Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:47:43

Cytat
eureka00
Cytat
izusia2009
Skoro mówisz że K to podrywacz
To proszę Cie nie mów mi że wierzysz mu w słowa "żadna dziewczyna nie podobała mi sie tak jak Ty "

Przecież on takie słowa mówił każdej dziewczynie z którą był.

Trzymaj sie tego co masz.
jasne,ze mu nie wierze
teraz juz wiem,ze chce zostac z T. ale sprawe z K. chialabym zalatwic miedzy tylko nim a mna problem w tym,ze nie wiem dalej jak

musisz powiedziec swojemu facetowi o tym ze jego niby przyjaciel Cie podrywal. on to musi wiedziec. pozwolisz na to zeby zadawal sie z facetem, ktory na kazdym kroku tylko mysli jak wyruchac mu dziewczyne? super

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:51:35

Powiedz chłopakowi, że ten K. się dostawia - gwarantuję, że będziesz miała problem z głowy :D

zweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 2/5

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:53:58

Przewaznie tak bywa,ze majać ideał szukamy czegos przeciwnego,bo jest to cos innego,czego jesczze nie probowaliśmy.. do takich rzeczy nas ciągnie :) A takiemu kobieciarzowi,iprezowiczowi nie mozna ufać.. watpie by sie zmienił dla Ciebie. A chyba nie chciałabys takiego chlopaka?

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 16:54:20

wiecie macie racje nie bede tego ukrywac przed T. przeciez K. nie zalusguje na takiego przyjaciela jak moj chlopak . boje sie troche jak zareaguje T. bo w sprawach powiedzmy "bronienia mnie" jest dosc wybuchowy ,ale pewnie tak bedzie lepiej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 16:55 przez eureka00.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 17:40:52

Cytat
gosiamz
Zostań z T., bo K. to chwilowa fascynacja.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 17:47:09

dzieki wszystkim za opinie na ten temat :)

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 17:58:09

Cytat
eureka00
dzieki wszystkim za opinie na ten temat :)
życzę udanej rozmowy i miejmy nadzieję,że to coś da :)

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 18:02:56

Cytat
kkklaudia
Cytat
eureka00
dzieki wszystkim za opinie na ten temat :)
życzę udanej rozmowy i miejmy nadzieję,że to coś da :)
nie dziekuje!!!!!!!!! :)

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 18:06:09

Cytat
gosiamz
Zostań z T., bo K. to chwilowa fascynacja.
tak samo uważam...

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 18:07:09

Jak chcesz zeby sie odwalił to mu powiedz prosto z mostu, że kochasz swojego faceta i zeby dał sobie spokój bo nic z tego nie bedzie... Jak chcesz miec jeszcze lepsze efekty to powiedz swojemu facetowi, że tamten wyznał ci, że sie zakochał w Tobie. Tylko, że mi sie wydaje, że Ty wcale nie chcesz aby tamten sie odwalił, no ale niestety dwóch naraz miec nie mozna. A tamten Cie bajeruje pewnie bo jestes dla niego wyzwaniem, bo jestes trudno dostepny wiec jeszcze bardziej chce Cie zdobyc.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 18:12:55

Cytat
soso
Jak chcesz zeby sie odwalił to mu powiedz prosto z mostu, że kochasz swojego faceta i zeby dał sobie spokój bo nic z tego nie bedzie... Jak chcesz miec jeszcze lepsze efekty to powiedz swojemu facetowi, że tamten wyznał ci, że sie zakochał w Tobie. Tylko, że mi sie wydaje, że Ty wcale nie chcesz aby tamten sie odwalił, no ale niestety dwóch naraz miec nie mozna. A tamten Cie bajeruje pewnie bo jestes dla niego wyzwaniem, bo jestes trudno dostepny wiec jeszcze bardziej chce Cie zdobyc.
chce skonczyc z K. poprstu jakos raz tak mi sie wydawalo po tej klotni,ze jest dla mnie kims wiecej ale jenak NIE ,,kazdej tak mydli oczy , pewnie masz racje co do tego wyzwania,bo moj obecny chlopak chodzil za mna przez 3miesc. zanim sie z nim umowilam;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 18:13 przez eureka00.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 18:15:34

"K to typowy podrywacz , chodził już chyba z każdą , a ja nie chcę być nastepną.
K. powiedział mi wprost ,że się we mnie zakochał i jescze żadna dziewczyna nie podobała się mu tak jak ja."

Myślę, że skoro jest podrywaczem, to każdej tak mówi i nie warto dla frajera rezygnować ze związku z bardzo przyzwoitym i fajnym facetem ;)

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 18:17:35

Myślałam, że o inne zabawy w trójkę chodzi ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 18:17 przez MajkaaaxDxD.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 18:29:12

Cytat
MajkaaaxDxD
Myślałam, że o inne zabawy w trójkę chodzi ;P
zdecydowanie nie

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 18:45:23

Cytat
xxx321
gdyby byli przyjaciółmi K. nie próbowałby Cię poderwać, zobaczysz, że jeszcze K. obróci tą sytuację przeciwko Tobie

Myślę, że masz rację! Mój brat był w takiej sytuacji i już sam nie wiedział komu wierzyć... swojej dziewczynie czy przyjacielowi którego znał od dziecka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

faceci i ja, problem