Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Dziewczyny, sytuacja wygląda następująco:
W maju poznałam przez przypadek pewnego Francuza, spędziliśmy ze sobą kilka godzin, świetnie czuliśmy się w swoim towarzystwe. Ujął mnie niesamowicie i ja go chyba też bo od tamtej pory utrzymujemy kontakt. On wrócił do kraju ale piszemy maile i dzwonimy do siebie. W najbliższych miesiącach ma ponownie być w Polsce (prawdopodobnie wrzesień)i oczywiście planujemy się spotkać. Chciałabym dac mu coś co pozwoliłoby o mnie pamiętać...moze to być jakiś drobiazg, ale coś co mógłby miec przy sobie albo często mieć z tym kontakt. Nie ukrywam, że bardzo mi zależy żeby wywrzeć jak najbardziej pozytywne wrażenie i żeby go miło zaskoczyć :)
Macie jakieś pomysły? Będę wdzięczna za pomoc :)

Ty obmyslasz dla niego prezent???? Hm... Wedlug mnie jak juz to on powinien ci cos dac, bys o nim myslala....

Jak facet bedzie chcial myslec o tobie to pomysli bez precentu.. A jak bedziesz mu obojetna to i Armani nie pomoze....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-17 15:25 przez zuza37.

moze zaproc go na kolecje, ktora sama przygotujesz, typowo polskie jedzenie ;)

zgadzam się z zuzą37

nie za wcześnie na prezenty?

no tak wiem o co Wam chodzi, ale ja mam na myśli jakiś malutki drobiazg....zadne szaleństwa. Bardziej to ma być symbol niż jakieś sponsorowanie go :) Na kolację on już mnie zaprosił i ma cały plan obmyślony więc nie chciałabym mu w to ingerować bo widzę, że też jest przejęty spotkaniem.

Cytat
xx9xx
nie za wcześnie na prezenty?

gdybym tak myślała to bym nie prosiła o pomoc w jego wyborze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-17 15:31 przez Boutique_2010.

Nie no mozesz zmu coś fajnego (drobiazg) dać - np fajny Kubek - i powiedz że jak bedzie o Tobie myslał i o czasie w Pl to niech się napije z niego dobrej kawy :)

Zapewnij mu mile wspomnienia i dodaj zdjecie wystarczy na 2 spotkanie.... Oczaruj go soba bez prezetow



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-17 16:01 przez zuza37.

Cytat
zuza37
Ty obmyslasz dla niego prezent???? Hm... Wedlug mnie jak juz to on powinien ci cos dac, bys o nim myslala....

Jak facet bedzie chcial myslec o tobie to pomysli bez precentu.. A jak bedziesz mu obojetna to i Armani nie pomoze....

Kup mu krakowską suchą :D

Cytat
marylamatylda
Kup mu krakowską suchą :D

z dołaczoną karteczką (noś ją zawsze przy sobie) :D romantycznie :)))
może on mi przywiezie żabie udko :)

może jakiś koralik na rzemyku? takie oczko że jak popatrzy to niech o tobie pomyśli:P

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 2/5

smalec i ogórki kiszone ooo i do tego 0,5 l vódki :D napewno bedzie udany prezent :D

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-17 15:50 przez moderator.

Na drugie spotakanie? za wcześnie na prezenty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

help!! powiedziec o tym meżowi????