Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:45:28

ale on jej nie całował tylko pisał z nią
daj mu szansę bo możesz stracić coś ważnego w życiu

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:49:55

I według mnie takie komentarze niektórychd dziewczyn typu: zostaw go,zerwij z nim,nawet się nie zastanawiaj są po prostu TRAGICZNE! jak można coś takiego napisać nie znając człowieka;p ? A może ten chłopak był najlepszym chłopakiem na świecie,a dziewczyna sobie ubzdurała? No ludzie! Co za głupoty wypisujecie!

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:50:06

Zazdrość.
Myśle że nie ma co zachowywać się tak egoistycznie przecież on może mieć też znajomych i niekoniecznie płci męskiej.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:56:32

Cytat
kamszysz
I według mnie takie komentarze niektórychd dziewczyn typu: zostaw go,zerwij z nim,nawet się nie zastanawiaj są po prostu TRAGICZNE! jak można coś takiego napisać nie znając człowieka;p ? A może ten chłopak był najlepszym chłopakiem na świecie,a dziewczyna sobie ubzdurała? No ludzie! Co za głupoty wypisujecie!

Fajny demot był kiedyś o tym, że wcześniej ludzie problemy rozwiązywali i dlatego byli ze sobą po 50 lat, a teraz po prostu się zrywa... Fakt czasem się inaczej nie da po co się męczyć, ale w tym przypadku, uważam, że nic złego ten chłopak nie zrobił...

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:59:24

każdy zasługuje na drugą szansę :))

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:59:47

JA też uważam,że nic strasznego nie zrobił,a jeśli Cię to aż tak uraziło,to po prostu trzeba było szczerze porozmawiać i tyle. A skoro piszesz,że chłopak i tak Cię ciągle przeprasza,a właściwie nie ma ku temu jakiś wielkich powodów,to jesteś naprawdę dziwna.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

02 sie 2012 - 00:00:53

możecie spróbować jeszcze raz:) jeżeli tego nie zrobisz będziesz pluła sobie w brodę że straciłaś szansę na miłość. chłopak nie zrobił niczego złego, uwierz są duuużo gorsi.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

02 sie 2012 - 00:02:16

Cytat
madziak8909
Cytat
kamszysz
Wiesz co ? jesteś strasznie dziwna. Zostawiłaś swojego chłopaka z tego powodu,że pisał ze swoją koleżanką i że jej bronił? Jak możesz być taka samolubna i powiedzieć,że na pierwszym miejscu powinna być dziewczyna,a nie jakaś głupia koleżanka? Bądź człowiekiem. Przecież Cię nie zdradzał.Wydaje mi się,że szukasz problemu tam ,gdzie go nie ma i zwyczajnie wyolbrzymiasz. Chłopak ma przecież prawo do spotykania się,rozmowy,pisania ze swoimi znajomymi. Mój chłopak ma bardzo dużo koleżanek. Czasami mnie to denerwuje,ale przecież nie mogę mu zabronić spotykania się z nimi,bo wszystkie te koleżanki traktuje jak swoich dobrych kolegów. Wymyśliłaś sobie strasznie głupi powód. To,że ona go podrywała,albo tak Ci się wydawało,to być może nie jego wina. I to na pewno nie jest powód do tego,żeby kogoś zostawić. Mówisz ,że zna tą koleżankę bardzo długo. Gdyby chciał z nią być ,to już dawno by to zrobił. Związek buduje się na zaufaniu,więc nie bądź taka płytka. Może po prostu wystarczyło powiedzieć mu,że jesteś zazdrosna i powiedzieć mu,czego od niego oczekujesz. Gdybyś go tak bardzo kochała,to nie zostawiłabyś go przez taką głupotę. Według mnie ,to żałosne,że pytasz na forum o to,czy do niego wrócić,czy też nie. Nie wiem ile masz lat,ale zachowujesz się jak gimnazjalistka.
Wyjęłaś mi to z ust :) oprócz tego dodałabym od siebie,że już wiem dlaczego tyle teraz rozwodów. Ludzie kompletnie nie potrafią rozwiązywać swoich problemów a głupotę podciągają do niewiadomo jakiej rangi :/

No nie macie racji...Rację ma autorka. To ona powinna być dla niego najważniejsza...Wątpie abyście chciały aby dla waszych facetów ważniejsza byłaby jakas inna dziewczyna. Co za brednie... I to, że skoro do tego czasu z tą koleżanką nie był to wcale nie zaczy, że z nią nie może kiedyś być. Znam dużo par co przyjaźniły się latami a potem z tego związek wynikał. Autorko porozmawiaj z nim i ustal jakieś zasady...Bo to bezsensu abys się denerwowała jakąś inną laską...

