Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zauroczona ?

30 cze 2009 - 02:07:52

LAski i nie tylko ;P

od września tamtego roku doszedł do nas do klasy nowy chłopak ( 18l, nie zdał ) jak wszedł do klasy ja oczywiście sie popisałam i bez powodu wybuchałam smiechem ( jak to stwierdzi ł rzucilam sie w oczy ). Potem pisaliśmy na Nk , potem gadu , zaczelismy sie spotykac ( wieczorami ) 20-30 min , ale zawsze cos . W szkole w miare gadalismy , usmiechy itp.
Pod koniec roku skzolnego poklocilismy sie , wyzwalismy siebie. Teraz jak nasze drogi sie rozeszły napisął do mnie o skzole , gdzie sie dostalam itp. Zaczelismy pisać , pisalismy dobre 2 h . Teraz przyszedł do mnie na klatke , pogadalismy , i poszedl do domu. Teraz znowu piszemy na gg . Kiedys mu wyznalam ze mi sie podoba , i znowu to czuje . ALe to nie jest odpowiedni chlopak dla mnie . :( Poradzcie , co mam robic ? :(

Zauroczona ?

30 cze 2009 - 02:23:04

no niestety my nie znamy jego charakteru, nie wiemy jaki jest :)
to że nie zdał o niczym nie świadczy
jeżeli dobrze się z nim dogadujesz, rozumiecie się i takie tam, to czemu by nie zaryzykować i nie spróbować?
w dodatku jeszcze Ci się podoba i z tego co widać Ty jemu też się podobasz
bo nawet po kłótni znalazł jakiś głupi pretekst aby do Ciebie napisac. .. no więc zależy mu na Tobie ;]
ba nawet chciał się z Tobą zobaczyć :)


a czemu uważasz ze on nie jest odpowiednim chłopakiem dla Ciebie?

niezweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Zauroczona ?

30 cze 2009 - 04:11:03

Cytat
Domcia16
. ALe to nie jest odpowiedni chlopak dla mnie

jak to co? wgl to on wykazuje chęć bycia z Tobą? Bo wiesz, może on chce tylko spotkań na stopie koleżeńskiej?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SEKRETY UDANEGO ZWIĄZKU