Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 13:45:15

Dziewczyny tak z ciekawosci. czy Chodzicie z Waszymi chłopakami na dyskoteki? Ja swojego wszedzie wyciagne, na jakiś wiejski festyn, na dni jakiegos miasta, do znajomych na grilla na domowke a jak chce na dyskoteke to nagle słyszę, ze nie, na to jest za stary a ma 24 lata. ciekawi mnie czy tylko ja tak mam... na poczatku naszego zwiazku ustalilismy sobie, ze nie chodzimy sami na tego typu imprezy (dyskoteki) ale nawet nigdy razem nie chodzilismy.

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 13:47:43

To sie ciesz ze nie chce chodzic :P ... moj sam chodzi :) czasem ze mna ale wiecej z kolegami

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 13:49:26

Cytat
Pattkaa_
To sie ciesz ze nie chce chodzic :P ... moj sam chodzi :) czasem ze mna ale wiecej z kolegami


i nie jestes zła o to?

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 13:50:45

nienawidzę imprez, imprezowego motłochu, ani ludzi jakichkolwiek:]

jak mój chce to niech idzie, ale moje towarzystwo grozi awanturą


a najbardziej mi działają na nerwy panienki, które sądzą, że jestem zainteresowana ich Adonisami... Chyba niekiedy lekko przeceniają walory swoich facetów bo byle wyżelowanym badziewiem się nie zadowolę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-28 13:54 przez 7medeis.

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 13:51:11

Nie. Ja nie lubię, on nie lubi i oboje jesteśmy zadowoleni;D

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 13:52:09

Czasami razem gdzies wyskoczymy. ;)
Osobno nie. ;)

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 13:53:55

U mnie było tak. Na początku (czyli kilka lat temu) chodził na imprezy i to dość często. Z biegiem czasu się to zmieniło. W chwili obecnej ciężko go wyciągnąć na imprezę taką do klubu (też uważa, że jest za stary). Prędzej jakiś grill, jezioro, itp.

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 13:57:15

bo już myślałam, że to ze mną jest coś nie tak ;) i dlatego nie chce ze mną na takie dyskoteki chodzić:) mi też nie zależy, ale raz na jakiś czas bym poszła:) tym bardziej, że już kilka lat nigdzie nie byłam :D

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 13:57:23

mój jest typowym brudachem, więc gardzi "dyskotekami" i klubami ;)

jak mnie dziewczyny wyciągają na takie imprezy to idę, chociaż sama wolałabym posiedzieć w domu przy planszówkach lub na jakiejś działce przy grillu.

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 14:02:17

mój nie chodzi,nie lubi "pajacować" w kółeczku z małolatami
ja tez nie przepadam
jak chodziłam to mój z kolegami siedział przy stoliku ale co to za rozmowa w takim chaosie?

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 14:05:07

My z moim zawsze razem wychodzimy, jakoś nigdy nie zdażyło się żeby każdy z nas osobno:)

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 14:06:46

Nie chodzę na imprezy więc nie mam problemu.

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 14:08:33

no mnie też nie bawią zabawy w towarzystwie gimnazjalistów i nielatów nawalonych hehe...bo nawet jak wejściowki są powyżej tego 21 roku to i tak kupa malolatów się szwęda i zachowują jak bydło...a jak się miało te 16 lat to się chodziło oczywiście z facetem mym(z którym teraz jestem) teraz pozostają rybki,jeziorko i grill;p

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 14:11:05

Ja nie chodzę ze swoim facetem na imprezy. Znaczy klubowe :) bo jakieś festyny to tak ;) Po prostu uważam, że lepiej się bawić będziemy osobno. Także ja chodzę do klubu z koleżankami, on z kolegami. Zazwyczaj jest tak, że ja siedzę w domu i czekam :P a on się bawi :) nie mam nic przeciwko, po prostu nie umiemy się bawić razem na tego typu imprezach, odkąd jesteśmy razem to byliśmy na 2 imprezach ;) a poza tym z drzewem do lasu się nie chodzi ;) ofc żarcik :)

Ja mam 28 lat, on 29 ;) i uważamy, że jest spoko :) Ufamy sobie więc jakoś nie robimy sobie awantur z tytułu tego, że któreś z nas idzie na imprezę. Uważam osobiście, że każde z nas powinno się luzować w swoim towarzystwie ;) a poza tym jak on ma ochotę zachlać ryja w klubie to co ja mu będę zabraniać :)

ja, on i imprezy

28 lip 2012 - 14:12:37

Mnie bardzo męczy widok pijanych 16latków i ich zachowanie, więc trzymamy się oboje od takich zabaw z daleka. Lepiej iść na grilla w gronie normalnych ludzi ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyna a przyjaciele.