Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 10:14:29

Olej debila ! Zgadzam sie ze jak uderzy to uderzy jeszcze raz .

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 10:14:49

Cytat
CHRUPEK
Cytat
kasiula2
Cytat
CHRUPEK
sama kiedyś dostałam w twarz od znajomego - powód ŻADEN za dużo wypił biorąc sterydy.... niestety to był jego błąd
zrobił to przy wspólnych znajomych i jak zobaczyli co się stało to oberwał za to. Łomot sprawili mu JEGO koledzy i to tak porządnie że miał złamany nos i wybite 2 zęby. Do dziś ten "znajomy" na ulicy mówi mi DZIEŃ DOBRY a od tego zdarzenia minęło ok 15 lat
I tak powinien zachowac się KAŻDY FACET SZANUJĄCY KOBIETĘ!!!!!! Nawet nie wiesz jak mi przykro to przez co teraz przechodzisz jest straszne. Wiem jedno nie pozwoliłabym sobie na takie traktowanie. Zrób to dla siebie samej i zapomnij o nim. To jest nie do wybaczenia łatwiej byłoby mi wybaczyc zdradę. NAPRAWDĘ!

opisałam sytuację sprzed 15lat - po tym oczywiście były przeprosiny z kwiatami ale dla mnie ten człowiek już nie istnieje.

jak ludzie mają po te 15-16 lat to myślą że są dorośli i zachowują się "jak dorośli" zazwyczaj naśladując rodziców
gdyby rodzice wychowali tak jak należy i szanowali siebie na wzajem to ich synowie NIGDY by czegoś takiego nie zrobili.
Mój chłopak rozszarpałby każdego faceta który podniósłby rekę na kobietę czy byłabym nią ja, jego siostra, matka czy koleżanka poznana 5 minut prędzej. To jest pewne. To jest margines. Facet po prostu niżej upasc juz nie może

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 10:18:38

UCIEKAJ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE OD TAKICH TYPKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RAZ UDERZYŁ TO ZROBI TO DRUGI I TRZECI ITD.
ALE MNIE WKUR*IAJA TAKIE TYPKI, CO ONI SOBIE MYSLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIC ALE TO NIC GO NIE USPRAWIEDLIWIA!!!
JESZCZE Z TOBA ZERWAŁA NIBY Z TWOJEJ WINY, NIE OBRAŹ SIE ALE CO TY MASZ W GŁOWIE, ŻE JESZCZE SIĘ ZASTANAWIASZ??? SZANUJ SIE I ZOSTAW GO, TYM BARDZIEJ, ŻE NIE JESTEŚCIE W JAKIMŚ DŁUGOLETNIM ZWIĄZKU ANI MAŁŻEŃSTWEM BO BY BYŁO TRUDNIEJ.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-02 10:19 przez jagoda2424.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 10:19:36

są ludzie i ludzie

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 10:20:48

Są ryby piły i ludzie młoty

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 10:34:55

patologia; uciekaj jak najszybciej.

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 10:37:12

szukaj nowego:9 tego kwiatu jest pol swiatu!

nie wiem co zrobić :(

02 lip 2009 - 10:38:02

daj sobie z nim spokoj nie ma prawa cie bic jakis fantasta z niego he

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obrażalski