemu Mężczyźnie na Dzień Chłopaka kalendarz ze swoimi zdjęciami:)
a fotki robiła mi kuzynka,a ja jej...
Pamiętaj, że dla Twojego Faceta nie będzie ważne czy zdjęcia są wykonane profesjonalnie u fotografa, ale najważniejsze, że będziesz na nich Ty!
Ja robiłam zdjęcia u siebie w pokoju i w plenerze (w miejscach, gdzie byliśmy razem i mamy z nich wspomnienia), pokombinuj trochę:)


albo jeszcze np. planuje zrobić sobie sesję na siłowni, bo mój Facet ćwiczy i jakoś wkomponować to w prezent:)

Kalendarz robiłas jakoś wlasnorecznie, czy gdzies zamawiałas sobie ? :) i Jaki koszt ?

Cytat
naa95


Kalendarz robiłas jakoś wlasnorecznie, czy gdzies zamawiałas sobie ? :) i Jaki koszt ?

zamawiałam w drukarni... zdjęcia zaniosłam na płytce i zrobili mi z tego:) wytłumaczyłam jak ma to wyglądać, zdjęcia miałam podpisane miesiącami więc wyszło znakomicie!
zapłaciłam coś około 30zł za całość

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja historia, zgwałcona, nie radze sobie w związku..