Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:59:51

gdyby byli przyjaciółmi K. nie próbowałby Cię poderwać, zobaczysz, że jeszcze K. obróci tą sytuację przeciwko Tobie

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:00:33

Cytat
shookones
a jego "kolega" powinien dostac po zebach. pomysl jakie to musi byc dla twojego chłopaka upokarzające, że fascynuejsz sie jego kolegą, dajesz mu sie podrywać, przytulać i całować. to jest chore.
nigdy nie reaguje na jego zaczepki,bo raczej wszystko obracam w zart ale co mam zrobic wtedy kiedy on mnie przytula przy znajomych albo caluje w polczek? powiedzialam bo kielka razy cos w stylu znowu zaczynasz ale to nic nie daje
Cytat
xxx321
gdyby byli przyjaciółmi K. nie próbowałby Cię poderwać, zobaczysz, że jeszcze K. obróci tą sytuację przeciwko Tobie
znaja sie praktycznie cale zycie ale wiem,ze K. nigdy nie byl lojalny w stosunku do T. i teraz tez nie jest zreszta ja chyba tez ,bo powinnam mu powiedzeic i z jedenj strony wiem,ze on by zareagowal ale a zdrugiej nie chce niszczyc tej przyjazni i lcze ze to sie skonczy samo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 16:02 przez eureka00.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:01:07

dziewczyno jak masz takiego cudownego chlopaka to nie koncz tego bo pozniej bedziesz zalowac, wiem cos o tym!! bo kiedys dla takiej chwilowej fascynacji zaprzepascilam wszystko

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:01:54

a ja bym wszystko powiedziała chłopakowi, nie lubię takich zabaw ani kłamstwa.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:04:41

Cytat
eureka00
Cytat
shookones
a jego "kolega" powinien dostac po zebach. pomysl jakie to musi byc dla twojego chłopaka upokarzające, że fascynuejsz sie jego kolegą, dajesz mu sie podrywać, przytulać i całować. to jest chore.
nigdy nie reaguje na jego zaczepki,bo raczej wszystko obracam w zart ale co mam zrobic wtedy kiedy on mnie przytula przy znajomych albo caluje w polczek? powiedzialam bo kielka razy cos w stylu znowu zaczynasz ale to nic nie daje
Cytat
xxx321
gdyby byli przyjaciółmi K. nie próbowałby Cię poderwać, zobaczysz, że jeszcze K. obróci tą sytuację przeciwko Tobie
znaja sie praktycznie cale zycie ale wiem,ze K. nigdy nie byl lojalny w stosunku do T. i teraz tez nie jest zreszta ja chyba tez ,bo powinnam mu powiedzeic i z jedenj strony wiem,ze on by zareagowal ale a zdrugiej nie chce niszczyc tej przyjazni i lcze ze to sie skonczy samo


co to za przyjaźń ?! jak mozna wyrywac kobiete swojego przyjaciela?!
a Ty ni jestes bez winy. pozwalasz sie przytulać i całować. gdybyś go odepchnela albo strzelila w głupi pysk to by sie opamietał.

sama napisalas, ze Cie pociaga. powiedz szczerze. ktory jest przystojniejszy, on, czy Twoj chlopak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 16:06 przez shookones.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:04:46

gdyby Ci K tak naprawdę przeszkadzał to nie miałabyś problemu z powiedzeniem mu dobitnie, gdzie jego miejsce, a gdyby Ci do tego zależało na swoim chłopaku to byś go o wszystkim poinformowała.
Ciebie to po prostu kręci, ze taki K się Tobą interesuje i dlatego nie chcesz go spławić.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:05:07

Jakiej przyjaźni??? Żaden szanujący się facet nie odbije przyjacielowi dziewczyny. ŻADEN. Mógł się Tobą zainteresować jak byłaś wolna, teraz niech szuka szczęścia gdzieś indziej. A Ty powiedz swojemu chłopakowi, żeby powiedział K, że nie chcesz żeby Cię przytulał i całował bo Ciebie to krępuje i tyle. Robisz problem tam gdzie go nie ma. Nie umiesz wyznaczać granic? Nie dawaj się dotykać i już, nie ma dyskusji.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:05:16

ja bym powiedziała od razu, nie zniosłabym tego, że ktoś udaje wielkiego przyjaciela mojego chłopaka, a w rzeczywistości robi go w...

