Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 08:59:43

Cytat
Kr0kuSeQ
Cytat
koteczek710
Cytat
rozowapantera
Cytat
titina
Cytat
3roxi3
co robicie by Wasz facet zapomniał dla Was o całym świecie ? by nie miał nawet ochoty spojrzeć na inną? to pytanie kieruję do Was, Drogie Szafiarki:)


On po prostu taki jest, nie muszę nic robić ani go pilnować.

będę tu złośliwa.... hehe ;P niektóre laski to się odchudzają haha xD
A tak na poważnie.... to moim zdaniem jeśli jest zakochany do szaleństwa to nie spojrzy na inną... mój to nawet nie drgnie,choćby nie wiem jaka ładna (tzn wg jego gustu) dziewczyna idzie....nie spojży ani kantem oka...
wydaje mi się ,że po prostu facet gdy ma dla siebie kobietę (jego zdaniem) idealną to nie spojży,...
a sekret udanego związku? szczerość, a przede wszystkim ZAUFANIE,czego w wielu związkach brakuje. Np która z Was puściłaby faceta na miesiąc z kumplami gdzieś daleko? Pewnie mało która :) trzeba ufać inaczej zaczną się podejżenia :)
no ,rozpisałam się....ale to już tyle mojego skromnego zdania :D


popieram. jak szliśmy gdzieś to przechodziły atrakcyjne dziewczyny i nawet nie próbował spojrzeć. oby mu to nie minęło, hehe. xD

POPIERAM !!! najbardziej mnie wkurzają laski ktore dowalają takimi tekstami : " Taaa? nie patrzy na inne ? a co macie kamerki ze jak jest teraz na polu bez ciebie to widzisz?? przeciez to NORMALNE ze sie patrzy na inne... idzie jakas piekna seksowna laska... wlosy rozwiewa jej wiatr i KAZDY facet sie popatrzy... po prostu nie ma cie przy nim i moze spokojnie sie popatrzyc i nacieszyc oko.... poza tym tobie sie wydaje ze faceci są swięci ??? inne laski oglada rowniez w gazecie...w reklamach i doslownie wszedzie bo wszedzie są kobiety i koles jest nimi otoczony to jak ma ich nie widziec?. " no i co wy na taki tekst powiecie ?? mnie zagielo ;/ nigdy nie mozna MIERZYC WSZYSTKICH JEDNą MIARą... prawda dziewczynki ?:) "wszyscy są tacy sami ! " a jakby tak powiedziec o nas ? "wszystkie są takie same ! " ja np nie zdradzam, nie oglądam sie za innymi..
oooo i nie jestem juz taka sama eheheh ;] moze i facet sie popatrzy na inną na ulicy gdy nas obok nie ma, ale jesli nie patrzy z myslą ze "zjadłby" ją to wszystko ok :)

zgadzam się z przedmówczynią. KAŻDY zdrowy facet patrzy na inne kobiety, tak jak i każda kobieta ogląda się za przystojnymi mężczyznami. i co z tego, że przy Was tego nie robią, skoro idąc z kolegami z pewnością wzajemnie komentują;) uważam, że to naturalne , ludzkie i zdrowe.

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:12:58

Niech patrzy, ogląda, rozmawia.......z innymi kobietami. Byle pamiętał o tej jedynej.Mamy z mężem sporo znajomych i o dwojakiej płci.Pracujemy wśród ludzi, więc mamy styczność ja spotykam przystojniaków, maż piękne laseczki.Ale do domu zawsze wracamy razem i jesteśmy sobie wierni.Spędzamy ze sobą dużo czasu, znamy sie jak łyse konie i ufamy sobie;-)

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:23:47

a wg mnie poza zaufaniem itp wazne jest pozwalanie na rozsadna swobode..no tak jak dzieku;) czasem wyjsc na piwo z kolegami, to na mecz, pojezdzic na rowerze..oczywiscie bez telefonow typu kochanie gdzie jestes, o ktorej wrocisz..

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:25:54

Cytat
przemian_na77
Niech patrzy, ogląda, rozmawia.......z innymi kobietami. Byle pamiętał o tej jedynej.Mamy z mężem sporo znajomych i o dwojakiej płci.Pracujemy wśród ludzi, więc mamy styczność ja spotykam przystojniaków, maż piękne laseczki.Ale do domu zawsze wracamy razem i jesteśmy sobie wierni.Spędzamy ze sobą dużo czasu, znamy sie jak łyse konie i ufamy sobie;-)


ehh a niech to bedzie naturalne ludzkie i zdrowe, nienawidze jak mu facet to robi..kiedys jakis rok temu szlam z nim, a ona sie zapatrzyl na jaks laske i to tak, ze mowie cos do niego a on nie slyszy..zwrocilam mu uwage a ona na to: no co idzie sobie ladna, zgrabna dziewczyna a ja spojrzec nie moge.. szkoda, ze mi tak nie mowi

