Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 231
Ostrzeżenia: 1/5

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:19:40

Cytat
gnijaca_modelka
Cytat
kiciek1985
no mnie też mozecie skrócić bo ja nie wiem co się dzieję bo sporo tu hejtujących jest.
Autorka dodała inny wątek o problemach z chłopakiem i czar prysł. ;) Milion pojazdów na dziewczyne i uznano historię za ściemę. ;)
ale napisala ze ktorej watki napiala jej kolezanka, tylko ktore? i teraz podobno jest na randce z biedronem...nie rozumiem

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:21:01

u mnie tez jest taki jeden przystojny pan biedronka ;) Dawid się nazywa....<zakochany> ;D

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:22:55

Cytat
marysmadzia
Cytat
gnijaca_modelka
Cytat
kiciek1985
no mnie też mozecie skrócić bo ja nie wiem co się dzieję bo sporo tu hejtujących jest.
Autorka dodała inny wątek o problemach z chłopakiem i czar prysł. ;) Milion pojazdów na dziewczyne i uznano historię za ściemę. ;)
ale napisala ze ktorej watki napiala jej kolezanka, tylko ktore? i teraz podobno jest na randce z biedronem...nie rozumiem
O to również toczy się spór.. ;) Z tego co ja zrozumiałam, to o chłopaku jest koleżanki, a Biedron jest autorki, która dowiedziała się, że ten jest w związku i zwątpiła w sens spotkania. Ale w końcu się zdecydowała i aktualnie powinna być na randce. ;)

zweryfikowana
Posty: 231
Ostrzeżenia: 1/5

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:24:28

Cytat
gnijaca_modelka
Cytat
marysmadzia
Cytat
gnijaca_modelka
Cytat
kiciek1985
no mnie też mozecie skrócić bo ja nie wiem co się dzieję bo sporo tu hejtujących jest.
Autorka dodała inny wątek o problemach z chłopakiem i czar prysł. ;) Milion pojazdów na dziewczyne i uznano historię za ściemę. ;)
ale napisala ze ktorej watki napiala jej kolezanka, tylko ktore? i teraz podobno jest na randce z biedronem...nie rozumiem
O to również toczy się spór.. ;) Z tego co ja zrozumiałam, to o chłopaku jest koleżanki, a Biedron jest autorki, która dowiedziała się, że ten jest w związku i zwątpiła w sens spotkania. Ale w końcu się zdecydowała i aktualnie powinna być na randce. ;)

no to ju mniej wiecej m sie rozjasnilo.
w sumie czemu to mialaby byc sciema.. nie ma co na nia naskakiwac.

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:25:24

Cytat
ollllaaa
u mnie tez jest taki jeden przystojny pan biedronka ;) Dawid się nazywa....<zakochany> ;D
Może druga część wątku? ;d

niezweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:25:32

może dziewczyna mówi prawdę a wy najeżdżacie. To dobrze że poszła na randkę :D ciekawe jak sie to potoczy ;) a no i czekamy na to zdjęcie Pana Biedronki :D:D

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:28:23

Ja właśnie teraz się jeszcze bardziej wciągnęłam, jak już wszysy się tak nie jarają. ;d

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:29:40

ja tam jej wierzę bo po co miałaby ściemniać w tak głupiej sprawie:P to jest pierwszy wątek który dodałam tu do śledzonych:P

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:30:04

Dalej czytam i zastanawiam co dalej, ale już nie piszę, bo spinka wyszła to co się będę wtrącać.
Zobaczymy :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 2/5

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 20:30:52

ja również śledzę wątek i kiedy wyszła ta akcja ze Biedronek ma dziewczyne pomyslalam, ze jakis powód jest ale napewno autorka całkowicie nas nie okłamała. moze odwolał spokanie, albo zrezygnował i głupio jej się bylo przyznac lub jest wszystko Ok ale przemyslala ze nie chce całej Polski wtajemnniczac w to...:) Ale dzis gdy niedługo przed 'randką' napisała "dobra, idę' to wydało mi się dziwne... nie potwierdzali tego spotkania dzis lub wczoraj, nie pisali? zamierzała poprostu nie przyjsc i nic nie pisac..? dziwne..
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 21:22 przez moderator.

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:00:06

Cytat
gnijaca_modelka
Cytat
ollllaaa
u mnie tez jest taki jeden przystojny pan biedronka ;) Dawid się nazywa....<zakochany> ;D
Może druga część wątku? ;d

o nie, nie.. ja się chyba nie nadaje to takich akcji, serce to by mi chyba wyskoczyło przy tej kasie:D

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:13:26

Cytat
nikola91
Cytat
Kornelinka
Cytat
nikola91
Cytat
margos83
A o której ma sie odbyć to niesamowite spotkanie?:)

19 :) Kawiarnia Kontynenty :D xD

oj nie wiem czy dobrze robisz zdradzając takie szczegóły:) w środę tłum dziewczyn z Grudziądza zleci się do tej kawiarni popatrzeć :D

Mysle,ze wiele osob z Grudziadza nie sledzi tego watku :D

o kurde, to to wszystko to w Grudziądzu było to ważne spotkanie?
Ja jestem też z Grudziadza i dopiero teraz patrze ;o
hihi
To o jakiego chłopaka z jakiej konkretnej Bierdonki chodzi?

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:15:26

Cytat
ollllaaa
Cytat
gnijaca_modelka
Cytat
ollllaaa
u mnie tez jest taki jeden przystojny pan biedronka ;) Dawid się nazywa....<zakochany> ;D
Może druga część wątku? ;d

o nie, nie.. ja się chyba nie nadaje to takich akcji, serce to by mi chyba wyskoczyło przy tej kasie:D
eeejj :c możesz przecież karteczkę wsadzić pomiędzy pieniądze, żeby nie było widać na pierwszy rzut oka i zwiać gdzie pieprz rośnie.

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:16:29

Heh ciekawe jak poszło ;)

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:17:56

a mi się podoba lekarz mojego dziadka<aktualnie jest w szpitalu> hehe co tam że starszy jakieś 10 lat ale jest taki męski i pytał się dzisiaj mojego dziadka czy mam męża xd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

.................