Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:14:59

najlepiej podziała jak mówią dziewczyny jak Cie zobaczy z innym,a tak poza tym zadbaj o siebie, ładnie wyglądaj i nie lataj za nim żeby widział że jest Ci niepotrzebny do niczego:) może wróci
powodzenia:)

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:16:33

Według mnie byc bardziej pewną siebie, zeby zobaczyl, że i bez neigo sobie świetnei radzisz;)zmiana wyglądu niby pomoże, ale na krotki okres czasu, bo moze pomyslec, że specjalnei to robisz, aby mu zaimponowac.dlatego bądźy odważne i nei bójmy się zmian w życiu. Pozdrawiam;)

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:18:10

No najlepiej zmienić wygląd.I być takim jakie on lubi ;)

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:20:04

Cytat
oljeah23
Cytat
trushiit
Pomyślmy... Może dorośnij?

Nie wiem co tu ma dorastanie do tego problemu ? Może ty pomyśl ? <lol2>
Może to, że zachowywanie się chamsko dla kogoś, kto postanowił nas zostawić, nie świadczy o wysokiej inteligencji? Chociaż masz rację, dorośnięcie nie zagwarantuje większej inteligencji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 15:23 przez skasna.

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:20:41

mysle ze w tej kwestii co zrobic zeby facet byl zazdrosny po porzuceniu laski, powinnysmy zapytac faceta a nie siebie-dziewczyn. Nam sie wydaje ze mozemy go tym zranic, a on tak naprawde ma z nas śmiechy.

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:25:05

zeby zalowal?
najlepiej badz pewna siebie
pokaż mu ze swietnie sobie radzisz bez niego,
ze go nie potrzebujesz,
dobrze sie bawisz i nie żalujesz ze cie zostawil..
wychodz na imprezy, nie badz zdolowana, chodz z glowa do gory,
pokaz ze on nie jest ciebie wart

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:25:44

Cytat
donia000
Cytat
modeliing
Mój baardzo żałował,jak po dwóch tygodniach znalazłam sobie przystojniejszego i fajniejszego faceta:)
No zawsze działa hahahaha

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:34:18

Zaczęłam częściej wychodzić ze znajomymi,na imprezy, więcej się uśmiechać,trochę inaczej ubierać, ogólnie zmieniłam podejście do życia-jednak nie dla niego a dla siebie, nie minęło parę miesięcy a już chciał wrócić ;)

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:43:50

Jak zobaczy że mimo wszystko dziewczyna dobrze się bawi, wygląda i jest uśmiechnięta.

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 15:55:00

my zerwaliśmy na cale 3 miesiące ,nie powiedziałabym nigdy że kiedyś do siebie wrócimy.
odżyłam przez ten czas,nowe/stare znajomości
miałam czas w końcu dla siebie i wróciłam do swoich pasji ,kiedy przypadkiem się spotkaliśmy widział jaka jestem zmieniona.
nowa ja ,nie siedząca nikomu na głowie,nie marudząca pełna pasji,planów na życie.

widziałam jego spojrzenie, po spotykaliśmy się trochę a teraz?

no cóż w grudniu będą dwa latka po ślubie

mamy wzloty i upadki ale wiem że to ten jedyny

pokaż mu nowa siebie niech wie co traci
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 15:55 przez MMadzIaaa88.

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 16:04:16

schudnąc, zacząc sie ubierać bardziej seksi (ale nie do przesady!), wychodzić z domu i udawać że jest ok:)

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 17:53:48

Jeny dobrze ze koles za wczasu sie otrzasnal ....
Skoro planujesz mu udowodnic ze tak wiele stracil - takas idealna ?Dla mnie takie zachowanie byloby tylko przypieczetowaniem dobrej decyzji. Dostalas kosza i nie potrafisz sobie z tym poradzic uwazajac sie jednoczesnie za te nie do zastapienia- smieszne.Sadze ze bylo wiele powodow skoro podjal taka decyzje. Jak mozna kogos zmusic do milosci ? Lepiej sie pogodz z tym ze ideałow nie ma. Widocznie nie bylas "ta" ktorej On szuka i tyle. Jedna z cech dojrzalosci jest umiejetnosc pogodzenia sie z niepowodzeniami.
Po co sie osmieszac ?Nie lepiej popracowac nad soba i wyciagnac wnioski z tego zwiazku ?

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 18:01:53

wiesz co powinnaś zrobić? Pogodzić się z tym że z Tobą zerwał

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 18:04:45

jak bedzie szedl z nowa dziewczyna podejdz i powiedz 'kupilam ci bolke do tego pasztetu' ;)
a tak na powaznie, wydoroslij, bo to dziecinne jest.

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić, żeby on żałował?!

10 lip 2012 - 18:05:28

Cytat
karka2424
jeśli jej nie kochał to żadne zmiany wyglądy, itd nic nie dadzą, bo go to nie ruszy:-)
AMEN

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet zwleka z zaręczynami - co robić?