Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:42:24

potrzebuję Waszej pomocy :).
jak już kiedyś pisałam w innym wątku podoba mi się pewien chłopak.
wiele razy proponował mi spotkanie, lecz ja twierdziłam (i nadal twierdzę), że po co go rozczarowywać.
Nie lubię spotykać się z chłopakami ' sam na sam ', bo mam wiele kompleksów, czasem się siebie wstydzę, między innymi swojego wyglądu. ale coś mi tam w środku mówi, że jeśli się z nim nie spotkam to mogę tego żałować. jak mogę zaproponować mu spotkanie, i czy wypada, żeby to zrobiła dziewczyna ? proszę o Waszą pomoc, bo nie chcę wyjść na idiotkę!! :)) pozdrawiam.

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:47:12

To jak inaczej chcesz poznac blizej chłopaka jesli nie przez 'sam na sam'. boisz się, ze te kompleksy wyjda wtedy i on sie do Ciebie zrazi?
Co do propozycji spotkania, to jest tak, ze niektorzy faceci tylko na to czekają, bo lubią jak kobitka ma inicjatywę i jest śmiała, z kolei inni wola byc sami zdobywcami i uwodzić kobietę, a co za tym idzie proponowc randki. Ale myslę, ze na pewno nie da Ci kosza, bo skoro tyle razy proponował randkę, to pewne, ze mu się podobasz.

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:49:39

kurcze. szczerze to jest chyba jedyna rzecz na którą nie jestem zdecydowana ;/.
koleżanka mi mówi, że się czegoś boję u facetów, ale ja nie wiem dlaczego!!
z kumplami rozmawiam normalnie, tylko z tymi innymi nowo poznanymi nie potrafię znaleźć wspólnego języka.
czy coś jest ze mną nie tak ?

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:50:14

Pewnie,że wypada byś mu zaproponowała tym bardziej,że on Ci proponował wcześniej spotkanie.Nie wyjdziesz na idiotkę na pewno,bo skoro chciał się z Tobą spotkać to miło mu będzie skoro sama mu zaproponujesz.Jak mu powiedzieć hmm..powiedz mu,że proponował Ci kiedyś spotkanie i czy nadal to aktualne,bo chętnie byś z nim gdzieś wyszła :) Będzie dobrze,więcej odwagi.Lepiej żałować,że się coś zrobiło niż,że się nic nie zrobiło :)

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:52:10

a jeśli nie wyjdzie ? wiecie kiedyś w Rozmowach w toku była taka babka, której facet wprost powiedział co o niej myśli... boję, się że ze mna bedzie to samo!! ;[

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:52:13

a daj swoje zdjecie

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:52:36

Cytat
koralik
kurcze. szczerze to jest chyba jedyna rzecz na którą nie jestem zdecydowana ;/.
koleżanka mi mówi, że się czegoś boję u facetów, ale ja nie wiem dlaczego!!
z kumplami rozmawiam normalnie, tylko z tymi innymi nowo poznanymi nie potrafię znaleźć wspólnego języka.
czy coś jest ze mną nie tak ?

Tylko sobie nie wmawiaj, ze jest z Toba cos nie tak. Kazdy boryka się z jakims problemem, a w sprawach damsko-męskich nawet najwieksi twardziele bywaja bezradni i niesmiali.

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:53:39

Cytat
koralik
a jeśli nie wyjdzie ? wiecie kiedyś w Rozmowach w toku była taka babka, której facet wprost powiedział co o niej myśli... boję, się że ze mna bedzie to samo!! ;[[/quote]

Czemu zakladasz, ze powie cos negatywnego?

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:54:59

Cytat
koralik
kurcze. szczerze to jest chyba jedyna rzecz na którą nie jestem zdecydowana ;/.
koleżanka mi mówi, że się czegoś boję u facetów, ale ja nie wiem dlaczego!!
z kumplami rozmawiam normalnie, tylko z tymi innymi nowo poznanymi nie potrafię znaleźć wspólnego języka.
czy coś jest ze mną nie tak ?
poznaj go lepiej i będzie ok no własnie wklej swoje foto bo raz jednha szafowiczka tak narzekala na swoj wygląd a jak sie okazało to taka laska ze no no

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:55:32

Cytat
koralik
kurcze. szczerze to jest chyba jedyna rzecz na którą nie jestem zdecydowana ;/.
koleżanka mi mówi, że się czegoś boję u facetów, ale ja nie wiem dlaczego!!
z kumplami rozmawiam normalnie, tylko z tymi innymi nowo poznanymi nie potrafię znaleźć wspólnego języka.
czy coś jest ze mną nie tak ?

Wszystko z Tobą w porządku na pewno :) Każdy jest inny,jedni potrafią z nowo poznanymi rozmawiać jak z najlepszymi kumplami,a inni potrzebują czasu,aby lepiej poznać i dopiero wtedy rozmawia im się dobrze :) Więcej odwagi i pewności siebie

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:58:12

Cytat
koralik
a jeśli nie wyjdzie ? wiecie kiedyś w Rozmowach w toku była taka babka, której facet wprost powiedział co o niej myśli... boję, się że ze mna bedzie to samo!! ;[[/quote]

Powiem krótko gdyby myślał o Tobie negatywnie to nie proponował by Ci spotkania,bo po co miałby tracić czas gdybyś go nie interesowała?Nie myśl tak negatywnie,bo nikt bez powodu nie proponuje randki,musi być Tobą zainteresowany,chce Cie lepiej poznać,więc przestań myśleć o tym,że może nie wyjść,bo po co?Lepiej dzwoń do Niego i się umówcie na spotkanie,ponieważ później możesz żałować

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:58:46

Cytat
justka6
Cytat
koralik
kurcze. szczerze to jest chyba jedyna rzecz na którą nie jestem zdecydowana ;/.
koleżanka mi mówi, że się czegoś boję u facetów, ale ja nie wiem dlaczego!!
z kumplami rozmawiam normalnie, tylko z tymi innymi nowo poznanymi nie potrafię znaleźć wspólnego języka.
czy coś jest ze mną nie tak ?
poznaj go lepiej i będzie ok no własnie wklej swoje foto bo raz jednha szafowiczka tak narzekala na swoj wygląd a jak sie okazało to taka laska ze no no

no masz racje
DAWAJ ZDJECIE

spotkanie.

28 cze 2009 - 22:59:48

Myślę, ze wklejenie tu zdjęcia nic nie da, bo te kompleksy sa gdzies pewnie głęboko w niej i nawet napisanie, ze jest ładna i ze ma się nie przejmowac nic nie da. Musi sama z nimi powalczyc, bo tylko wtedy jak zrozumie, ze jest jedyna i niepowtarzalna i ze nie ma sensu tracić czasu na zamartwianie się wygladem, to wtedy będzie naprawdę dużo szczęsliwsza.

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:00:43

Każdy ma jakieś kompleksy :)
Także nie przejmuj się tym :*
Nie martw się na zapas :)
W czasie rozmowy nie udawaj kogoś innego,bądź po prostu sobą :)
Życzę powodzenia ^^

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:02:17

przepraszam, ale nie mogę dodać zdjęcia. za dużo znajomych...
jestem gruba, mam mnóstwo pieprzyków na twarzy i szparę w zębach! czy życie może mnie jeszcze jakoś skrzywdzić ?:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Życie z facetem