Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 13:17:21

to my zawsze walczymy o chłopców może sie do niego nieodzywaj się może zrozumie , ale jak to nie pomorze zerwij z nim jeszcze znajdzis tego 1

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 13:18:09

Zaproponuj mu wolny związek. Wilk syty i owca cała.

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 13:18:15

ja sobie dopuszczam myśli że bedzie dobrze,wiem że to głupie ale trudno rozstac sie z chłopakiem po 5 latach. a jeśli trafię na jeszcze gorszego i kolejne 5 lat...własnie tego sie boję że może byc gorszy

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 13:24:30

Cytat
magda__b84
ja sobie dopuszczam myśli że bedzie dobrze,wiem że to głupie ale trudno rozstac sie z chłopakiem po 5 latach. a jeśli trafię na jeszcze gorszego i kolejne 5 lat...własnie tego sie boję że może byc gorszy

Tego nie wiesz, ale nie możesz wybierać mniejszego zła, przecież z nim w taki sposób jak teraz , to za 5 lat będzie też gorzej .
Z drugiej strony, będziesz bardziej czujna w następnym związku, nie zaangażujesz się tak szybko, puki,się nie upewnisz, że warto. Tego się nie wie, ale tak się dzieje samo przez się , przez doświadczenie.

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 13:27:06

Musisz otworzyć oczy i przyjrzeć się Waszemu związkowi. Jak dla mnie on nie ma żadnych szans. Czy chcesz całe zycie spędzić z człowiekiem który już teraz Ciebie nie szanuje.Zawsze jest tak ,że to co przeszkadza Ci teraz to w życiu już razem będzie nie do zniesienia. Twój chłopak to typ Piotrusia Pana który nigdy się nie zmieni, a będzie coraz gorzej. Będziesz zawsze sama, samotna. Czy chcesz takiego życia? Póki będziesz się na to godzić on będzie mówił , że Cię kocha , a kiedy przyjdą dzieci i natłok obowiązków on coraz bardziej będzie uciekał z domu. Wiem to z doświadczenia. Współczuje Ci ale masz jeszcze czas, by wycofać się z tego związku. Ja takiego szczęścia nie miałam, bo nie miałam nikogo kto by mi doradził. Nie popełnij mojego błędu. Na pewno gdzieś blisko znajdziesz nową,lepszą miłość. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia.

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 13:29:16

rozmawiałam z nim wiele razy, a on zawsze" to sobie zmień,bo się nie nadaje" a później sms że zawsze to co mówi i robi to on wie że to jest źle, że walczy z tym że mnie mimo wszystko kocha.A MNIE TO JUŻ MĘCZY,męczy mnie takie życie,mam chłopaka ale mimo to jestem samotna!!! pogadam z nim jeszcze raz że bym nie miala "a gdy bym jednak..."chcę to do końca doprowadzic

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 13:37:43

Cytat
nesse
Zaproponuj mu wolny związek. Wilk syty i owca cała.

ale żeś rozwiązanie zaproponowała...;) ona nie szuka faceta do wolnego związku...


magda_b84, ja ci szczerze mówię, że z takim nie warto...kilka ładnych lat temu tez miałam takiego a teraz dziękuję Bogu, że sie od niego uwolniłam. Teraz kocham i jestem bardzo kochana przez - już -męża od nie dawna...i teraz mam na prawdę super faceta na którego zawsze mogę liczyć itd. ten "twój",on sie nie zmieni, będzie cię czarował, przepraszał, uciekał, wracał...twój wybór...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-28 13:38 przez jagoda2424.

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 16:33:46

Cytat
magda__b84
rozmawiałam z nim wiele razy, a on zawsze" to sobie zmień,bo się nie nadaje" a później sms że zawsze to co mówi i robi to on wie że to jest źle, że walczy z tym że mnie mimo wszystko kocha.A MNIE TO JUŻ MĘCZY,męczy mnie takie życie,mam chłopaka ale mimo to jestem samotna!!! pogadam z nim jeszcze raz że bym nie miala "a gdy bym jednak..."chcę to do końca doprowadzic

Idz pogadaj ale wiedz ze bedzie sie tlumaczyl, przytulal calowal itd i zmiekniesz a zwiazek bedzie sie ciagnal dalej..
a Bog pewnie ma dla Ciebie druga polowe i czeka na Twoja gotowosc ..ehh odwagi raz na zawsze to skoncz.Jesli jest i przeznaczony to po latach nawet sie zejdziecie.
Rozpocznij nowe zycie zerwij z nim idz do fryzjera, zaszalej, musisz odbudowac swoja wartosc.
Powiem Ci ze ja tez mialam kilku facetow w tym jednego ktory mnie bardzo ponizal ale ja go kochalam jednak nie dalam sie namowic na sex i po naszym rozstaniu dowiedzialam sie ze zwiazal sie z dziewczyna ona zaszla w ciaze a on zwyczajnie uciekl, zostawil ja i wrocila do domu po studiach z dzieckiem na reku. Cieszylam sie ze to nie bylam ja. Teraz mam swietengo meza.

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 16:42:50

A nie lepiej poprosić go o spotkanie i spokojnie na ten temat porozmawiać? Rozmowy przez telefon, a już co gorsza - sms-y, nic nie dadzą. Pokaż mu, że naprawdę Ci na nim zależy i staraj się wytłumaczyć co ogólnie Ci nie pasuje w jego zachowaniu. Powiedz, że chciałabyś, żeby więcej uwagi poświęcał Tobie, wyciągnij go na jakiś romantyczny film do kina, gdzie podobna sytuacja wywrze na nim większe zainteresowanie Tobą. Życzę udanej rozmowy i długiego związku!;-)

złe towarzystwo

28 cze 2009 - 17:26:50

wielokrotnie to robiłam,on "to sobie zmien,ja sie nie nadaje" tak ja pisałyście to toksyczny związek,jestem ok dziewczyną i zasługuję na opiekuńczego i odpowiedzialnego faceta,Mój chłopak kiedyś taki był...byłam ważna w jego życiu...ale znudziła go monotonnośc w naszym związku.Ma trochę ponadto problemów finansowych i ucieka przed nimi w alkohol,maryhe złe towarzystwo... ja mu tłumaczyłam wielokrotnie że ma we mnie wsparcie.Ale to już nieważne problemy problemami,uczucia uczuciami.NiKT CHYBA NIEMIAL CZEGOŚ TAKIEGO JAK JA! JAK MOŻNA NIEPRZYJECHADŹ do dziewczyny w ciagu 2 tyg. ani niezadzwonic! a jakbym miała jakiś wypadek,on by o tym niewiedział bo nawet nie jest zainteresowany moim życiem...co jest bardzo przykre

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zerwał ze mną i poszedł odrazu do niej :(