Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 15:29:31

w zwiazku jest oprcz zaufania, szcerosci i milosci potrzebna takze tajemnica... to znaczy trzeba wiedziec czego mozna nie mowic sobie na wzajme tak aby sie fascynowac, oczywiscie nie moga to byc rzeczy kore diametralnie wplywaja na relacje miedzy partnerami... bardzo wazne jest prawo dwojga ludzi do wolnosci do tego by miec swoj swiat w ktory partner nie wtyka nosa... kazdy potrzebuje wlasnej przestrzeni i nie mozna mu tego odbierac... ja bym swojemu facetowi pozwolila na to by wyjaechal na tak dlugo jakby potrzebowal i ani przez chwile bym nie pomyslala ze mnie zdradza tesknilabym owszem ale nie moge przez to go ograniczac....

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

01 lip 2009 - 15:38:56

Cytat
BonbonGirl
ja bym swojemu facetowi pozwolila na to by wyjaechal na tak dlugo jakby potrzebowal i ani przez chwile bym nie pomyslala ze mnie zdradza tesknilabym owszem ale nie moge przez to go ograniczac....

myślę, że takie związki mają większą szansę żeby przetrwać niż te, gdzie kobiety wielu rzeczy zabraniają.. że chociaż nieraz trudno zrozumieć decyzję drugiej strony, bo my byśmy zrobiły inaczej, to jednak trzeba ją uszanować. wtedy facet poczuje, że naprawdę ma w nas wsparcie.

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

02 lip 2009 - 08:17:01

temat się posypał:D

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU

02 lip 2009 - 08:25:15

Cytat
3roxi3
temat się posypał:D

jestem męzatką i już się wypowiedziałam w temacie.Dla mnie jest równouprawnienie z taką róznicą, ze to jednak ja musiałam urodzić dziecko, a nie mój mąż;-)Reszta się rozkłada po połowie, zarówno starania, przyjemności jak i obowiązki;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do czego conwersy