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:09:08

zreszta raz gdy gadalam z K. powiedzialam mu ze z nami nic nie bedzie ,bo przeciez wie,ze mam chlopaka al wydaje mi sie,ze jemu to nie przeszkadza i od tego czadu jest jescze gorzej to jak ja mu mam powiedziec jescze bardziej dobitnie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 16:12 przez eureka00.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:10:27

Cytat
eureka00
zreszta raz gdy gadalam z K. powiedzialam mu ze z nami nic nie bedzie ,bo przeciez wie,ze mam chlopaka al wydaje mi sie,ze jemu to nie przeszkadza i od tego czadu jest jescze gorzej to jak ja mu mam powiedziec jescze bardziej dobitnie?

powiedz mu, że jest mało męski, brzydki i że słyszałaś że jest słaby w łóżku.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:12:06

Cytat
shookones
Cytat
eureka00
zreszta raz gdy gadalam z K. powiedzialam mu ze z nami nic nie bedzie ,bo przeciez wie,ze mam chlopaka al wydaje mi sie,ze jemu to nie przeszkadza i od tego czadu jest jescze gorzej to jak ja mu mam powiedziec jescze bardziej dobitnie?

powiedz mu, że jest mało męski, brzydki i że słyszałaś że jest słaby w łóżku.
brzydki slyszal to juz ode mnie wiele razy slaby w lozku rowniez jednak on chyba wszystko odbiera jako zart


sama napisalas, ze Cie pociaga. powiedz szczerze. ktory jest przystojniejszy, on, czy Twoj chlopak?
moj zdecydowanie i mowie to szczerze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 16:14 przez eureka00.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:13:16

Cytat
eureka00
zreszta raz gdy gadalam z K. powiedzialam mu ze z nami nic nie bedzie ,bo przeciez wie,ze mam chlopaka al wydaje mi sie,ze jemu to nie przeszkadza i od tego czadu jest jescze gorzej to jak ja mu mam powiedziec jescze bardziej dobitnie?
Powinnaś mu powiedzieć,że nic między Wami nie będzie bo Ci się nie podoba anie tylko dlatego, że masz chłopaka. Poza tym nie baw się z nim w kotka i myszkę tylko powiedz T jakiego ma wspaniałego kolegę, który mu podrywa dziewczynę. Załatwią to między sobą.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:13:47

Cytat
eureka00
zreszta raz gdy gadalam z K. powiedzialam mu ze z nami nic nie bedzie ,bo przeciez wie,ze mam chlopaka al wydaje mi sie,ze jemu to nie przeszkadza i od tego czadu jest jescze gorzej to jak ja mu mam powiedziec jescze bardziej dobitnie?


w takim razie co Ci sie podoba w tamtym gościu, skoro Twój chłopak jest taki idealny i przystojny?

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:14:58

Cytat
eureka00
Cytat
Zuosnica
Podoba Ci się, że ten typek Cię adoruje. Powiedz mu dobitnie, że masz chłopaka i nie życzysz sobie takiego zachowania. Dlaczego pozwalasz się przytulać mając kogoś? Zachowujesz się strasznie nie fair:/
wiesz wtedy kiedy kilka razy mnie przytulil czy pocalowal w policzek to bylo przy powiataniu przy znajomych tak zupelnie na luzie ,a wtedy kiedy plakalam to tak samo wyszlo
No, ale po co to robisz. Jak ja sobie czegoś nie życzę to do tego nie dopuszczam, tym bardziej, gdy wiem, że osoba, od której niczego nie oczekuję, czegoś chce. Trzeba wtedy nabrać troszkę dystansu. Same buziaki w polik czy przytulenie nie są złe, zwłaszcza w stosunku do kumpli czy kumpelek, ale to, że Ty wiesz o jego zamiarach względem Ciebie i dalej tak samo się zachowujesz, mówi dużo o Tobie- zero asertywności i pragnienie bycia adorowaną.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:15:43

Cytat
shookones
Cytat
eureka00
zreszta raz gdy gadalam z K. powiedzialam mu ze z nami nic nie bedzie ,bo przeciez wie,ze mam chlopaka al wydaje mi sie,ze jemu to nie przeszkadza i od tego czadu jest jescze gorzej to jak ja mu mam powiedziec jescze bardziej dobitnie?


w takim razie co Ci sie podoba w tamtym gościu, skoro Twój chłopak jest taki idealny i przystojny?
wiesz kiedys mi sie podobal dosc dlugo wiec to chyba tylko sentyment

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

faceci i ja, problem