Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

8 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

48 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:41:22

Hej dziewczyny, pytanie jak w temacie :) chciałam się dowiedzieć, co sądzą wasi faceci o balerinach, bo mój ich nie cierpi ( co jest dla mnie mega nie do zrozumienia:D) i już woli, żebym ubrała trampki niz baleriny:D
wiadomo że czasem jakiś spacer czy coś, baleriny w sam raz, a nie trampki. a jak jest u Was?:D

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:43:12

Nic do nich nie ma (;

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:43:48

mój to chyba jest neutralny w stosunku do balerin bo nie wtrażał nigdy zdania na ten temat ;d

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:44:04

woli niż trampki :)

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:44:33

U mnie buty mu nie przeszkadzaja :D ale troszkę inna garderoba... Uwielbia jak chodze w spodniach, bo wtedy ładnie wyglądam, podkreslają mi to co trzeba :D

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:44:40

Moj lubi baleriny,bo dzieki nim szybciej chodze. W szpilkach lub koturnach czlapie 5 metrow za nim. Ja to jednak zawsze tlumacze tym,ze on po prostu bardzo szybko chodzi :)

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:45:29

Nie rozmawiałam z moim o tym, ale często przy nim nosiłam i nigdy nic złego nie powiedział, więc chyba nic do nich nie ma ;) Poza tym często powtarza, że wszystkie buty wyglądają na mnie pięknie :D

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:45:58

nienawidzi, ale ma szczęście, bo moje zdanie jest podobne. oboje uważamy je za jedne z najbardziej aseksualnych butów, podobnie jak mokasyny, lordsy i inne takie..

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:46:25

Cytat
dakota_aa
Moj lubi baleriny,bo dzieki nim szybciej chodze. W szpilkach lub koturnach czlapie 5 metrow za nim. Ja to jednak zawsze tlumacze tym,ze on po prostu bardzo szybko chodzi :)

mój byłby w sódmym niebie, gdybym codziennie w szpilkach chodziła...:-/

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:46:46

Cytat
dakota_aa
Moj lubi baleriny,bo dzieki nim szybciej chodze. W szpilkach lub koturnach czlapie 5 metrow za nim. Ja to jednak zawsze tlumacze tym,ze on po prostu bardzo szybko chodzi :)

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:46:59

Moój tez nie lubi,ale jak jakis zgrabny 'konkret' sie wybierze to jest ok :)

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:48:05

nie znosi tak samo leginsów i śmieje się z każdej laski która nosi jedno i drugie:P

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:49:41

mój uwielbia jak noszę baleriny, lub sportowe buty, nie lubi jak zakładam szpilki (zresztą ja sama nie lubię nosić szpilek poza specjalnymi okazjami: bankiet, wesele czy jakaś inna tego typu impreza)

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:49:43

Każdy ma jakieś swoje "widzimisię"...
Mojemu są obojętne, ale np mówi, że koszmarem są emu, mam kumpla, który uważa, że baleriny to najbrzydsze buty dla kobiety. Ja natomiast nie lubię facetów w 'adidasach'. Gusta....

Czy wasi faceci lubia baleriny?

04 lip 2012 - 20:50:30

Mój nie cierpi, zawsze mówi, że nie wie jak w ogóle można nosić takie obrzydliwe buty, zdecydowanie woli jak noszę trampki ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sesja z obcym