Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam już dość!

02 sie 2012 - 21:45:12

Witam Kochane Szafowiczki ;*
Piszę tutaj, ponieważ chcę wyrzucić to co leży mi na sercu, jednak, nie mam nikogo, komu mogłabym się zwierzyć...
Mam już dość tego, ze w okół wszędzie są zakochani, a ja ciągle SAMA! Nie piszę mi, że mam nie szukać, na siłę, że przyjdzie czas. Wierzyłam w to dobre kilka lat temu, ale ile można?! Ostatnio poznałam kolesia, który zrobił, na mnie na prawdę dobre wrażenie, ale skończyło się jak zawsze, dwa-trzy spotkania i cisza... Kiedy napiszę, dostaję wiadomość, że jednak to nie to, że między nami nic nie będzie.
Dlaczego niektórzy mają długie staże, inni zmieniają facetów jak rękawiczki, a ja?! Ja jestem wciąż SAMOTNA! Ile jeszcze mam udawać przed znajomymi, że życie singla, jest takie suuuper.
Nie wiem czego od Was oczekuję, chciałam po prostu z kimś pogadać, komuś się wyżalić. ;(

Mam już dość!

02 sie 2012 - 21:48:03

no i bardzo dobrze trzeba sie wygadac...czasem tak jest wszystko sie "pietrzy" ale kiedyś spada i wtedy wybuchamy:)to jest potrzebne do dalszego zycia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 21:48 przez MagicM.

Mam już dość!

02 sie 2012 - 21:48:17

Na każdego przyjdzie pora i znajdzie swego adoratora. :) Gdzieś na pewno czai się twoja 2 połówka. Spokojnie :) Troszkę cierpliwości czasami się opłaca :) Zanim poznałam swego męża byłam sama ponad rok i z tego co pamiętam raczej dobrze mi z tym było, no lae każda z nas jest inna. Powodzenia w poszukiwaniach


PS. Czasami samotność jest fajna :)

Mam już dość!

02 sie 2012 - 21:48:44

na siłe się nie zakochasz niestety..

Mam już dość!

02 sie 2012 - 21:54:44

jednak 20lat samotności, też mi nie służy :(

Cytat
MagicM
no i bardzo dobrze trzeba sie wygadac...czasem tak jest wszystko sie "pietrzy" ale kiedyś spada i wtedy wybuchamy:)to jest potrzebne do dalszego zycia...

dokładnie, właśnie nadszedł ten moment, kiedy już musiałam wybuchnąć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 21:55 przez MowaGwiazd.

Mam już dość!

02 sie 2012 - 21:55:55

nie chce byc niemila, ale moze cos jest z Tobą nie tak? tzn moze jakos dziwnie sie zachowujesz, moze za szybko sie angazujesz i to okazujesz? no bo to dziwne ze za kazdym razem po kilku randkach faceci już nie chcą się spotykac... Wydaje mi się, że jakos ich odstraszasz. Przeanalizuj swoje zachowanie, czy wszystko robisz normalnie? czy nie ma czegoś co mogłoby odstraszac potencjalnych chłopaków?

Mam już dość!

02 sie 2012 - 21:58:12

witaj w klubie mam 20lat i nigdy w stałym związku, a na brak kolegów/przjaciół i tak dalej nie moge narzekac ych.
tez mnie juz to drazni i chcialabym miec swoją druga polowke..

Mam już dość!

02 sie 2012 - 21:59:12

Pocieszę Cię jak każdy ...Spokojnie na to jest czas ,na pewno znajdziesz tego swojego jedynego..Ale prawda jest taka ,że nie wiem jakie są tego przyczyny nie wiem jaką osobą jesteś ...może soso ma trochę racji ?

Mam już dość!

02 sie 2012 - 21:59:16

Cytat
soso
nie chce byc niemila, ale moze cos jest z Tobą nie tak? tzn moze jakos dziwnie sie zachowujesz, moze za szybko sie angazujesz i to okazujesz? no bo to dziwne ze za kazdym razem po kilku randkach faceci już nie chcą się spotykac... Wydaje mi się, że jakos ich odstraszasz. Przeanalizuj swoje zachowanie, czy wszystko robisz normalnie? czy nie ma czegoś co mogłoby odstraszac potencjalnych chłopaków?

hmm... pewnie coś w tym jest, dużo znajomych, powtarza mi, że mój facet musi mnie na prawdę pokochać, żeby wytrzymać ze mną, bo mam nie łatwy charakter, jednak wiedzą o tym bliscy znajomi, na spotkaniach staram trzymać się lekki dystans
Cytat
ona_anita
witaj w klubie mam 20lat i nigdy w stałym związku, a na brak kolegów/przjaciół i tak dalej nie moge narzekac ych.
tez mnie juz to drazni i chcialabym miec swoją druga polowke..

moze to słowa trochę nie na miejscu, ale to miłe, ze nie jestem sama...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 22:01 przez MowaGwiazd.

