Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

znajoma mojego chlopaka.

31 lip 2012 - 12:09:46

Cytat
sevenonee
Cytat
dalenka1389
ja uwazam, ze facet powinien Ciebie bronić a nie jakąś ... paranoja ale kochana tak to jest jak sie w kilka par jedzie na wakacje;/


z druga para nie mielismy takich problemow. po prostu doszlam teraz do wniosku, ze z niektorymi lepiej jest sie spotkac od czasu do czasu..



ale to wy mieliscie z nimi problem?
bo jak czytam twoją wypowiedz to wydaje mi się ze to ONO mieli z wami problemy

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

znajoma mojego chlopaka.

31 lip 2012 - 12:10:56

Cytat
sevenonee
Cytat
dalenka1389
ja uwazam, ze facet powinien Ciebie bronić a nie jakąś ... paranoja ale kochana tak to jest jak sie w kilka par jedzie na wakacje;/


z druga para nie mielismy takich problemow. po prostu doszlam teraz do wniosku, ze z niektorymi lepiej jest sie spotkac od czasu do czasu..



ale to wy mieliscie z nimi problem?
bo jak czytam twoją wypowiedz to wydaje mi się ze to ONI mieli z wami problemy

a tak na marginesie, po prostu unikaj tej panny to i problemy się skonczą. ja jak za kims nie przepadam albo ktos za mną, to z nim się nie kumpluje i tyle

znajoma mojego chlopaka.

31 lip 2012 - 20:55:09

weź mu przetłumacz do rozumu...bo tak to będziesz się męczyła. mój chłopak też miał czas,że bronił jednej idiotki bardziej niż mnie,ja wiedziałam co o niej mówię i nie bałam się,wszystko było prawdą. on nie wierzył,bo to jego przyjaciółka. w końcu się zdenerwowałam i kazałam mu wybrac,nie znoś jakiejś dziewczyny na siłę. Ciebie kocha czy ją? ona na złośc wszystko robi,a że słyszała,co mówisz to tym bardziej chciała się pokazac. zawalcz o swoje i nie daj się jakiejś idiotce!

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

znajoma mojego chlopaka.

31 lip 2012 - 22:19:45

Widocznie Twój facet ma nowy obiekt zainteresowania.

znajoma mojego chlopaka.

31 lip 2012 - 22:27:52

wspolczuje Ci... mój mąż jak jeszcze bylismy para przylozyl swojemu koledze az sie krew polala za to ze zle o mnie mowil... ja na twoim miejscu wyjasnilabym sobie z ta panna wszystko ale przy swiadkach... a facetowi zaaaajjjjjeebb...ala za to ze cie nie broni...

znajoma mojego chlopaka.

31 lip 2012 - 22:45:26

na wyjeździe bym zażartowała: o, mówiłaś że nie masz tuszu do rzęs.. - i poczekałabym na jej reakcję. Co do perfum powiedziałabym - Używasz tych samych perfum, co ja? i pociągnełabym temat o nich o jakiś rodzajach (pewnie bałaby się że się wyda)
Dziewczyna ewidentnie Cię nie lubi i jest o Ciebie zazdrosna.
Zcinaj ją jak widzisz że odstawia przed Tobą szopkę.
A chłopakowi bym zasugerowała że chyba coś jest na rzeczy skoro broni swojej koleżanki zamiast dziewczyny. Ciekawe jakby z tego wybrnął.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Nadal mnie kochasz?"