Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

e-papieros

6 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

godzinę temu

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mężczyzna z Biedronki :D

04 lip 2012 - 21:12:33

coś nowego wydarzyło się, Autorko wątku??

Mężczyzna z Biedronki :D

04 lip 2012 - 22:18:24

Cytat
beery
Cytat
BlackBabe
Cytat
nikola91
Cytat
beery
a co z kolezanka tomka z biedronki? BlackbE? Czemu nie odpowiesz jej czy to Ty? :) czy to ten sam Tomek! bo jakos unikasz odpowiadania jej ;)


Moze mam odrazu podac swoj nr buta ? hmm ... niech nap w jakiej dzielnicy pracuja jej kumpel to ja sie ustosunkuje :)

Już pisałam kilka stron temu ;p

autorka ewidentnie omija twoje odpowiedzi. cos mi tu znów smierdzi,czyzby bała sie ze wyda sie ze sciemna?

taaa a najpierw wszystko opowiadałas. uwazam ze boisz sie ze wyjdzie ze naprawde jest jakis tomek akurat na twoim osiedlu w biedronie,kolezanka go zapyta a on zroi wielkie oczy ,bo pewnie niewet o niczym nie wie,pewnie nawet nie zna nikoli. nic tu sie kupy nie trzyma. sciemniasz i tyle.

Mężczyzna z Biedronki :D

07 lip 2012 - 20:23:08

Cytat
beery
Cytat
beery
Cytat
BlackBabe
Cytat
nikola91
Cytat
beery
a co z kolezanka tomka z biedronki? BlackbE? Czemu nie odpowiesz jej czy to Ty? :) czy to ten sam Tomek! bo jakos unikasz odpowiadania jej ;)


Moze mam odrazu podac swoj nr buta ? hmm ... niech nap w jakiej dzielnicy pracuja jej kumpel to ja sie ustosunkuje :)

Już pisałam kilka stron temu ;p

autorka ewidentnie omija twoje odpowiedzi. cos mi tu znów smierdzi,czyzby bała sie ze wyda sie ze sciemna?

taaa a najpierw wszystko opowiadałas. uwazam ze boisz sie ze wyjdzie ze naprawde jest jakis tomek akurat na twoim osiedlu w biedronie,kolezanka go zapyta a on zroi wielkie oczy ,bo pewnie niewet o niczym nie wie,pewnie nawet nie zna nikoli. nic tu sie kupy nie trzyma. sciemniasz i tyle.

niestety tez tak sadze.

Mężczyzna z Biedronki :D

10 lip 2012 - 01:20:45

z tego wynika, że była to jedna wielka ściema, a wątek chyba już zamilkł na amen:)

Mężczyzna z Biedronki :D

19 lip 2012 - 16:01:05

hahahahahahahahhahaha :D

Mężczyzna z Biedronki :D

19 lip 2012 - 20:06:32

to w koncu umówiła sie z nim czy nie bo nie jestem na bieżąco :D

Mężczyzna z Biedronki :D

13 sie 2012 - 12:07:07

ściema czy nie ściema?orientujecie się?bo tu 1 dziewczyna pisze o kasjerze z Pepco i widać że potrzebuję wsparcia a my ja kurde porównujemy z tą ściemą z biedronki...

Mężczyzna z Biedronki :D

13 sie 2012 - 16:36:23

Cytat
indecis
z tego wynika, że była to jedna wielka ściema, a wątek chyba już zamilkł na amen:)
Umówiła się ale im nie wyszło, więc o czym ma pisać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-13 16:37 przez szasa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koniec?