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:27:04

Cytat
dzajwona
Cytat
sen7ses
a moj chlopak patrzy na inne tak samo jak ja patrze na innych chlpakow i oboje o tym wiemy i smiejemy sie czasem nawet z tego. a to ze sie oglada za innymi to nie znaczy ze musi odrazu na nie leciec prawda ja bym raczej powiedziala ze to normalne :)

ja sama nawet czasem pokazuje mu fajne laski i pytam np z ciekawosci czy ladna czy fajnie ubrana i on zawsze szczerze odpowie i nie gniewam sie za to.

i powiem jeszcze tak moze przy was sie nie patrza a skad wiece jak to jest jak ida z kolegami i np jeden do drugiego powie patrz ale faja laska czy cos w tym stylu ??:)

nie zebym byla jakas złośliwa ale nie widze w tym nic zlego bo tu chyba o zaufanie chodzi prawda :)

zgadzam się !!! mój facet też patrzy i ja tak samo się rozglądam :p zresztą nie po to żeby zaraz myśleć jakby było z tym czy tamtym tylko tak jesteśmy stworzeni i musi tak być...

gdyby mój facet nie rozglądał się za dziewczynami to zaczęłabym się martwić czy wszystko z nim w porządku :)))

Zgadzam się z wami w 100%

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:29:34

Cytat
Renny
Cytat

A tak na poważnie.... to moim zdaniem jeśli jest zakochany do szaleństwa to nie spojrzy na inną... mój to nawet nie drgnie,choćby nie wiem jaka ładna (tzn wg jego gustu) dziewczyna idzie....nie spojży ani kantem oka...
AMEN WITAJ W KLUBIE!!!

dokladnie i ja popieram!!!!

na poczatku zwiazku widzial tylko mnie, a juz po 2 latach a nawet po roku zauwazylam, ze patrzy, dla mnie to zadno wytlumaczenie, ze zdrowy facet musi..ja i tak cale zycie bede o to zazdrosna, a co najwazniejsze niech nie robi tego przy mnie ehh pamietam sama sytuacje, kiedy szlam ulica i szla sobie przede mna para, chlopak juz z odleglosci na mnie patrzyl, gdy podchodzili blizej nawet nie przestal, widzialam mine tej dziewczyny, ktora udawala ze nie widzi..naprawde to mi sie zrobilo glupio, wiem jak czula sie ta dziewczyna..wiec zaden facet idac ze swoaj dziewczyna nie powienien tego robic

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:30:49

Cytat
vanilia
Cytat
przemian_na77
Niech patrzy, ogląda, rozmawia.......z innymi kobietami. Byle pamiętał o tej jedynej.Mamy z mężem sporo znajomych i o dwojakiej płci.Pracujemy wśród ludzi, więc mamy styczność ja spotykam przystojniaków, maż piękne laseczki.Ale do domu zawsze wracamy razem i jesteśmy sobie wierni.Spędzamy ze sobą dużo czasu, znamy sie jak łyse konie i ufamy sobie;-)


ehh a niech to bedzie naturalne ludzkie i zdrowe, nienawidze jak mu facet to robi..kiedys jakis rok temu szlam z nim, a ona sie zapatrzyl na jaks laske i to tak, ze mowie cos do niego a on nie slyszy..zwrocilam mu uwage a ona na to: no co idzie sobie ladna, zgrabna dziewczyna a ja spojrzec nie moge.. szkoda, ze mi tak nie mowi

Gdyby mój mąż się tak zachował na pewno byłoby mi przykro i drugie na pewno, na pewno palnęłabym go nie patrząc w co walę;-);-) Oglądanie się taaakie perfidne i tupeciarskie tłumaczenia są żenujące/Szlag by mnie jasny trafił.Nie jestem typem zazdrośnicy, ale lubię dobrze wychowanych męzczyzn;-)

haha-ja sobie wychowałam doskonale;-)

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:32:44

Cytat
sen7ses
a moj chlopak patrzy na inne tak samo jak ja patrze na innych chlpakow i oboje o tym wiemy i smiejemy sie czasem nawet z tego. a to ze sie oglada za innymi to nie znaczy ze musi odrazu na nie leciec prawda ja bym raczej powiedziala ze to normalne :)

ja sama nawet czasem pokazuje mu fajne laski i pytam np z ciekawosci czy ladna czy fajnie ubrana i on zawsze szczerze odpowie i nie gniewam sie za to.

