Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 11:42:03

Troche głupia sprawa,ale sama nie wiem co zrobic ... ;p

podoba mi sie kasjer z biedronki :) nie wiem jak do niego zagadac ,itp .Obrączki nie ma wiec jest nadzieja ;D
Kiedys mnie nawet specjalnie wylegitymował (choc nie wyglądam az tak młodo ) jak byłam z kolezanka ,zeby sprawdzic jak mm na imie :D
co o tym sadzicie ,Dziewczyny ? JAk zagadac ?;>
Wiem,głupi wątek ,ale musze sie kogogoś poradzić ....;/

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 11:47:50

Idz kup dwa trixy z biedry i jak Cie znow wylegitymuje to powiedz, ze pokazesz dowod pod warunkiem, ze sie z Toba napije :D

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 11:48:45

wątek przypomina mi jeden wcześniejszy, gdy dziewczyna zakochała się w chłopaku, który układał kostkę na cmentarzu. btw, ktoś wie jak to się skończyło? ;p.

__
a co do Twojego wątku.. nie poradzę ale życzę powodzenia! ;)

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 11:49:08

no to skoro sam Cię wylegitymował, to zna Twoje imię. a jego imię jest napisane na identyfikatorze, więc też możesz podejrzeć :)

a kasjerzy często wystawiają towar. chodź częściej do tej biedy no i podpatruj, czy się tam nie szwęda, zawsze można podejść i się uśmiechnąć, tyle :D

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 11:49:49

A skąd pewność , że wylegitymował Cie specjalnie ?
Może po prostu wyglądałaś młodo :)

Zapytaj co robi po pracy ;D
jak będziesz następnym razem robiła zakupy w Biedronce :)

raz się żyje !

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 11:52:34

Ma na imie Tomek :D

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 11:55:21

hmmm... po przeczytaniu tytułu pomyślałam, że wreszcie jakaś ciekawa promocja ;)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 12:22:53

Cytat
affectionate
wątek przypomina mi jeden wcześniejszy, gdy dziewczyna zakochała się w chłopaku, który układał kostkę na cmentarzu. btw, ktoś wie jak to się skończyło? ;p.

__
a co do Twojego wątku.. nie poradzę ale życzę powodzenia! ;)

nie wiadomo bo usunęła konto i nie opowiedziała historii do końca, ostatnie informacje które przekazała to to że była w trakcie rozstania ze swoim chłopakiem i chciała się spić i iść na cmentarz.

a co to pana z Biedry to może daj mu karteczkę z numerem telefonu wraz z pieniędzmi :)

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 12:26:28

Bywaj tam częściej, jak to któraś z dziewczyn napisała. Patrz na niego, zagadaj jak jesteś przy kasie w końcu zobaczy, że coś jest na rzeczy. Ja ostatnio wyrwałam kelnera na weselu xd

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 12:33:44

"Obrączki nie ma więc jest nadzieja" - zaniepokoiłaś mnie, mój mąż też w pracy zdejmuje obrączkę, bo się niszczy (to fakt, a nie wykręt, widziałam w jakim jest stanie :P chociaż kto go tam wie). Chyba mu kupię jakąś metalową podróbę żeby nie było takich sytuacji >:/

A tak poważniej:
Skąd wiesz, że poprosił Cię o dowód akurat po to żeby poznać Twoje imię?

Nie podrywałam nigdy faceta tak bezpośrednio, więc specjalista ze mnie żaden. Ja bym po prostu zagadała jakoś żartobliwie, sytuacji takich przy kasie się nadarza mnóstwo, trza mieć głowę na karku i spontanicznie coś wymyśleć. Takie przemyślane i wyuczone teksty brzmią śmiesznie i widać, że były ćwiczone przed lustrem/koleżanką/psem.

Albo ta kartka z pieniędzmi też dobry pomysł. Tylko kup coś tak, żeby mieć odliczoną równą kasę i w nogi (no nie tak dosłownie, raczej unikaj sprintu). Jak zadzwoni to fajnie, jak nie, to będziesz mieć jasną sytiację i omijaj tę Biedrę z daleka.

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 12:48:51

chyba wykorzystam akcje z kartka :D
chociaz nie wiem czy sie odwaze :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-16 12:52 przez nikola91.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 13:01:19

Cytat
nikola91
chyba wykorzystam akcje z kartka :D
chociaz nie wiem czy sie odwaze :D

najwyżej jak nie zadzwoni to będziesz chodzić do innej biedronki :p
a do odważnych świat należy :) powodzenia :)

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 13:06:01

no z ta kartka to fajny pomysl :D

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 13:06:22

dokładnie - motyw z kartka niezły;) daj tylko znac jak poszło:)!

Mężczyzna z Biedronki :D

16 cze 2012 - 13:07:01

zobaczymy :D
ok:D dam znac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-16 13:07 przez nikola91.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomozcie ! chlopak..