Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

17 minut temu

sklep detailingowy

41 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Życie z facetem

29 cze 2009 - 12:58:04

Jak długo jesteście ze swoją "połówką"? I jak odnoszą się do Waszego związku? Czy po dłuższym okresie bycia razem zaczyna pojawiać się z ich strony tzw. Przyzwyczajenie? Czy nadal walczą o wasze uczucie, tulą, całują, mówią "kocham", przynoszą kwiaty itd.....Ja ze swoim w sobotę będę obchodzić drugi rok bycia razem, od roku mieszkamy ze sobą.....nadal się do mnie łasi, tuli i całuje...ale momentami zachowuje się jak przysłowiowo" zdobyłem, jest ze mną to nie trzeba się starać"....a jak jest z Wami?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:00:03

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 237
Ostrzeżenia: 1/5

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:00:47

to samo;p "zdobylem i nic robic nie musze":)

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:03:03

Ja obchodziłam w piątek 3 lata, jest miło fajnie itp nie mieszkamy jescze ze sobą (mam dopiero 19 lat) Ale jak to facet zdobył - to starać już się nie musi, a kwiatki dostaje tylko na jakieś okazje, a co tu mowić o czułych slowkach itp
Ale ogólnie to aż tak narzekać nie mogę, bywają te lepsze i gorsze dni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-29 13:08 przez AnuLkaSL90.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:04:49

Treść posta została usunięta automatycznie

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:05:21

a u mnie jest poki co bajkowo:) razem od 6 lat, w malzenstwie od 2 :) chodzimy na randki od czasu do czasu (mimo tego ze przeciez jestemy malzenstwem i mieszkamy razem od 5 lat )-srednia raz na dwa tygodnie, co z kwiatami? kwiaty tez dostaje bez powodu:) to niesamowicie mile dostac kwiatka np. dzis i jutro tak bez okazji...i niespodziewanie dzien po dniu:) Wszystkim kobietom zycze faceta, ktory potrafi zaskoczyc i stara sie zdobywac kazdego dnia:)
Pozdrawiam

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:05:31

A ja myslałam że to kobiety ciężko zrozumiec :P

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:06:45

Cytat
toshiba
jestem ciekawa jak będzie wyglądać takie życie we dwoje... mam lekki stres
Ja sobie tego nie wyobrażam ;p to sprzatanie, gotowanie, dom na utrzymaniu... pfff ;p

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:06:58

Cytat
MONISIA_PH
a u mnie jest poki co bajkowo:) razem od 6 lat, w malzenstwie od 2 :) chodzimy na randki od czasu do czasu (mimo tego ze przeciez jestemy malzenstwem i mieszkamy razem od 5 lat )-srednia raz na dwa tygodnie, co z kwiatami? kwiaty tez dostaje bez powodu:) to niesamowicie mile dostac kwiatka np. dzis i jutro tak bez okazji...i niespodziewanie dzien po dniu:) Wszystkim kobietom zycze faceta, ktory potrafi zaskoczyc i stara sie zdobywac kazdego dnia:)
Pozdrawiam
Oj zazdroszczę......^^ Tez bym chciała żeby facet traktował mnie jak księżniczke :P

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:06:59

my juz ponad 2,5 roku jest bajecznie idealnie:)

nie mowie ze nie klocimy sie -czasem przeciez charaktery rozne moga sie sprzeczac,ale nie zamienialnbym zycia na zadne inne:)
codziennie sie widujemy non stop praktycznie:) i to zaskakiwanie mnie:) ha jak pierwszego dnia:)

mysle ze to wszystko zalezy ile dajecie z siebie,ile rozmawiacie :) buziaki dziewczyny:)

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:06:59

2 lata i jest chyba dobrze :) kwiaty to faktycznie opkazyjnie ale reszta na plus :)

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:07:54

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-29 13:11 przez manga24.

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:09:08

jestesmy ze sobą 5 lat raz mnie tuli i całuje a nieraz się w ogóle nie stara

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:09:37

no ja mam mega staż az 1 tydzień,ale codziennie coś dostaje słodkiego i nie mogę narzekać na nudę,ale jak będzie potem to się okaże

Życie z facetem

29 cze 2009 - 13:10:47

Ja z moim M jestem 5 lat. Od 4 mieszkamy razem.
Na pewno wkradło się już trochę rutyny do naszego związku ale nadal jest bosko... Każdego dnia nie mogę się już doczekać aż wrócę z pracy i zobaczę tą jego kochaną mordkę :) Raczej nie nudzimy się ze sobą ale nie należymy do typu "słodziaków". Kwiaty dostaję rzadko ale tym bardziej doceniam jeśli już to się zdarzy... Często chodzimy gdzieś tylko we dwoje i zdecydowanie rzadziej kłócimy się niż dawniej...
Jak tak sobie analizuję cały nasz związek i czas spędzony razem, dochodzę do wniosku, że nie chciałabym się cofnąć w czasie do momentu wielkich miłosnych uniesień. Teraz jestem baaaardzo szczęśliwa, pewna naszego uczucia i z każdym dniem kocham go bardziej :) i to kocham go JA, a nie moje hormony:)
Bajka... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zauroczona ?