i powiem jeszcze tak moze przy was sie nie patrza a skad wiece jak to jest jak ida z kolegami i np jeden do drugiego powie patrz ale faja laska czy cos w tym stylu ??:)

nie zebym byla jakas złośliwa ale nie widze w tym nic zlego bo tu chyba o zaufanie chodzi prawda :)

hehe zazdroszcze tez bym tak chciala potrafic, ale dla mnie przesada kiedy idziecie razem, Ty ogladasz sie za panami a On za paniami heh

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:35:01

Cytat
przemian_na77
Cytat
vanilia
Cytat
przemian_na77
Niech patrzy, ogląda, rozmawia.......z innymi kobietami. Byle pamiętał o tej jedynej.Mamy z mężem sporo znajomych i o dwojakiej płci.Pracujemy wśród ludzi, więc mamy styczność ja spotykam przystojniaków, maż piękne laseczki.Ale do domu zawsze wracamy razem i jesteśmy sobie wierni.Spędzamy ze sobą dużo czasu, znamy sie jak łyse konie i ufamy sobie;-)


ehh a niech to bedzie naturalne ludzkie i zdrowe, nienawidze jak mu facet to robi..kiedys jakis rok temu szlam z nim, a ona sie zapatrzyl na jaks laske i to tak, ze mowie cos do niego a on nie slyszy..zwrocilam mu uwage a ona na to: no co idzie sobie ladna, zgrabna dziewczyna a ja spojrzec nie moge.. szkoda, ze mi tak nie mowi

Gdyby mój mąż się tak zachował na pewno byłoby mi przykro i drugie na pewno, na pewno palnęłabym go nie patrząc w co walę;-);-) Oglądanie się taaakie perfidne i tupeciarskie tłumaczenia są żenujące/Szlag by mnie jasny trafił.Nie jestem typem zazdrośnicy, ale lubię dobrze wychowanych męzczyzn;-)

no to rowniez zazdroszcze..no a przez ta sytuacje zostalo mi cos takiego, ze caly czas kiedy idziemy, wydaje mi sie ze patrzy..tzn nie wiem czy mi sie wydaje, ale on tak tlumaczy eh i teraz czesto sie klocimy, gdy pojdzie gdzies sam, ja zaraz cos podejrzewam i chociaz wiem, ze nie mam powodow, ta sytuacja mi tak utknela, ( a byla jescze jedna podobna), ze po prostu nie moge przestac sie czepiac

haha-ja sobie wychowałam doskonale;-)

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:41:04

Fajniusi temat :p

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 09:44:14

najważniejsze jest wzajemne uczucie, miłość...bo to od niej wszystko się zaczyna...a te z was, które pisza , że jej facet nawet nie drgnie jak inna przechodzi to chyba źle ich obserwujecie, a jak przechodzi "brzydka" albo jakaś stara kobita to sie pewnie spojrzy, no to logiczne że ładną też musi najpierw widzieć a gdy jest blisko to wtedy na nia nie patrzy. Jeja, ma oczy to patrzy na wszystko i na wszystkich, tylko, z ta róznicą że nie wlepia łapczywie wzroku w nia i patrzy z obojętnością bo ma już wybrankę serca:) mój też nie patrzy ale patrzy...ha ha

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 10:05:00

ten cytat mi zajeżdża feminizmem. Mój sposób na związek to dystans, nie można wszystkiego brać do siebie, bo idzie oszaleć ;)

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 10:16:10

Cytat
niemamnie
ten cytat mi zajeżdża feminizmem. Mój sposób na związek to dystans, nie można wszystkiego brać do siebie, bo idzie oszaleć ;)


feminizm? to czysta prawda!
1/2 wylanych łez w życiu kobiety jest przez facetów!!!!!!!!, tylko dlatego że wyrazimy własne zdanie a on ma inne...jaki to feminizm!?

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 10:18:37

Ktoś kiedyś powiedział: "Im bliżej siebie chcesz mieć faceta, tym na dłuższej smyczy musisz go trzymać" ;) Nie zawsze się to sprawdza, ale to tak w ramach dygresji.

Najważniejsze w związku? Miłość- z niej już wszystko inne płynie (szczerość, zaufanie, szacunek, czystość, fascynacja, chęć słuchania i wiele, wiele innych). Ktoś pewnie zapyta zaraz: "A jaka powinna być Miłość"? Odsyłam do 13. rozdziału Pierwszego Listu do Koryntian (1 Kor 13). : )

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 10:20:19

Cytat
niemamnie
ten cytat mi zajeżdża feminizmem. Mój sposób na związek to dystans, nie można wszystkiego brać do siebie, bo idzie oszaleć ;)
Też tak sądzę. A z resztą faceta trzeba sobie wychowac. Ja już teraz swojego wychowuję żeby z mami synka zrobic go pantoflarza ALE nie mozna z tym przegiąc bo bedą ciepłe kluchy:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do czego conwersy