Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:11:19

ja jestem ze swoim mężem 6 lat we wrześniu mamy 5tą rocznicę ślubu ;) no a ztym staraniem to faktycznie różnie bywa ,czasam lepiej ,a czasem gorzej ,no ale tek to już jest z tymi naszymi męszczyznami ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:13:03

Treść posta została usunięta automatycznie

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:13:35

Treść posta została usunięta automatycznie

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:13:45

Jestem już ze swoim meżem łącznie 10 lat, kochamy się czasem mi sie wydaje, że corazmocniej:) Miłość miłościąale od rutyny i przyzwyczajenia nie uciekniemy, moim zdaniem tego nie da rady uniknąć, bo jak sie nie przyzwyczais do obecności drugiej osoby bo tylu latach.
Na dzień dzisiejszy moj mąż nadal jest romantykiem:) spacery, drobne, niespodziewane upominki:) a co do tulenia i calowania jesli tylko nadarzy sie okazja. Pozdrawiam wszystkie szczesliwie zakochane:P

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:13:56

Cytat
chockleirs
Cytat
MONISIA_PH
a u mnie jest poki co bajkowo:) razem od 6 lat, w malzenstwie od 2 :) chodzimy na randki od czasu do czasu (mimo tego ze przeciez jestemy malzenstwem i mieszkamy razem od 5 lat )-srednia raz na dwa tygodnie, co z kwiatami? kwiaty tez dostaje bez powodu:) to niesamowicie mile dostac kwiatka np. dzis i jutro tak bez okazji...i niespodziewanie dzien po dniu:) Wszystkim kobietom zycze faceta, ktory potrafi zaskoczyc i stara sie zdobywac kazdego dnia:)
Pozdrawiam
Oj zazdroszczę......^^ Tez bym chciała żeby facet traktował mnie jak księżniczke :P

Na takie traktowanie trzeba pracowac:) Trzeba sie rozumiec, szanowac, wspierac w dzialaniach, byc poprostu w zwiazku dwojga ludzi, ktorzy sie kochaja, ktorzy sa dla siebie Mezem i Zona, ktorzy slubowali na dobre i na zle. SZACUNEK i jeszcze raz SZACUNEK to najwazniesze dla zwiazku. Wszystkim parom polecam mimo dlugiego stazu ,,chodzenia,, lub ,,malzenstwa,, wybrac sie regularnie na RANDKE-tak jak kiedys..na Randke i pamietac, ze jest to wyjatkowy dzien, bez wzgledu na zmeczenie, na brak kasy- traktowac ten Dzien, wieczor, Noc jako tylko dla Was stworzona!! Pozdrawiam!

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:15:31

hm, jak byłabym facetem - moja laska miałaby jak w niebie bez dwóch zdań ! ^^

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:15:34

Cytat
toshiba
Cytat
AnuLkaSL90
Cytat
toshiba
jestem ciekawa jak będzie wyglądać takie życie we dwoje... mam lekki stres
Ja sobie tego nie wyobrażam ;p to sprzatanie, gotowanie, dom na utrzymaniu... pfff ;p
najbardziej dołuje mnie gotowanie ;)
Ja akurat z tym nie mam takiego problemu ;p za to nie lubię sprzątać ;pppp Nie powiem ale czasem bałagan mi nie przeszkadza ;D Jemu za to przeciwnie xD

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:16:55

Tylko nie wiem, jak zaprosić mojego faceta na randkę.....boję się że pomyśli że zwariowałam......

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:18:21

Cytat
toshiba
Cytat
AnuLkaSL90
Cytat
toshiba
jestem ciekawa jak będzie wyglądać takie życie we dwoje... mam lekki stres
Ja sobie tego nie wyobrażam ;p to sprzatanie, gotowanie, dom na utrzymaniu... pfff ;p
najbardziej dołuje mnie gotowanie ;)
kiedyś też mnie to przerażało ;) ale nie jest aż tak tragicznie :) a dodam że nie bardzo umiałam gotować ;)

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:20:23

Cytat
chockleirs
Tylko nie wiem, jak zaprosić mojego faceta na randkę.....boję się że pomyśli że zwariowałam......

eee wez poprostu hmmm zapros go na piwko :) tego napewno nie odmowi:) albo powiedz ze kolezanka odstapila Ci bilety do kina :) od czegos trzeba zaczac:)

zweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 1/5

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:23:15

Ja byłam ze swoim 1,5 roku i miesiąc temu się rozstaliśmy i nawet nie rozpaczałam bo między nami już nic nie było tylko rutyna i przyzwyczajenie... co oczywiście się wiązało z brakiem zrozumienia i kłótniami...

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:26:09

Cytat
MONISIA_PH
Cytat
chockleirs
Tylko nie wiem, jak zaprosić mojego faceta na randkę.....boję się że pomyśli że zwariowałam......

eee wez poprostu hmmm zapros go na piwko :) tego napewno nie odmowi:) albo powiedz ze kolezanka odstapila Ci bilety do kina :) od czegos trzeba zaczac:)
Trzeba będzie spróbować.....a znasz jakieś inne sposoby by zachęcić faceta do spędzenia czasu tylko we dwoje? Może podpowiesz coś ze swoich sztuczek??? :>

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:28:40

Cytat
wiolus8921
Ja byłam ze swoim 1,5 roku i miesiąc temu się rozstaliśmy i nawet nie rozpaczałam bo między nami już nic nie było tylko rutyna i przyzwyczajenie... co oczywiście się wiązało z brakiem zrozumienia i kłótniami...

To dobrze ze rozeszly sie wasze drogi...jesli po1,5 roku wkrada sie rutyna..to czegoz mozna oczekiwac po 5 latach?? hmmm Dziewczyny mamy tylko jedno zycie, wiec nie marnujcie go na palantow, ktorzy nie wiedza jak nalezy dbac o Kobiete :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:28:58

Treść posta została usunięta automatycznie

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:30:40

ja ze swoim znam sie juz 7lat!!!!!!!!! mieszkamy od 2 lat ze soba..... a teraz mieszkam sama on za granica ja tu........i lipa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zauroczona ?