Mam już dość!

02 sie 2012 - 22:01:17

miałam koleżankę, która zawsze mi marudziła, że ona to nigdy nie znajdzie chłopaka a teraz ma swojego już dłuższy czas i nawet razem mieszkają, także spokojnie, lepiej czekać niż wiązać się z idiotami

Mam już dość!

02 sie 2012 - 22:05:01

Cytat
JustOnlyDreams
miałam koleżankę, która zawsze mi marudziła, że ona to nigdy nie znajdzie chłopaka a teraz ma swojego już dłuższy czas i nawet razem mieszkają, także spokojnie, lepiej czekać niż wiązać się z idiotami

ciągle wydaję mi się, że dla mnie zabrakło szczęścia

Mam już dość!

02 sie 2012 - 22:05:22

nie wiem czy Cie pociesze ale tez tak mialam dopiero jak poszlam na studia i to nie do tego miasta co chcialam to tam poznalam chlopaka chociaz bylam na nie on o mnie walczyl i wtedy sprobowalam i teraz jestesmy razem prawie 2 lata i uwazam ze warto czekac bo samo przyjdzie

Mam już dość!

02 sie 2012 - 22:06:53

Cytat
MowaGwiazd
Cytat
soso
nie chce byc niemila, ale moze cos jest z Tobą nie tak? tzn moze jakos dziwnie sie zachowujesz, moze za szybko sie angazujesz i to okazujesz? no bo to dziwne ze za kazdym razem po kilku randkach faceci już nie chcą się spotykac... Wydaje mi się, że jakos ich odstraszasz. Przeanalizuj swoje zachowanie, czy wszystko robisz normalnie? czy nie ma czegoś co mogłoby odstraszac potencjalnych chłopaków?

hmm... pewnie coś w tym jest, dużo znajomych, powtarza mi, że mój facet musi mnie na prawdę pokochać, żeby wytrzymać ze mną, bo mam nie łatwy charakter, jednak wiedzą o tym bliscy znajomi, na spotkaniach staram trzymać się lekki dystans

No to widocznie jeszcze nie trafiłaś na odpowiedniego faceta i tyle... W koncu sie znajdzie taki, który zaakceptuje nawet trudny charakterek ;) Zapewniam Cie ja też mam cięzki charakter, jestem bardzo temperamentna i wybuchowa, a mam idealnego faceta :) ty też takiego znajdziesz, cierpliwości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 22:07 przez soso.

Mam już dość!

02 sie 2012 - 22:08:46

Cytat
soso
Cytat
MowaGwiazd
Cytat
soso
nie chce byc niemila, ale moze cos jest z Tobą nie tak? tzn moze jakos dziwnie sie zachowujesz, moze za szybko sie angazujesz i to okazujesz? no bo to dziwne ze za kazdym razem po kilku randkach faceci już nie chcą się spotykac... Wydaje mi się, że jakos ich odstraszasz. Przeanalizuj swoje zachowanie, czy wszystko robisz normalnie? czy nie ma czegoś co mogłoby odstraszac potencjalnych chłopaków?

hmm... pewnie coś w tym jest, dużo znajomych, powtarza mi, że mój facet musi mnie na prawdę pokochać, żeby wytrzymać ze mną, bo mam nie łatwy charakter, jednak wiedzą o tym bliscy znajomi, na spotkaniach staram trzymać się lekki dystans

No to widocznie jeszcze nie trafiłaś na odpowiedniego faceta i tyle... W koncu sie znajdzie taki, który zaakceptuje nawet trudny charakterek ;) Zapewniam Cie ja też mam cięzki charakter, jestem bardzo temperamentna i wybuchowa, a mam idealnego faceta :) ty też takiego znajdziesz, cierpliwości

dziękuje za miłe słowa otuchy :))

zweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 1/5

Mam już dość!

02 sie 2012 - 22:12:05

To zrozumiałe, nikt nie lubie na dłuższą mete być samotny, na pewno potrzebujesz trochę czułości, dlatego tak to Cię irytuje.
A może już chcesz aż za bardzo, na siłę? Bo miałam i takie koleżanki, a to akurat da się wyczuć i na pewno można chłopaka zrazić.
Łatwo gadać, ale wyluzuj i zacznij korzystać trochę z tego życia. Wspominałaś, że masz trudny charakter. To może postaraj się trochę zmienić, nie mówię żeby udawać kogoś na siłę, ale nigdy nie jest za późno żeby pracować nad sobą. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

erotyczne zmysłowe zdjecia dla swojego mezczyzny