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

02 sie 2012 - 00:05:49

z facetami ogólnie ciężko się dogadać, jeśli chodzi o uczucia, ale daj mu szansę, naprawdę.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

02 sie 2012 - 00:08:53

Cytat
magdalino
no tylko,że te smsm byłoy o cąłownaiu i tuleniu... oby by się mieli tulić i całować! i chodiz mi,że nic nie zrobil tz pozwolił jej pisac tak i nie zakończył tego tematu tlyko z nią rozmawiał o tym

No może miałaś prawo się wkurzyć, może nawet bardzo ale nie żeby od razu zrywać. Poza tym teraz się chłopak stara. A znasz tą jego koleżankę? Przedstawiał Ci ją?
Cytat
kamszysz
Wiesz co ? jesteś strasznie dziwna. Zostawiłaś swojego chłopaka z tego powodu,że pisał ze swoją koleżanką i że jej bronił? Jak możesz być taka samolubna i powiedzieć,że na pierwszym miejscu powinna być dziewczyna,a nie jakaś głupia koleżanka? Bądź człowiekiem. Przecież Cię nie zdradzał.Wydaje mi się,że szukasz problemu tam ,gdzie go nie ma i zwyczajnie wyolbrzymiasz. Chłopak ma przecież prawo do spotykania się,rozmowy,pisania ze swoimi znajomymi. Mój chłopak ma bardzo dużo koleżanek. Czasami mnie to denerwuje,ale przecież nie mogę mu zabronić spotykania się z nimi,bo wszystkie te koleżanki traktuje jak swoich dobrych kolegów. Wymyśliłaś sobie strasznie głupi powód. To,że ona go podrywała,albo tak Ci się wydawało,to być może nie jego wina. I to na pewno nie jest powód do tego,żeby kogoś zostawić. Mówisz ,że zna tą koleżankę bardzo długo. Gdyby chciał z nią być ,to już dawno by to zrobił. Związek buduje się na zaufaniu,więc nie bądź taka płytka. Może po prostu wystarczyło powiedzieć mu,że jesteś zazdrosna i powiedzieć mu,czego od niego oczekujesz. Gdybyś go tak bardzo kochała,to nie zostawiłabyś go przez taką głupotę. Według mnie ,to żałosne,że pytasz na forum o to,czy do niego wrócić,czy też nie. Nie wiem ile masz lat,ale zachowujesz się jak gimnazjalistka.

No nie wiem czy to, że chłopak pisze ze swoją koleżanką o całowaniu i tuleniu to jest taka głupota. Ja sobie jakoś nie wyobrażam, żeby mój pisał z koleżankami o takich rzeczach. Nie wiem czy na potrzeby forum jesteś taka tolerancyjna, ufna i niezazdrosna, ale jeżeli nie to Twój chłopak musi mieć z Tobą dobrze:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 00:16 przez MajkaaaxDxD.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

