Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

14 minut temu

Sklep internetowy

58 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie, mysle ze pora na takie tematy odpowiednia hehe :)
Chodzi o to ze za nie długo mamy z moim K druga rocznice zwiazku :)
Chcialabym dla niego zrobic cos innego niz zwykle, tzn na rozne okazje kupowalam mu albo ciuchy ktore mu sie podobaly albo perfumy, albo kino, kolacja i pościelowe sprawy itp .
Przyszlo mi na myśl zeby teraz zrobic dla niego takie hmm erotyczne,zmysłowe zdj np w samej bieliznie :)
Nie chcialabym wyjsc za bardzo wulgarnia, o nie .. :)
Myslicie ze to dobry pomysl ? I jeszcze jedno .. wiem ze byl watek na temat prezentów, niespodzianek i takich tam na rocznice, urodziny i inne okazje, ale moze macie jakies ciekawsze propozycje :))

Coś w tym stylu ..
Wiem ze nie wyjde tak samo,bo mam trochee wieksze ksztalty ale zawsze moge lepiej wyjść :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 22:05 przez naa95.

jak dla mnie swietny pomysl;p moj by byl w siodmym niebie gdyby takie dostal;p ale jakos zbyt malo odwagi :D

zdjecia same w sobie sa ok, ale kto mi je zrobi .. ? W tym juz jest wiekszy problem, bo nei lubie sie rozbierac ( wiec tym bardziej bedzie zdziwienie dla mojego) a tu trzeba przed kims obcym .. :)

mój dostał namiastkę tego na walentynki w zeszłym roku i non stop czeka, aż wyskoczę w gorsecie ablo wyślę mu równie gorące fotki ;p niestety po tabletkach poszło w cycki i gorset nie pasuje, trochę lipa... ale pomysł dobry :D

zajrzyj na bloga la volpe, ona jest mistrzynią w robieniu takich zdjęć, na pewno się zainspirujesz

a moge jakis link do bloga ?

zrób sobie sesję fotograficzną;D a żeby się bardzo nie krępować to niech fotografem będzie kobieta;) Będziesz miała zdjęcia świetnej jakości, prezent i w dodatku jaka pamiątka na stare lata;D

Hmm ja takie niespodzianki robiłam facetowi jak był za granicą, mniej bardziej pikantne ;) wysyłałam na maila i mówiłam,z ze ma niespodzianke lub po rostu czekały aż sprawdzi i tak kilka razy, zawsze był pozytywnie zaskoczony i teraz pjechał na kilka dni tylko i już też się dopomina hehe :D myślę, ze Każdemu facetowi powinno takie coś przypaść do gustu!

wejdź na: zenibyfajnie fbl pl (blog dziewczyny, o której już wcześniej wspomniano :)

Jestem jak najbardziej za takim prezentem ! :)

Ja taki zrobiłam swojemu facetowi na świeta .
Zdjęcia były zmysłowe w bieliźnie , gdzie niegdzie było widać gołe piersi bo pozowałam bez biustonosza , wyglądało to bardzo naturalnie , mialam delikatny makijaż więc nie było to wulgarne .
Fajna pamiątka dla ukochanego jak i dla siebie ;)

A co do fotograła ... robił je profesjonalista , ma swój zakład i prowadzi go z żoną .
On pstykał zdjęcia a jego żona pomagała mi aby dobrze się ustawić , przybrać fajną pozę .
Byłam bardzo zadowolona , zaplaciłam za zdjęcia około 200 zł ...
Na poczatku nieco się krępowałam tak rozebrać ale oboje wprowadzili mnie w taki nastrój ze się przełamałam i była to fajna zabawa .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 00:55 przez Vogu_e_91.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
nyryly
wejdź na: zenibyfajnie fbl pl (blog dziewczyny, o której już wcześniej wspomniano :)

Wg mnie na tym fbl nie ma zbyt wielu zdjęć o jakie chodzi autorce. Albo się mylę..

Fajny pomysł i akurat jutro mój M. wyjeżdża z kolegami na festiwal... Chyba mu podeślę jakiegoś mms'a:)

ja tam na taki pomysł nigdy nie wpadłam a jesteśmy razem 6 lat:) a co jak te zdjęcia zobaczy jego mama/ siostra/ kolega oczywiście niechcący? mnie tam mój mąż ma na żywo:)

Cytat
PastwaLosu
ja tam na taki pomysł nigdy nie wpadłam a jesteśmy razem 6 lat:) a co jak te zdjęcia zobaczy jego mama/ siostra/ kolega oczywiście niechcący? mnie tam mój mąż ma na żywo:)

W jego rzeczach nikt mu w domu nie grzebie, a raczej na wierzchu by nie zostawiał takich zdjęć ;D Ale faktycznie jakby zobaczyl to jego tata, to pozniej glupio czułabym sie w jego towarzystwie :))

Pomysł jest super ;)
Ale mi takie zdjęcia musiałaby zrobić kobieta - fotograf bo jakby zrobił je facet to mój P by chyba z siebie wyszedł ;p I zamiast dobrego prezentu byłaby niezła kłótnia ;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła w Koninie =)