Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:36:28

gdyby nagle coś zmiotło waszego faceta z ziemi i po prostu - nie ma go. Pomijamy szukanie po szpitalach i policjach.
Czego by wam najbardziej brakowało?

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:42:11

boję się nawet o tym myśleć. Wszystkiego by brakowało! Myśl,że Go nie ma byłaby nie do zniesienia.

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:47:01

Cytat
sweetwomen
boję się nawet o tym myśleć. Wszystkiego by brakowało! Myśl,że Go nie ma byłaby nie do zniesienia.
tak samo..

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:49:13

jego całego...

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:50:23

to by było nie do zniesienia... ... by wszystkiego zabrakło ! ;(((( ....
jego ciepła, zapachu , MIŁOŚĆI .... ; ******************** boję się nawet o tym pomyśleć... nawet nie chcę....
a załamanie...? gwarantowane . ; (

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:51:27

brakowało by mi jego rad,przytulania,zrozumienia,obecności,wszystkiego...sensu życia...omg -on jest dla mnie wszystkim...

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:52:02

A ja juz kiedyś byłam w takiej sytuacji - niby smieszne, ale pojechał na drugi koniec Polski i zgubił komórkę. W tych czasach - nie ma człowieka!!!
I najbardziej tęskniłam za taką niby głupotą - jak się w nocy kręcę, to obojetnie, gdzie akurat leży jego ręka, zaraz mnie głaskał, aż spokojnie zasnęłam od nowa. I tego było mi najbardziej brak. Taka bzdura... nie głos, nie wygląd, nie śmiech, nie seks. Głaskanie przez sen.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-28 00:53 przez betulek.

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:53:52

On jest dla mnie najważniejszy...wszystko utraciłoby dla mnie sens, nic nie miało byłoby już takie same, mojemu życiu brakowałoby kolorów, bo to On "maluje mój świat" :)

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:57:51

brakowałoby mi wszystkiego.. nic nie miałoby sensu, dosłownie nic..
nawet o tym nie myślę.

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 00:59:19

Cytat
betulek
A ja juz kiedyś byłam w takiej sytuacji - niby smieszne, ale pojechał na drugi koniec Polski i zgubił komórkę. W tych czasach - nie ma człowieka!!!
I najbardziej tęskniłam za taką niby głupotą - jak się w nocy kręcę, to obojetnie, gdzie akurat leży jego ręka, zaraz mnie głaskał, aż spokojnie zasnęłam od nowa. I tego było mi najbardziej brak. Taka bzdura... nie głos, nie wygląd, nie śmiech, nie seks. Głaskanie przez sen.

masz rację, zazwyczaj myśli się w takich sytuacjach o braku tych najdrobniejszych rzeczy, gestów, które z pozoru zwyczajne urastają do rangi niezwykłych. Jego zapach jest dla mnie taką ważną sprawą, a On śmieje się ze mnie ,że go wącham, a co ja za to mogę...eh, mogłabym go nie widzieć,nie słyszeć , ale zapach rozpoznałabym na odległość - uspokaja mnie....

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 01:07:50

Kazdy facet ma taką drobnostkę nie do podrobienia - gest, zapach, ton głosu, spojrzenie. Coś, co go identyfikuje bez pudła nawet po kilku latach. Dlatego chyba dziewczyny wracaja do swoich facetów sprzed lat.
Była taka piosenka Nosowskiej: ja rozpoznam Cie, choćbyś przybrał postać stuletniego karła.

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 01:23:55

straszna pustka i niewiadomo co ze soba zrobic gdzie sie podziac ale trzeba myslec pozytywnie prawda?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-28 01:32 przez J_ewelincia.

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 01:39:46

Moj teraz wyjechal na tydzien. Moze to malo, ale ja naprawde nie wiem co ze soba zrobic ;/
Nie mam komu robic kanapek .. nikt mi nie zabiera kompa.. nikt na mnie nie krzyczy jak wsadzam palce do buzi.. nikt mnie nie gryzie po brzuchu.. i w ogole jakies lozko za duze.. i wszystko iinne.. Juz sie nie moge doczzekac kiedy wroci .

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 01:47:31

Tak pięknie mówicie o swoich facetach... Szkoda że nie trafiałem na kobiety które myślą Waszymi kategoriami. Przytrafiały mi się tylko materialistyczne Foczki...i inne raszple w jej wydaniu. Sznujcie swoich facetów, zawsze możecie mieć gorszego. Dbaj o niego....

gdyby go zabrakło...

28 cze 2009 - 01:58:20

Cytat
magdaplacety
Moj teraz wyjechal na tydzien. Moze to malo, ale ja naprawde nie wiem co ze soba zrobic ;/
Nie mam komu robic kanapek .. nikt mi nie zabiera kompa.. nikt na mnie nie krzyczy jak wsadzam palce do buzi.. nikt mnie nie gryzie po brzuchu.. i w ogole jakies lozko za duze.. i wszystko iinne.. Juz sie nie moge doczzekac kiedy wroci .

Mojego nie było w kraju 5 miesięcy, przekonałam się jak boli tęsknota, nie tylko psychicznie, czułam jakiś taki bliżej nie określony ból fizyczny, czasem serce bolało, na skórze odczuwałam brak jego dotyku, czasem nawet oddychać się nie dało, jakby To on był moim powietrzem, niczego więcej nie pragnęłam tylko móc poczuć jego zapach i dotknąć go. Teraz jest , ale na krótko, niedługo znów wyjedzie na kolejne miesiące, a nie da się niczego zrobić na zapas.......

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

złe towarzystwo