02 sie 2012 - 00:15:50

Cytat
paulenka987


No nie macie racji...Rację ma autorka. To ona powinna być dla niego najważniejsza...Wątpie abyście chciały aby dla waszych facetów ważniejsza byłaby jakas inna dziewczyna. Co za brednie... I to, że skoro do tego czasu z tą koleżanką nie był to wcale nie zaczy, że z nią nie może kiedyś być. Znam dużo par co przyjaźniły się latami a potem z tego związek wynikał. Autorko porozmawiaj z nim i ustal jakieś zasady...Bo to bezsensu abys się denerwowała jakąś inną laską...
Jezu. W którym momencie jest napisane,że ta koleżanka jego jest ważniejsza? Czasem mam wrażenie, że piszę tutaj ze zbuntoanymi 15-stkami. Posłuchaj, jestem w związku przeszło 3 letnim i ani przez myśl mi nie przyszło trzymać chłopaka na uwięzi "bo może mnie zdradzić". Po pierwsze zaufanie - to o czym w dzisiejszych czasach się zapomina. Mój ma parę koleżanek, pisze z nimi, ja mam paru kolegów również z nimi piszę i chodzę na piwo. I ani razu nie przeszła mi przez głowę myśl, że albo on albo ja możemy się zdradzić. Związek buduje się latami na zasadzie,że są wzloty i upadki. Nie zawsze jest kolorowo. Ale żeby zrywać z osobą którą ponoć się kocha tylko dlatego że pisał z inną? O Ludyyyyy.... Toż jakby byli kiedy małżeństwem to tygodnia nie wytrzymajo razem :D
I jeszcze jedno " Wybacza się póki się Kocha" sądzę,ba, jestem pewna,że z Twojej strony nie ma prawdziwej miłości- może przyzwyczajenie. Ale gdybyś go kochała na prawdę to nawet nie zastanawiałabyś się aby dać mu kolejną szansę po takiej głupocie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 00:18 przez madziak8909.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

02 sie 2012 - 00:17:56

O pierdołe się pokłociłaś .
DAJ MU SZANSE !:D

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

02 sie 2012 - 00:20:27

daj mu szansę

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

02 sie 2012 - 00:30:25

Haha,właśnie. Gdzie wyczytałaś,że ta koleżanka jest dla niego najważniejsza. Jeżeli miałabyś przyjaciela od lat ,a Twój chłopak byłby o niego zazdrosny ,to pewnie mimo tego,że jest to Twój chłopak i tak byś go obroniła. Nikomu nie można zabronić kontaktów z przyjaciółmi. Zazdrość jest dobra ,ale w małych ilościach. I zgadzam się ze słowami madziak8909. Autorka tego wątku napisała ,że w tych smsach było coś o całowaniu i tuleniu. Czy to jest jakiś temat tabu zakazany dla koleżanek? Nie przesadzajcie. Może to koleżanka była nie w porządku,a nie chłopak.

I jeszcze słówko do Majkaaa
Nie wiem ,czy jesteś w jakimś związku ,czy nie,ale Twoje podejście jest strasznie egoistyczne. Ja rozumiem,też jestem czasami zazdrosna,ale nie zostawiam z tego powodu swojego chłopaka. I mimo,że mam tylko 17 lat ,to mam do niego zaufanie,a jeżeli coś mi nie pasuje ,to rozmawiam z nim i próbuję to naprawić. Każdy ma prawo się wściekać i denerwować ,ale najgorsze są takie dziewczyny ,które robią z igły widły,a z tego co widzę autorka właśnie tak się zachowuje. Dziewczyno,nikt nie będzie Cię błagał na kolanach żebyś do niego wróciła,skoro Ty okazałaś się taka lekkomyślna. A jeżeli Twój chłopak za wszelką cenę chce Cię odzyskać ,to serio... Nie wiem co jeszcze robisz na tym durnym forum.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

02 sie 2012 - 00:44:00

Dziewczyno, daj szanse :) wszystko sie ułoży. Może faktycznie za dużo sie ostatnio działo i moze przez to tak wyszło :) jedz z nim na wakacje, zobaczysz jak to wszystko sie potoczy, nie wypominajcie sobie nic, nie gadajcie o tym co było bo to tylko poprowadzi do kłótni, ważne ze zrozumiał swój błąd, ze tęskni i że chce z Toba byc. Jeśli się kochacie to warto :) Z resztą do zdrady nie doszlo, a jeśli go jakaś lala podrywa to niech sobie podrywa, ważne ze on za nią nie biega :) Nie powinien jej bronic no ale faceci czasami zanim coś zrozumieją to..Po prostu mają spóźniony zapłon i rozumieją różne sprawy dopiero wtedy jak jest już troche za późno, no ale nic straconego, wracaj do niego, myśle ze warto :)
Ogólnie z facetem można gadac o wszystkim i jakoś obie strony się rozumieją, ale jak dochodzi do rozmowy typu "tak nie może dalej byc" albo związek albo inna dziewczyna to wtedy zdania są całkiem przeciwne, więc nie martw sie, oni tak mają :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mezczyzna dziecko byla..