Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 184
Ostrzeżenia: 1/5

witam.!
2 tyg. temu rozstalam sie z chłopakiem... stwierdził ze ma dosc moich fochow...a bylo nam razem bardzo dobrze :)
ostatni raz rozmawialismy 10 dni temu... pisal ze sie odezwie jeszcze ze pogadamy ze nie chce konczyc od tak znajomosc...ze bylam jakas czescia w jego zyciu... ale on juz sie nie odzywa.. :( nicc... kompletnie nic...zadnego znaku zycia... chcialabym jo jakos odzyskac... ale kompletnie nie wiem.. jak... ;( błagam pomozcie mi :(

Moim zdaniem powinnas czekac.. Zateskni :)

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

walcz,pokaz mu ze ci zalezy

właśnie nie pokazuj że ci zależy i za nim nie lataj.. faceci nie lubią nachalnych dziewczyn. Zacznij może rozmawiać z nim, zagadaj i ogranicz fochy.. zobaczy że "znormalniałaś" i wróci:)

pokaż, że Ci zależy. Jak teraz odpuścisz on przyzwyczai się do samotności i będzie Ci ciężko do niego wrócić!
Miałam podobną sytuacje, ale walczyłam do końca, a dziś jesteśmy szczęśliwi i nadal zakochani :)

mnie kiedyś też mój chłopak zostawił bo za dużo się kłóciliśmy przez moje jakieś wymyślone bzdury ale ja wtedy pokazałam mu że bardzo mi na nim zależy i że się zmienię itd i się poukładało teraz jest super a za rok ślub :)

mi się wydaje że zatęskni jeżeli byliście ze sobą długo ale warto też pokazać mu w jakiś sposób że Ci zależy i że się zmienisz skoro powodem rozstania były Twoje fochy

a tak poza tym ile byliście razem ? :)

he jak pokaze ze mu zalezy za bardzo to bedzie miec miec przesrane kolesiowi nie bedzie na niej zalezec i wogokle sie starac

Cytat
ashley18
właśnie nie pokazuj że ci zależy i za nim nie lataj.. faceci nie lubią nachalnych dziewczyn. Zacznij może rozmawiać z nim, zagadaj i ogranicz fochy.. zobaczy że "znormalniałaś" i wróci:)

przede wszystkim ogranicz fochy ;]

też kiedyś myslałam, ze jak sie za facetem lata to ma sie marne szanse, ale nie zawsze tak jest, jak byliscie juz ze soba i rozstanie bylo przez twoje fochy tylko to zalezy pokazac mu ze chcesz z nim byc :)

A ja jestem zdania, że skoro odszedł to nie dlatego, że stroiłaś fochy tylko dlatego, że przestał kochać. Kto przy zdrowych zmysłach odchodzi z przemęczenie spowodowanego jakimiś głupotami. Daj mu od siebie odpocząć. Jeśli kocha, to zatęskni i wróci, jeśli nie... to nie. Tego kwiatu jest pół światu. Jesteś zapewne śliczną, młodą kobietą- ni trać czasu na przelewanie morza łez i weź się w garść. Wiem co mówię- niespełna 3mc rozstałam się z chłopcem, z którym przyszło mi żyć niemalże 4 lata. Cudowne lat. Tak, czy siak- bd dobrze!

Też miałam okres w życiu, że ciągle się kłócilismy. chciałam zerwac, ale za badzo go kochała. To samo moj luby-za bardzo mnie kochal. Byly momenty, ze rozstanie wisialo w powietrzu...
w porywach emocji robi sie wiele głupot, nieprzemyslanych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-11 17:23 przez Megiii4.

Skoro widzial ze roztsanie cie boli to wie ze naprawde cos do niego czulas. Mysle ze nie oplaca sie narzucac w tej sytuacji bo dal ci jasno do zrozumienia ze nie chce tej znajomosci zakonczyc i ze sie odezwie. Moze ma jakies problemy i musi sobie wiele rzeczy przemyslec. Daj mu czas, dla niego to tez na pewno trudne:* Mysle ze skoro pisal ze jeszcze napisze to napisze! A ty sie nie narzucaj. Zateskni to napisze, jelsi nie tzn ze juz nie zalezy mu na tobie;)

a może zapomniał napisać?
uznał, że nie warto?
myśli, że Ty nie chcesz i nie chce się narzucać?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Faceci są jak...