Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:04:17

hehe przelam się i nie wstydz się !! :)) on nie zauwazy nawet tych Twoich kompleksów pewnie ;))

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:06:23

Cytat
aasieeq
hehe przelam się i nie wstydz się !! :)) on nie zauwazy nawet tych Twoich kompleksów pewnie ;))
one są strasznie widoczne! ;P.

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:07:35

NIkt nie jest idealny :) !!
Jesteś jaka jesteś :)
Ale chociaż jesteś zdrowa :)
Inni nie mają tyle szczęścia :]
Jeżeli ktoś ma Cię pokochać to pokocha za to jaka jesteś,a nie jak wyglądasz !!

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:09:54

widzialam jego poprzednie dziewczyny. i wydaje mi sie ze on szuka jakiejs miss !

dziekuje za te wszystkie mije komentarze :)).

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:15:04

Cytat
koralik

przepraszam, ale nie mogę dodać zdjęcia. za dużo znajomych...
jestem gruba, mam mnóstwo pieprzyków na twarzy i szparę w zębach! czy życie może mnie jeszcze jakoś skrzywdzić ?:(

Dziecko, ile Ty masz lat? Ty naprawdę nie wiesz co to znaczy byc skrzywdzonym przez los...nie jeździsz na wózku inwalidzkim, nie cierpisz na zadna nieuleczalna chorobę, wiec nie pisz ze jestes skrzywdzona bo masz pieprzyki;)

Poza tym wiesz...do odwaznych świat nalezy

:o)

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:15:23

Cytat
koralik
Cytat
aasieeq
hehe przelam się i nie wstydz się !! :)) on nie zauwazy nawet tych Twoich kompleksów pewnie ;))
one są strasznie widoczne! ;P.
to po co proponował by ci spotkanie

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:16:48

Ale musi być jakaś przyczyna skoro chciał się z Tobą umówić,może dostrzega coś pięknego w Tobie czego Ty sama nie zauważasz przez to,że myślisz o kompleksach.Nie warto się tym przejmować każdy ma wady i zalety;tak jak w charakterze to również i w wyglądzie jak koleżanka wcześniej powiedziała nikt nie jest idealny.I musimy to zaakceptować jeśli nie zaakceptujesz to ciężko Ci będzie w życiu.

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:18:10

No,ale z toba chce sie spotkac to najwidoczniej jemu sie podobasz

spotkanie.

28 cze 2009 - 23:27:40

Moja rada; napisz jak najszybciej do Niego smsa(zauważyłam,że jesteś nieśmiała troszkę,więc taka forma chyba lepsza by była dla Ciebie) o treści:"Cześć.Kiedyś proponowałeś mi spotkanie,czy to nadal aktualne?Jeśli tak to powiedz kiedy byś miał czas." I tyle wystarczy i niech się dzieje co się ma bać.Ty nic nie tracisz,a możesz jedynie zyskać.Nie bój się zmian na lepsze (kiedyś mi tak kolega powiedział,posłuchałam jego rady i jestem za to bardzo wdzięczna,wyszło bardzo,bardzo mi to na dobrze).Nie martw się,że Cie wyśmieje,na pewno tak nie będzie,ale nawet gdyby tak było to mu powiedz wtedy,że sam Ci to proponował,a Tobie się po prostu nudzi i dlatego zdecydowałaś się wyjść gdzieś z nim:))) Odwagi,bo kto nie ryzykuje ten traci,nic samo nie przychodzi trzeba też coś od siebie dać by coś osiągnąć:)

spotkanie.

29 cze 2009 - 10:46:41

dziękuję, Wam za pomoc :)
wiedziałam, że mogę na Was liczyć.

spotkanie.

30 cze 2009 - 18:48:08

Cytat
koralik

Nie lubię spotykać się z chłopakami ' sam na sam ', bo mam wiele kompleksów, czasem się siebie wstydzę, między innymi swojego wyglądu. ale coś mi ....


pamiętaj, że to czego Ty w sobie nie lubisz on może pokochać :) to normalne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Życie z facetem