Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:41:53

Hej dziewczyny, ten post jest wyłącznie dla samotnych dziewczyn które na dodatek zostały rzucone tak jak ja:( Jeju, nie wiem co mam robić. Od dawna nam się nie układało, ale mimo to nie mogę się z tym pogodzić. Tak mi go brakuje. Cały czas mam w głowie takie myśli, ze on do mnie wroci itd. ale szczerze wiem ze nie mam na co liczyc.

dziewczyny, jakie macie propozycje zebyo nim zapomniec? Co wy robilyscie zeby zapomniec o ukochanym i ulozyc sobie od nowa zycie? Moze znowu zaczac chodzic na randki i zastapic go innym? Ale jak tego dokonac?:( W roku skonczylam szkole, nie mam pracy a na studia wiadomo ide dopiero od pazdziernika, na codzien siedze w domu i opiekuje sie moim 3 ltenim chrzesniakiem:( Nie mam kontaktu z ludzmi takiego jak kiedys;/ Chce sie oderwac od tego wszsytkiego i zapomniec:( Bo mam juz dosc placzu i smutku.

Co robic???

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:43:24

Dopiero był taki wątek , poszukaj sobie i sama znajdziesz odpowiedz

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:44:49

Może wyjdź do ludzi? kino, zakupy, imprezka, basen z kumpelą? siedzeniem w domu i użalaniem się na pewno nic nie zdziałasz

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:45:28

załóż sobie konto na portalu randkowym.

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:45:43

powieliło mi posta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-31 11:46 przez CheriCheriLady.

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:45:52

dawno temu sie rozstaliscie?
jedynym sposobem jest tak jak mowisz wyjsc do ludzi, a z czasem smutek minie

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:47:14

Chyba większość z Nas coś takiego kiedyś przeżywała.. :)
Taki banał-ale czas leczy rany. Postaraj się jakoś zająć sobie wolne chwile,zapisz się na jakieś zajęcia,pójdź na basen,poczytaj...

A może odnów stare kontakty,pójdź z koleżanką potańczyć,takie małe rzeczy,a można zapomnieć o problemach:)

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:51:32

kup sobie wibrator...

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:53:44

Najlepsze rozwiązanie to porządna impreza, spotkanie z koleżankami, kino, zakupy, wszystko to na co do tej pory nie miałaś czasu lub nie mogłaś robić ze względu na chłopaka (np. te imprezy do rana z koleżankami i kolegami...:P). Będzie dobrze ;))

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:54:39

powinnaś zmienić tryb życia według mnie : )
wprowadzić zmiany w swoim życiu.
zapisz się może na jazde konno?
albo na basen.
Jak będziesz siedziała w domu to tylko więcej będziesz myślała a od tego można oszaleć.

ZMIANY ZMIANY ZMIANY!
To zawsze pomaga.

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:57:07

zacznij zyc dla siebie
wyjdz do ludzi
zakupy, imprezy, kino :)
zaloz konto na portalu randkowym - kiedys tak zrobilam, w prawdzie nowej milosci nie znalazlam, ale flirtowanie znacznie poprawilo mi nastroj :)

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 11:59:45

też przez to przechodziłam. Na starą miłość dobra jest nowa miłość. ;) idź z przyjaciółkami , wybaw się i poznaj kogoś. :)
jak potrzebujesz wsparcia, pisz na priv podam Ci swoje gg. ;) rozmowa dobra na wszystko. ;)

Jestem sama! Co robić?:(

31 lip 2012 - 12:03:44

Jeśli opiekujesz się 3 letnim chrześniakiem zawsze możesz iść z nim na spacer( plac zabaw, albo gdzieś indziej) Może akurat oderwiesz się od wszsytkiego przestaniesz o nim myśleć i poznasz kogoś lepszego!:) ;*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Nadal mnie kochasz?"