Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 22:59:07

Witam Was kochane :) Więc zaczne od początku,ponad 2 tyg rozstałam się z chłopakiem(bylismy razem ponad 7miesiecy)poszło o to,że zobaczyłam sms od jego koleżanki którą zna bardzo długo ale sms było dla mnie starsznie nie wporządku..tak praktycznie go podrywała,a on nic z tego sobie nie robił. starsznie mnie to zabolało..wszytsko próbowałam załatwić rozmową ale niestety to tylko facet-nie rozumiał mnie i moich uczuć ;/ postanowiliśmy się rozstać..poszło praktycznie o to,że jej starsznie bronił,a moim zdaniem zawsze musi być przede wszytskim dziewczyna na 1 miejscu,a nie jakaś głupia koleżanka..nie odzywaliśmy się do siebie.. po około 6 dnia Kuba napisał mi,że mnie przeprasza to wsyztsko przez te ostatnie problemy (mielismy wypadek + problemy rodzinne itp)nie może wwytrzymac beze mnie,nadal mnie kocha,normalnie nie umie funkcjonować ale ja nie wiedziałam co zrobić postanowiłam wyjechac do rodziny odpocząć,przemyśleć wszytsko..wczoraj do mnie dzownił prosił abym wracała i zaprosił mnie abyśmy pojechali na wakację...mówił,że już nigdy mnie nie zrani..ciągle mnie przepraszał i wg. Moja prośba..pomożcie bo nie wiem co mam robić! boje sie,że znowu mnie zrani kiedyś..on ze mną nie umie rozmawiać o problemach... nie wiem czy jechać czy tak nagle postawic karte na wszytsko.. dodam,że dużo z nim przeżyłam..ostatni nasz wyapdke smaochodowy b.nas złączył. KOcham go ponad życie,ale za dużo facetów mnie zraniło,zostawiło,zdradziło ;/ WRÓCIĆ DO NIEGO I WYJECHAĆ ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 23:01 przez magdalino.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:02:13

jeśli go kochasz to daj mu szansę. zobacz, czy faktycznie się tak stara. ale jak drugi raz podwinie mu się noga to rzuć go i nawet się nie oglądaj.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:03:40

daj mu szanse..sama dziś to zrobiłam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 23:04 przez helyanwe.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:06:16

daj mu szansę, zwłaszcza, że powód rozstania był dość głupi - ja bym się chyba cieszyła, gdyby jakaś laska podrywała mojego chłopaka, a on by to olewał ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 23:07 przez male_p.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:06:40

Cytat
beatrx
jeśli go kochasz to daj mu szansę. zobacz, czy faktycznie się tak stara. ale jak drugi raz podwinie mu się noga to rzuć go i nawet się nie oglądaj.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:06:55

Ojej, przeciez to tylko sms, kazdemu moze sie pokrecic w glowie, wazne ze zrozumial. Jak kochasz to wybacz.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:09:00

dałabym mu szansę, na pewno miał czas na przemyślenia :) no i w końcu to tylko sms :)

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:15:35

wiesz sztuką kochania jest sztuka wybaczania... nie ma ludzi nie omylnych... każdy z nas popełnia błędy... jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz, pózniej możesz żałować... aczkolwiek wyjasnij z nim wszytsko tak prosto z mostu... nie owijaj w bawełne bo facetom jak sie nie powie konkretnie to nie zrozumieją ... pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 23:16 przez misia25081988.

niezweryfikowana
Posty: 530
Ostrzeżenia: 1/5

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:21:02

jesli go mocno kochasz to daj mu szanse! bo będziesz bardzo żałować jak teraz go olejesz, widzę że bardzo mu na Tobie zależy, jak już do siebie wrócicie to porozmawiaj na spokojnie z nim co miały znaczyć te smsy, postaw mu jakieś ultimatum w stosunku ddo tej koleżanki

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:21:10

Widać, że bardzo się stara i mu zależy.
Nic sobie nie robił z tego, że go podrywała? Tzn że olewał to, zdawał się tego nie widzieć? To chyba dobrze, lepsze to niż miałby z nią flirtować.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:24:58

Wiesz co ? jesteś strasznie dziwna. Zostawiłaś swojego chłopaka z tego powodu,że pisał ze swoją koleżanką i że jej bronił? Jak możesz być taka samolubna i powiedzieć,że na pierwszym miejscu powinna być dziewczyna,a nie jakaś głupia koleżanka? Bądź człowiekiem. Przecież Cię nie zdradzał.Wydaje mi się,że szukasz problemu tam ,gdzie go nie ma i zwyczajnie wyolbrzymiasz. Chłopak ma przecież prawo do spotykania się,rozmowy,pisania ze swoimi znajomymi. Mój chłopak ma bardzo dużo koleżanek. Czasami mnie to denerwuje,ale przecież nie mogę mu zabronić spotykania się z nimi,bo wszystkie te koleżanki traktuje jak swoich dobrych kolegów. Wymyśliłaś sobie strasznie głupi powód. To,że ona go podrywała,albo tak Ci się wydawało,to być może nie jego wina. I to na pewno nie jest powód do tego,żeby kogoś zostawić. Mówisz ,że zna tą koleżankę bardzo długo. Gdyby chciał z nią być ,to już dawno by to zrobił. Związek buduje się na zaufaniu,więc nie bądź taka płytka. Może po prostu wystarczyło powiedzieć mu,że jesteś zazdrosna i powiedzieć mu,czego od niego oczekujesz. Gdybyś go tak bardzo kochała,to nie zostawiłabyś go przez taką głupotę. Według mnie ,to żałosne,że pytasz na forum o to,czy do niego wrócić,czy też nie. Nie wiem ile masz lat,ale zachowujesz się jak gimnazjalistka.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:28:15

no tylko,że te smsm byłoy o cąłownaiu i tuleniu... oby by się mieli tulić i całować! i chodiz mi,że nic nie zrobil tz pozwolił jej pisac tak i nie zakończył tego tematu tlyko z nią rozmawiał o tym

