Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

25 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:43:26

,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 14:18 przez JolantaKK.

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:45:47

Nie powinnam pracować z facetami, bo jestem zamężna

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:48:09

a co w tym złego ? bedzie mu sie nie podobac to jest Ci w pelni nie ufa

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:48:25

Cytat
szasa
Nie powinnam pracować z facetami, bo jestem zamężna

nie rozumiem, mówimy o mnie:)
Cytat
martuskaa92
a co w tym złego ? bedzie mu sie nie podobac to jest Ci w pelni nie ufa

niby tak, i wiem jakie komentarze sie posypią ale...ja bym nie chciała zeby mój chlopak pozował z inną dziewczyną na takiej sesji, a jednoczesnie JA chciałabym wziac udział w tej sesji o której pisałam na poczatku...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-04 20:51 przez JolantaKK.

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:50:30

Cytat
martuskaa92
a co w tym złego ? bedzie mu sie nie podobac to jest Ci w pelni nie ufa

..czyli jak napisać sensowne zdanie :D ;*

Myślę, że nie powinien mieć nic przeciwko, jeśli nie będzie to jakaś 'erotyczna' sesja. :)

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:50:32

Jesli to profesjonalny fotograf, to zrob sobie te sesje, nie widze w tym nic złego. Ja na swoje 22 urodziny zafundowalam sobie taka sesje, z fotografem,ktorego nie znalam,ale ma bardzo dobra renome, sporo o nim slyszalam,widzialam zdjecia itp. Moj maz mial obiekcje co do tej sesji, ale faceci tak maja,ze wyobrazaja sobie nie wiadomo co. Moj uargumentowal to tak,ze nie chce,aby obcy facet na mnie patrzyl i robil mi zdjecia, bo jeszcze mu sie spodobam (hahahahaha). Zmiekl,kiedy zobaczyl efekty mojej wspolpracy z tamtym fotografem. Nawet pochwalil.

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:50:50

To, że masz chłopaka oznacza, że nie możesz na gruncie zawodowym pracować z facetami...?

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:51:05

Eee no ale zależy co ma się dziać na tej sesji :)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:54:26

Cytat
dakota_aa
Jesli to profesjonalny fotograf, to zrob sobie te sesje, nie widze w tym nic złego. Ja na swoje 22 urodziny zafundowalam sobie taka sesje, z fotografem,ktorego nie znalam,ale ma bardzo dobra renome, sporo o nim slyszalam,widzialam zdjecia itp. Moj maz mial obiekcje co do tej sesji, ale faceci tak maja,ze wyobrazaja sobie nie wiadomo co. Moj uargumentowal to tak,ze nie chce,aby obcy facet na mnie patrzyl i robil mi zdjecia, bo jeszcze mu sie spodobam (hahahahaha). Zmiekl,kiedy zobaczyl efekty mojej wspolpracy z tamtym fotografem. Nawet pochwalil.

chyba nie przeczytałas dokładnie...sesje z facetami FOTOGRAFAMI juz mialam i to chyba jest normalne ani nie ma w tym nic nieodpowiedniego mając chłopaka. Chodzi o sesję w której ja bym miała pozować W PARZE Z INNYM MODELEM

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:55:03

zastanów się na czym ci bardziej zależy:P facet ma prawo nie ufac innym facetom, ja nie ufam innym kobietom:D jesli nie jesteś profesjonalną modelką, to pewnie ten model chce cię wyrwać i tyle.

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:56:57

nie wiem co w tym złego, to tylko sesja

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:57:39

jej nie rozumiem takiego myslenia Czyli on np do masazystki tez nie moze isc bo niewiadomo co beda robic Sprawy zawodowe to sprawy zawodowe

sesja z obcym

04 lip 2012 - 20:58:41

Ja uważam,że nie ma w tym nic złego, przeciez to tylko sesja zdjęciowa...

sesja z obcym

04 lip 2012 - 21:00:02

To weź chłopaka ze sobą na sesję i już...

sesja z obcym

04 lip 2012 - 21:01:42

Cytat
szasa
Nie powinnam pracować z facetami, bo jestem zamężna
miałam to samo pisać. no prawie. :D

co to za głupie myślenie: mam chłopaka, więc nie mogę tego, tego i jeszcze tamtego?! weź lepiej się zamknij z nim w klatce, nie będziesz musiała zawracać sobie głowy bzdurami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jego choroba, a seks! doradzicie?