Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:30:51



]a może tak : )[/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-02 21:31 przez Rybsheen.

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:32:55

dobry temat, też pomysłów już trochę brakuje, a też swojego chciałabym trochę porozpieszczać :))

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:33:08

Rybsheen - ze względu na brak moich zdolności tanecznych chyba bym się wstydziła :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-02 21:40 przez xxnice3.

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:38:51

W rossmanie na przykład są takie maszyny, że same drukują bez pomocy ludzi :)
A ten pomysł ze zdjęciami mega ;)

Może wspólna kąpiel, a później jakiś romantyczny film i "mizianie"? ;>

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:43:23

Cytat
izus91_91
eejj mamm pytanie :P jakoś te zdjęcia musiałaś wywołać u fotografa:P a on je musiał widzieć, chcąc nie chccąc:P nie wstydziłaś się??:P czy drukowałaś w domu ?:P hehe zastanawiam sie :D


kupiłam papier do zdjęc i wydrukowałam sama, zreszta na ostatnim zdjęciu nie byłam zupełnie naga, żeby było ciekawwiej:p

Niespodzianka dla chłopaka <3

03 lip 2012 - 00:47:25

Pomysł ze zdjęciami, czy napisem na pizzy fantastyczny! :) Kiedyś wykorzystam;) Bo luię robiś prezenty, ale również niespodzianki:)
Mojemu na Walentynki zrobiłam filmik na programie komputerowym (dodałam kilkadziesiąt zdjęć, muzykę i wierszyk). Banalne ale Jego reakcja niezapomniana;):D

Sama wstawiłam nowy wątek na szafiarence jakiś tydzień temu i również czekam na pomysły:) Całymi dniami się zastanawiam jak by go zaskoczyć;D
Pomysłałam żeby kupic lampion szczęścia i wspólnie puścić go w powietrze (akurat w Jego urodzinki będziemy nad morzem, więc atmosfera będzie jeszcze lepsza;)) a do tego jakiś torcik kupić i wbić świeczkę (nie będę miała możliwości sama tam upiec:(). I może gra erotyczna na prezent??:D Korzyść dla nas obojga, tym bardziej, że to wspólne noce nad morzem hehe;) Czy jednak taka gra to tandeta? Jak sądzicie? ;/

Możesz też zabrać go na wycieczkę na weekend (znależć ciekawą ofertę na gruponie- polecam!) :) I spędzić romantyczno-uwodzicielski weekend ze swoim ;DD

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

Niespodzianka dla chłopaka <3

03 lip 2012 - 00:50:01

Skoro wczesniej wpadalaś na cos tak niebanalnego to az sie dziwie ze teraz brak pomysłów... ;p

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Niespodzianka dla chłopaka <3

03 lip 2012 - 00:54:36

Piękne i kreatywne. Ale też chciałam zapytać, czy on coś dla Ciebie zrobił. Przechodziłam już przez związek, w którym dawałam 1001% siebie. Trzeba dawać, ale też brać. Ja kiedyś zabrałam mojego (byłego już) chłopaka na sponatniczną wycieczkę późnym wieczorem. Kupiłam długie żelki, pianki, winogrona i Picolo (symbolicznie, bo prowadziłam samochód ;p). Wzięłam świeczki i porwałam go na zamek krzyżacki, który stoi u nas w mieście. Zwabiłam go do samochodu pod pretekstem, że się radio popsuło i ma zerknąć. Wtedy odpaliłam auto i pojechaliśmy. Poszliśmy na wolno stojącą wieżyczkę, tam wszystko rozstawiłam, zapaliłam ścwieczki, muzykę puściłam z telefonu. Rozmawialiśmy, jedliśmy, piliśmy "szapmana" i tańczyliśmy do rock'n'rolla :)

Niespodzianka dla chłopaka <3

03 lip 2012 - 01:00:02

chyba już dość pupilkowania w takie jego święta. Spraw coś facetowni bardziej ekstremalnego nurowanie,skok na bunge,strzelnica, przelot helikopterem czy pilotowanie w samochodzie rajdowym... to sie chlopakowi bardziej spodoba niż wiecznie skąpo opakowana w czerwieni w łóżku.

Niespodzianka dla chłopaka <3

03 lip 2012 - 01:01:25

lap dance to jest to, proponuję przewinąć pierwszy filmik i obejrzeć hayek

Niespodzianka dla chłopaka <3

03 lip 2012 - 01:07:19

zazdroszczę romantyzmu i pomysłowości :) powodzenia!

Niespodzianka dla chłopaka <3

03 lip 2012 - 01:19:08

napis na pizzie pierwszym wyznaniem miłosci :D słodkie xD

Niespodzianka dla chłopaka <3

03 lip 2012 - 01:31:04

Cytat
kasiaaaaaaaa
napis na pizzie pierwszym wyznaniem miłosci :D słodkie xD

Niespodzianka dla chłopaka <3

17 lut 2013 - 13:32:41

Macie jakiś pomysł na niespodzianke zimą? Latem jest łatwiej mozna porwać chłopa nad jezioro do lasu, kocyk i takie tam. a zimą :(?

Niespodzianka dla chłopaka <3

17 lut 2013 - 13:38:52

w te walentynki dziewczyna mojego chlopaka schowała się do pudła wielkiego zaadresowanego do niego i moja mama go zawołała do drzwi, że kurier przywiózł mu paczkę. jego mina była bezcenna gdy ona wyskoczyła z pudła z ciasteczkami :) słodkie megaaa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

walczyc o zadośćuczynienie?: