Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:47:40

HM co myślicie o takiej sytuacji jesteśmy razem prawie 3 lata, mamy po 21 lat. Ostatnio nie układa się między nami za dobrze, często się kłócimy, on nie dotrzymuje słowa, ale do rzeczy..
Wczoraj dowiedziałam się że gdy ostatnio był nad jeziorem podobno z bratem i z jego dziewczyną była też siostra tej dziewczyny czyli jego była, czyi byli sobie we czwórkę a mi powiedział że byli tylko we trojkę Strasznie się zdenerwowałam wczoraj myślicie że słusznie czy przesadzam , chodzi o to że coraz częściej daje mi owody do tego by mu nie ufać.. spóźnia się prawie zawsze, bardziej zależy mu na zdaniu kolegów niż moim ..

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:50:04

też bym się wkurzyła i byłaby niezła awanturka;)
Okłamał Cię a to jasne, że się zdenerwowałaś.

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:51:46

kopnij go w tyłek i nie marnuj życia idź się bawić bo narazie to on korzysta z życia!

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:52:11

fascynujące.

szczerość i zaufanie. to w związku podstawa.

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:52:19

oj.. bardzo bym się zdenerwowała.. szczerość to podstawa..

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:53:09

Ja bym mu najpierw <moderacja> wulgaryzmy a dopiero potem tłumaczyła za co!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-21 17:38 przez moderator.

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:53:12

Czemu nie byłaś z nimi nad tym jeziorem ;)?

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:53:22

ja też się wkurzyłam i to bardzo , najgorsze jest to że on uważa że ja przesadzam i za dużo się denerwuje a taki sytuacje są coraz częstszę a on nawet nie próbuje tego zmienić i ratować naszego związku , po tej ytuacji nawet nie zadzwonił ani razu, co prawda kazałam mu spadać ale wygląda to tak jak by nie czuł żadnej skruchy i czeka aż mi przejdzie foch, ja się poważnie zastanawiam czy nie zakończyć tego raz na zawsze..

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:54:14

Na pewno bym się wkurzyła,z resztą, przeżywałam podobne sytuacje. I masz prawo się denerwować,bo Cię oszukał.

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:55:23

Cytat
mysienka
ja też się wkurzyłam i to bardzo , najgorsze jest to że on uważa że ja przesadzam i za dużo się denerwuje a taki sytuacje są coraz częstszę a on nawet nie próbuje tego zmienić i ratować naszego związku , po tej ytuacji nawet nie zadzwonił ani razu, co prawda kazałam mu spadać ale wygląda to tak jak by nie czuł żadnej skruchy i czeka aż mi przejdzie foch, ja się poważnie zastanawiam czy nie zakończyć tego raz na zawsze..
jeszcze się zastanawiasz?

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:56:26

Cytat
jusadr
kopnij go w tyłek i nie marnuj życia idź się bawić bo narazie to on korzysta z życia!

dokładnie ;]

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:56:40

Cytat
MartusiaZabusia
Ja bym mu najpierw najebał a a dopiero potem tłumaczyła za co!

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:57:00

Cytat
19BaMbOoChA90
Czemu nie byłaś z nimi nad tym jeziorem ;)?
no właśnie to też jest ciekawe, co prawda proponował mi żebym jechała nawet 2 razy, ale miałam akurat "ciężkie dni" wtedy a do tego kazał mi iść przez całe miasto w upał pod dom tych dziewczyn i stamtąd by mnie zabrali .

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:57:24

okłamał Cię ;/ a to nie ładnie ;/ tez bym sie wkurzyła . Gdyby był "czysty to by Ci powiedział ,ze ona tam była

Nad jezioro z byłą ?

21 cze 2012 - 16:58:39

Cytat
mysienka
Cytat
19BaMbOoChA90
Czemu nie byłaś z nimi nad tym jeziorem ;)?
no właśnie to też jest ciekawe, co prawda proponował mi żebym jechała nawet 2 razy, ale miałam akurat "ciężkie dni" wtedy a do tego kazał mi iść przez całe miasto w upał pod dom tych dziewczyn i stamtąd by mnie zabrali .
to palant jakiś

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to wstyd?