Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:36:25

4 dni temu odezwał się do mnie mój ex, zerwaliśmy z 2 miesiące temu ale mieliśmy kontakt potem około 2,5tyg temu powiedziałam mu żeby już się ze mną nie kontaktował, zerwałam kontakt bo było mi ciężko i myślałam że tak będzie łatwiej., nie było. A on teraz jak gdyby nigdy nic znowu wypytuje o moje życie, czy nadal go kocham.
Jak się zachować względem niego?
Szczerze mówiąc czuje się trochę niekomfortowo bo nadal go kocham i on pewnie o tym wie. Mimo wszystko gdzieś podświadomie ciesze się ze się odezwał.
Udawać szczęśliwą, nieprzejętą, bawiącą się i randkującą czy zachowywać się naturalnie i odpowiadać tak jak jest naprawdę?
Czego on może ode mnie chcieć?
Dobrze wie że na seks liczyć nie może z mojej strony, a zerwaliśmy z jego winny a nie mojej bo zaczął mnie olewać i czułam się samotna w związku.

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:39:40

daj se spokój szkoda zachodu skoro to on dał ciała

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:40:09

Ja bym się drugi raz nie pchała ;) Pokaż mu, że jesteś silna i masz się dobrze. Zasługujesz na zainteresowanie szczególnie ze strony faceta, a on Ci go nie dawał. Jeśli chcesz dać mu drugą szansę, to tak, żebyś później tego nie załowała :)

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:41:27

Daj sobie spokój ;)

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:42:45

Popieram dziewczyny ;). Zatęsknił pewnie i napisał. Ja bym się nie przejmowała już nim.

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:45:06

Udawaj, że świetnie Ci się układa :)

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:45:07

Nie napisalas dlaczego sie rozstaliscie i w jakich relacjach. JA jestesm zdanie,ze 2x do tej samej rzeki sie nie wchodzi. Raz sie rozstaliscie, moga byc nastepne zerwania. Tylko po co? Chcesz za kazdym razem to przezywac od nowa? Jesli zwiazek nie ma sensu, trzeba go przebolec i isc do przodu ;)

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:46:33

A ja bym sie spotkala na twoim miejscu i bym zobaczyla co ma ci do powiedzenia wiedzenia.co ci szkodzi sprobowac jeszcze raz z nim.nie masz nic do stracenia ;)

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:47:07

nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki...

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:47:31

Hmm ja niedawno miałam podobną sytuację,po 4 czy 5 miesiacach od rozstania odezwał się do mnie mój były,że kocha,że tęskni itd, spotkaliśmy się parę razy a teraz od końca maja znów jesteśmy razem, nie żałuję takiej decyzji ;) Jeśli rozstaliście się w miarę przyjacielskich uczuciach, bez żadnych zdrad itd to może warto dać jeszcze jedną szansę?

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:48:08

nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Olej go.

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:50:26

facet zdobywa więc pamiętaj że jak już ulegniesz to abba:/

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:52:32

Pewnie z braku laku sie odezwal...
Absolutnie nie dalabym zadnej szansy, cienia nadziei.
Bylabym obojetna i nawet jakbym cos nadal czula, nie pokazalabym tego.
Nawet nie dalabym sie zaprosic na przyslowiowa kawe jako przyjaciele.
Po krok po kroczku i bedzie chcial sobie znow porandkowac.

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:54:09

Rzeczywiście, ale problem...

Były się do mnie odezwał

28 lip 2012 - 11:54:27

Ja nawet nie wiem czy on chce do mnie wrócić, dziwnie zaczął bo zapytał czy nadal go kocham ale nie odpowiedziałam mu tylko się oburzyłam że to nie jego sprawa, a potem rozmowa zeszła na nasze życie, on mówił ze u niego świetnie a nawet lepiej, ja tam się nie roztkliwiałam zaznaczylam tylko ze jest dobrze i wszystko z normie.
Może po porostu był ciekawy co u mnie.
Nie robie sobie nadziei mimo ze bardzo chciałabym aby było miedzy nami jak dawniej. W końcu 3 lata razem spędziliśmy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

znajoma mojego chlopaka.