Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny.
Mam pewien problem, otóż 20 czerwca mój chłopak obchodzi urodziny.
Jesteśmy już razem prawie 10 miesięcy.
na Dzień chłopaka kupiłam mu dezodorant z Playboy'a
na Mikołajki zestaw(dezodorant i żel pod prysznic) z AXE'a
a na Walentynki słodkiego misia z serduszkiem.

doradźcie co mogę kupić, bo ja już nie mam pomysłów.
prezent nie musi być jakiś wygórowany.
z góry dziękuję ;**

ja bym nie chciała dostać dezodorantu i to dwa razy! Jeszcze pomyśli ,że mu sugerujesz ,że nie używa ,a powinien... ;D

Jest dużo takich tematów, więc poczytaj a na pewno coś znajziesz ;)

Poza tym wszytskie fajne prezenty przed Toba!

coś praktycznego ! koszulke :)

Mi okazji brakuje i pieniędzy, żeby wykorzystać wszystkie pomysły, a Tobie po niecałym roku brakuje?Masakra.

Pomyśl jakie ma hobby, czym się interesuje i kup lub zrób coś co się z tym wiąże. Albo jak wyżej, jakąś fajną koszulkę :)

Cytat
Asztarte
Mi okazji brakuje i pieniędzy, żeby wykorzystać wszystkie pomysły, a Tobie po niecałym roku brakuje?Masakra.

dokładnie :P !!! jest tyle rzeczy. każdy facet ma swoje zainteresowania, hobbry, to co lubi. powiąż fakty.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

pewnie najlepiej mierzyć w jego hobby, przynajmniej będziesz miała pewność, że się ucieszy z prezentu. Ale jak nie wiesz co lubi może coś takiego uniwersalnego z czego powinien się ucieszyć każdy chłopak, jak na przykład taka tarzca http://proyasport.pl/oferta,szczegoly,87.html

dezodorant jest prze-banalny. takie prezenty kojarzą mi się ze szkolnymi mikołajkami xD
jeśli lubi muzykę: płytę, bilet na koncert, koszulkę z logo.

o jaaa...po takim czasie nie masz już pomysłów???

ja jestem z facetem tyle lat i robię mu zawsze super prezenty:):):)
mam tyle pomysłów,że zwyczajnie barakuje mi okazji do ich realizacje :)

dlatego robię mu prezenty kilka razy w roku:):)

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

Ja jestem za praktycznymi prezentami. Chłopakowi wbrew pozorom ciężko kupić do trafionego, więc ja stawiam na ubrania, szczególnie jeśli chodzi o rodzinę. Brata znasz, wiesz co lubi, jak się ubiera, więc nie będzie problemu. Jeżeli chodzi zaś o coś konkretniejszego, to może jakaś bluza? Przeglądałam ostatnio z chłopakiem bluzy i ta wpadła mi w oko: http://superstar-originals.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=265

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przyciemnianie włosów