Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 12:46:39

całego życia by mi brakło, całego świata.

Cytat
betulek
Cytat
kashmir082
Przesadzone...jak na polu w krakowie :D Ale ładnie napisane ;)
no i wylazło z Ciebie. Cyniczne, szkodliwe dla Ciebie samego, wypieranie faktu, że CHCIAłBYś być facetem na każdą godzinę. Że - choć nigdy nie przyznasz się przed kumplami - biegałbyś do apteki po tampony, bo tak jest ten świat skonstruowany: ty się opiekujesz, tobą się opiekują.

dokładnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-17 12:51 przez annap.

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 12:54:33

Cytat
kashmir082
Tak pięknie mówicie o swoich facetach... Szkoda że nie trafiałem na kobiety które myślą Waszymi kategoriami. Przytrafiały mi się tylko materialistyczne Foczki...i inne raszple w jej wydaniu. Sznujcie swoich facetów, zawsze możecie mieć gorszego. Dbaj o niego....




Poprostu masz pecha ;/ .. Im się kiedyś to odegra.. Będą tego żałować .. Ale cóż teraz jest coraz więcej takich beznadziejnych lasek , którym tylko kasa w tych pustych głowach .. Masakra co na tym świecie się dzieje ..

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 12:55:25

Właśnie znajduję się w takiej sytuacji mój narzeczony wyjeżdża do Afganistanu na pół roku. Ciężko mi się z tym pogodzić, ale nie umiem mu powiedzieć nie jedź. Na samą myśl, że może mu się coś stać dostaje gęsiej skórki. Wydaje mi się, że świat straciłby wszystkie kolory jakbym nie mogła już więcej go zobaczyć.

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 12:59:24

Strasznie trudne pytanie Kurczaczku zadałaś może odpowiem jak Scarlett O'Hara w trudnych sytuacjach
"Nie chcę o tym teraz myśleć. Pomyślę o tym jutro".

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:04:42

Fakt trudne pytanie. Nie umiem na nie odpowiedzieć...

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:08:17

mój wyjechał 10tego na 3 miesiące do francji pracowac już bez niego nie mogę:( ale w grudniu jak sie oświadczy to już nigdzie go nie puszcze!!!!!!!!!

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:10:09

a gdyby on tak zniknął bez śladu. umarłoby we mnie wszystko. brakowałoby mi jego bliskości, jego słów, ciepła, zapachu, wsparcia, miłości. i tego wszystkiego czym mnie obdarza. nie wyobrażam sobie, że go nie będzie. każdy dzień bez niego, każda noc. nie wyobrażam sobie tego.

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:11:00

Ja bym sie chyba zapłakała.... brakowaloby mi wszystkiego....

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:12:00

nie zakładaj takich wątków!!!!!!!!!!!!!! po co masz pisać takie rzeczy-ważne ze jest! takich sytuacji się nie wywołuje!

zweryfikowana
Posty: 620
Ostrzeżenia: 1/5

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:26:22

Mój od kilku miesięcy ma raka płuc. Ma zaledwie 17 lat. I każdego dnia jest taka myśl, że może go zabraknąć, a wtedy co..? Nie wiem. Nie wyobrażam sobie zycia bez jego głosu, zapachu, dotyku...

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:26:42

Nie życzę mu tego ale zależy jakiego kto ma faceta...alkoholik,damski bokser,nerwus,złośliwiec...zwykła skarbonka....ulżyło by mi i czuła bym się wolna.Przykre to ale tak czuję.

zweryfikowana
Posty: 620
Ostrzeżenia: 1/5

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:45:21

Cytat
Perla33
Nie życzę mu tego ale zależy jakiego kto ma faceta...alkoholik,damski bokser,nerwus,złośliwiec...zwykła skarbonka....ulżyło by mi i czuła bym się wolna.Przykre to ale tak czuję.

Gdyby taki był to tak, choć znając siebie pewnie też byłoby mi przykro, bo jakbym go kochała to chociaż byłoby mi lżej bez niego jakaś strata by była.

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:46:39

Też bym zniknęła. Tak jak on. Bez niego nic nie miałoby sensu...

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 13:51:42

Jego by mi brakowalo.. Calego..

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 14:50:00

ojej MÓJ KOCHANY jak nie odpisze mi na eska przez godz,bo jest np.zajęty,to juz odchodze od zmysłów,ze cos sie mu stało. Kiedys w mojej okolicy był wypadek,ja jechałam do pracy i słyszałam w radiu relacje z miejsca zdarzenia,kilka szczegółów było takich,które mogłyby wskazywac na to,iż uczestniczył w tym wypadku. Serce zaczeło mi łomotac jak oszalałe,poczułam uścisk w gardle. Natychmiast musiałam do niego zadzwonic,uspokoiłam się gdy usłyszałam jego ciepły głos. Wiem,ze byc może jestem przewrażliwiona,ale On jest całym moim światem i nie wyobrażam sobie zycia bez Niego,jest taki czuły,delikatny po prostu KOCHANY :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chlopa- dawna historia