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:31:36

O tuleniu i całowaniu? W jakim kontekście? To ona mu to napisała? Daj sobie spokój. Może miałaś prawo być na niego zła. Ale przeprosił Cię. Zrehabilitował się. Powiedz mu,że nie powinien tego robić i w porządku wobec Ciebie byłoby gdyby jednak zwrócił uwagę tej koleżance i powiedział,że się po prostu zapędziła. A może po prostu żartowali. NIe zdradził Cię,nie masz powodów do nerwów.

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:34:04

Cytat
kamszysz
Wiesz co ? jesteś strasznie dziwna. Zostawiłaś swojego chłopaka z tego powodu,że pisał ze swoją koleżanką i że jej bronił? Jak możesz być taka samolubna i powiedzieć,że na pierwszym miejscu powinna być dziewczyna,a nie jakaś głupia koleżanka? Bądź człowiekiem. Przecież Cię nie zdradzał.Wydaje mi się,że szukasz problemu tam ,gdzie go nie ma i zwyczajnie wyolbrzymiasz. Chłopak ma przecież prawo do spotykania się,rozmowy,pisania ze swoimi znajomymi. Mój chłopak ma bardzo dużo koleżanek. Czasami mnie to denerwuje,ale przecież nie mogę mu zabronić spotykania się z nimi,bo wszystkie te koleżanki traktuje jak swoich dobrych kolegów. Wymyśliłaś sobie strasznie głupi powód. To,że ona go podrywała,albo tak Ci się wydawało,to być może nie jego wina. I to na pewno nie jest powód do tego,żeby kogoś zostawić. Mówisz ,że zna tą koleżankę bardzo długo. Gdyby chciał z nią być ,to już dawno by to zrobił. Związek buduje się na zaufaniu,więc nie bądź taka płytka. Może po prostu wystarczyło powiedzieć mu,że jesteś zazdrosna i powiedzieć mu,czego od niego oczekujesz. Gdybyś go tak bardzo kochała,to nie zostawiłabyś go przez taką głupotę. Według mnie ,to żałosne,że pytasz na forum o to,czy do niego wrócić,czy też nie. Nie wiem ile masz lat,ale zachowujesz się jak gimnazjalistka.
Wyjęłaś mi to z ust :) oprócz tego dodałabym od siebie,że już wiem dlaczego tyle teraz rozwodów. Ludzie kompletnie nie potrafią rozwiązywać swoich problemów a głupotę podciągają do niewiadomo jakiej rangi :/

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !

01 sie 2012 - 23:34:35

Cytat
kamszysz
Wiesz co ? jesteś strasznie dziwna. Zostawiłaś swojego chłopaka z tego powodu,że pisał ze swoją koleżanką i że jej bronił? Jak możesz być taka samolubna i powiedzieć,że na pierwszym miejscu powinna być dziewczyna,a nie jakaś głupia koleżanka? Bądź człowiekiem. Przecież Cię nie zdradzał.Wydaje mi się,że szukasz problemu tam ,gdzie go nie ma i zwyczajnie wyolbrzymiasz. Chłopak ma przecież prawo do spotykania się,rozmowy,pisania ze swoimi znajomymi. Mój chłopak ma bardzo dużo koleżanek. Czasami mnie to denerwuje,ale przecież nie mogę mu zabronić spotykania się z nimi,bo wszystkie te koleżanki traktuje jak swoich dobrych kolegów. Wymyśliłaś sobie strasznie głupi powód. To,że ona go podrywała,albo tak Ci się wydawało,to być może nie jego wina. I to na pewno nie jest powód do tego,żeby kogoś zostawić. Mówisz ,że zna tą koleżankę bardzo długo. Gdyby chciał z nią być ,to już dawno by to zrobił. Związek buduje się na zaufaniu,więc nie bądź taka płytka. Może po prostu wystarczyło powiedzieć mu,że jesteś zazdrosna i powiedzieć mu,czego od niego oczekujesz. Gdybyś go tak bardzo kochała,to nie zostawiłabyś go przez taką głupotę. Według mnie ,to żałosne,że pytasz na forum o to,czy do niego wrócić,czy też nie. Nie wiem ile masz lat,ale zachowujesz się jak gimnazjalistka.

Wiedziałam że się zacznie :D
Cytat
kamszysz
O tuleniu i całowaniu? W jakim kontekście? To ona mu to napisała? Daj sobie spokój. Może miałaś prawo być na niego zła. Ale przeprosił Cię. Zrehabilitował się. Powiedz mu,że nie powinien tego robić i w porządku wobec Ciebie byłoby gdyby jednak zwrócił uwagę tej koleżance i powiedział,że się po prostu zapędziła. A może po prostu żartowali. NIe zdradził Cię,nie masz powodów do nerwów.

Ale to popieram.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 23:35 przez Evans18.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mezczyzna dziecko byla..