Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 08:57:51

Jestem z moim chłopakiem 1,5 roku. Wczoraj byłam z nim na grillu u jego rodziny. Wszystko było ok, dopóki on, nie uderzył mnie w twarz;/ przy całej rodzinie... praktycznie bez powodu;/ niby w 'żartach'. Zaczęło się od tego, że wziął mi mój tel... chciałam żeby mi go oddał, schyliłam się po niego, a on mnie po prostu uderzył...;/ Skończyło się na tym, że ze mną zerwał...;/ bo znowu się na niego 'bez powodu' obraziłam, a on ma dość 'fochów'. :( :( jeszcze jestem w szoku... nie wiem czy dać sobie z nim już spokój... czy się z nim pogodzić...

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:00:09

NIECH SPIE*DALAAAAAAAAAAA I TO SZYBKO!!!!!!!!! jaki Ci zrobil wstyd ... Bosheeee!!! nie wracaj do niego!!!!! bo bedziesz katowana w przyszlosci.... nieszcesliwa, samotna.. poniewierna!!!!!

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:00:38

Zapamietaj jedno!! Facet który Cie uderzy bez powodu lub majac go i tak jest nic nie wart!!...jaki on ma do Ciebie szacunek?..no zastanow sie...jeszcze przy całej rodzinie...i do tego nic sobie z tego nie robi czyli pomiata Toba ...dla mnie nie warto...trzym sie:*

zweryfikowana
Posty: 158
Ostrzeżenia: 2/5

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:01:44

daj spokoj!!!!!!!!!!! boze co to xza choplak ;/ fpchasz bez powodu ? ptzeciez Cie uderzyl dziewczyno a Ty sie jeszcze azstanawiasz?? ;/ tego kwiatu ejst pol swiatu a napewno jeszcze trafisz za 100 razy lepszego, wiec nie zawracaj sobie tym glowy... to chyba on jesli juz powinien Ciebie pzreprosic, za takie cos boze ;/

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:03:10

Nawet bym sie nie zastanawiala. Bo tu nie ma nad czym myslec. Taki facet jest zerem!!

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:03:21

zdrada i uderzenie to 2 rzeczy których juz nie zniose u chłopaka zdrade wybarczyłam , ale ze ktoś mnie uderzył tego nigdy na to nie ma wytłumaczenia

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:03:26

a co na to jego szanowana rodzina??? moj przyszly tesc jakby to widzial to osobiscie mu wytrabilby w pape!!! juz nie wspomne o moim tacie=]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-02 09:04 przez kredka.

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:03:36

no ja on uwarza ze nie ma powodu to mu gratuluje inteligencjii, nie odzywaj sie do niego, ciesz sie piekna pogoda.... nie mysl o nim,moze kiedys zmadrzeje. ja pobilam mojego chlopaka hula hopem przzy przyjaciolce i siostrze hihihihihihih ale smiejemy sie z tego;]

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:08:00

Cytat
kredka
a co na to jego szanowana rodzina??? moj przyszly tesc jakby to widzial to osobiscie mu wytrabilby w pape!!! juz nie wspomne o moim tacie=]

usłyszałam tylko 'aj M... czemu Ty tak robisz?' i potem jakiś głupi śmiech ;/;/;/

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:10:40

Cytat
Aneccia44
Cytat
kredka
a co na to jego szanowana rodzina??? moj przyszly tesc jakby to widzial to osobiscie mu wytrabilby w pape!!! juz nie wspomne o moim tacie=]

usłyszałam tylko 'aj M... czemu Ty tak robisz?' i potem jakiś głupi śmiech ;/;/;/

no widzisz!!! calkowity brak szacunku, w dupie miej taka rodzine, takie chlopaka.!!!!!!! znajdziesz sobie kogos na prawde wartosciowego, a nie damskiego boksera.... znajdziesz kogos kto Cie przedstwi kulturalnie swojej rodzinie, i beda Cie wszytcy szanowac, dbac o Ciebie, a nie tylko spierac swojego durnego downa synka!!! nie wracaj do niego broń Cie Pan Bog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:12:12

szkoda słów na tego idiotę, zapomnij o nim

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:13:12

Cytat
kredka
Cytat
Aneccia44
Cytat
kredka
a co na to jego szanowana rodzina??? moj przyszly tesc jakby to widzial to osobiscie mu wytrabilby w pape!!! juz nie wspomne o moim tacie=]

usłyszałam tylko 'aj M... czemu Ty tak robisz?' i potem jakiś głupi śmiech ;/;/;/

no widzisz!!! calkowity brak szacunku, w dupie miej taka rodzine, takie chlopaka.!!!!!!! znajdziesz sobie kogos na prawde wartosciowego, a nie damskiego boksera.... znajdziesz kogos kto Cie przedstwi kulturalnie swojej rodzinie, i beda Cie wszytcy szanowac, dbac o Ciebie, a nie tylko spierac swojego durnego downa synka!!! nie wracaj do niego broń Cie Pan Bog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


heh... :) dzięki :) poprawiłaś mi humor :)

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:13:29

daj sobie na spokój! nie jest wart żadnej dziewczyny!

zweryfikowana
Posty: 604
Ostrzeżenia: 1/5

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:16:06

ale mnie wkurza ta reklama MCdonalda........wpieprza sie przy otwieraniu kazdej strony. na szafie masakra....

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 09:18:38

Olać. Tym bardziej jeżeli dla niego ta sytuacja to "bez powodu"...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obrażalski