Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.044
Ostrzeżenia: 2/5

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 14:56:02

przytulania sie i tego jak mnie czasem wkurzy

gdyby go zabrakło...

17 sie 2009 - 16:41:14

Cytat
Monoke
Cytat
Perla33
Nie życzę mu tego ale zależy jakiego kto ma faceta...alkoholik,damski bokser,nerwus,złośliwiec...zwykła skarbonka....ulżyło by mi i czuła bym się wolna.Przykre to ale tak czuję.

Gdyby taki był to tak, choć znając siebie pewnie też byłoby mi przykro, bo jakbym go kochała to chociaż byłoby mi lżej bez niego jakaś strata by była.

Jaka strata?...czuję że więcej bym zyskała,to czasami ratunek dla kobiety odejście takiego...przemilczę.Strata tak ale dla jego rodziny.Strata ludzka ale nie kogoś bliskiego.

gdyby go zabrakło...

18 sie 2009 - 11:04:59

ech co ci faceci z nami robią...to jest chyba nowy rodzaj uzależnienia... : ) trzeba by było wymyślić nazwę...:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-18 11:05 przez madden.

gdyby go zabrakło...

18 sie 2009 - 11:18:56

Cytat
sweetwomen
Cytat
betulek
A ja juz kiedyś byłam w takiej sytuacji - niby smieszne, ale pojechał na drugi koniec Polski i zgubił komórkę. W tych czasach - nie ma człowieka!!!
I najbardziej tęskniłam za taką niby głupotą - jak się w nocy kręcę, to obojetnie, gdzie akurat leży jego ręka, zaraz mnie głaskał, aż spokojnie zasnęłam od nowa. I tego było mi najbardziej brak. Taka bzdura... nie głos, nie wygląd, nie śmiech, nie seks. Głaskanie przez sen.

masz rację, zazwyczaj myśli się w takich sytuacjach o braku tych najdrobniejszych rzeczy, gestów, które z pozoru zwyczajne urastają do rangi niezwykłych. Jego zapach jest dla mnie taką ważną sprawą, a On śmieje się ze mnie ,że go wącham, a co ja za to mogę...eh, mogłabym go nie widzieć,nie słyszeć , ale zapach rozpoznałabym na odległość - uspokaja mnie....

No to w naszym wypadku jest odwrotnie :) To on mnie wacha dniami i nocami - az czasami jest mi glupio przy ludziach, bo on nic tylko nos w moich wlosach :)) Ale jest to bardzo przyjemne uczucie :)
A wracajac do tematu; nawet nie chce sobie wyobrazac takiej sytuacji.. Brakowaloby mi przede wszystkim drugiej polowy mnie, pewnie bez ktorej nie przezylabym tygodnia! Jego usmiech, te radosne oczka spogladajace na mnie ukratkiem, jego zlosc, pocalunek... nie potrafilabym juz bez niego po prostu zyc :(( ;*******

gdyby go zabrakło...

18 sie 2009 - 11:25:16

Da sie zyc! dziewczyny w koncu zapomnicie:) ja teraz jestem szczesliwa;) nie zaluje poprzedniego zwiazku, ale teraz doceniam mojego partnera...jest wspaniale;) o wiele lepiej niz poprzedni zwiazek :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 14:48 przez emiilka_.

gdyby go zabrakło...

18 sie 2009 - 11:28:30

Cytat
Iskierrka
Zazdroszczę Wam dziewczyny jak to czytam .. byłam z chłopakiem 3 lata - planowaliśmy ślub ale niestety rozstaliśmy się:/ teraz już od 2 lat jestem z innym ale nie potrafię go pokochać taką miłością jak kochałam byłego:( jest mi z nim dobrze, myślę że kocham Go ale ciągle w głowie siedzi ex mimo upływu czasu a najgorsze jest to że On ciągle czeka na mnie - ciągle przypomina o swoim istnieniu i powtarza, że beze mnie nie będzie szczęśliwy:/ co robić ..

To czemu nie wrócicie do siebie? Jaki był powód rozstania? Smutne to...

gdyby go zabrakło...

18 sie 2009 - 11:36:12

NIe moge sobie tego wyobrazić nawet, bo odrazu mam szklanke w oczach.
Czego by mi brakowało, napewno wygłupów z nim, żartów, wielo godzinnych rozmow przez telefon, zapachu, dotyku, czułości, ciepła.. troski, buziaka na dobranoc, jego łaskotania, drażnienia mnie. Ehhh. Ja kilku dni niie moge wytzrzymac bez niego.
Oby nigdy to sie nie zdarzyło :(

gdyby go zabrakło...

18 sie 2009 - 11:42:38

mam nadzieję , że się nikt nie obrazi.. ale to jest najgłupszy wątek jaki czytałam na szafie... wyobrażać sobie co by było gdyby ktoś umarł... no porażka.... nie wywołuj wilka z lasu......

gdyby go zabrakło...

18 sie 2009 - 11:53:07

Cytat
ilhami
mam nadzieję , że się nikt nie obrazi.. ale to jest najgłupszy wątek jaki czytałam na szafie... wyobrażać sobie co by było gdyby ktoś umarł... no porażka.... nie wywołuj wilka z lasu......

racja siostra!!

gdyby go zabrakło...

18 sie 2009 - 16:44:55

Cytat
Kasja_23
Cytat
ilhami
mam nadzieję , że się nikt nie obrazi.. ale to jest najgłupszy wątek jaki czytałam na szafie... wyobrażać sobie co by było gdyby ktoś umarł... no porażka.... nie wywołuj wilka z lasu......

racja siostra!!

Drogie siostry!

wątek został założony nie po to, żeby sobie wyobrażać, co będzie jak ktoś bliski umrze.
na poprzedniej stronie wyraźnie pisałam, o jakie zniknięcie chodzi - wasz facet jedzie sobie np. na ryby posiedzieć w samotności i gubi komórkę. Wystarczy, że nie ma kontaktu, a już jest strach. I czego Ci najbardziej brak, za czym tęsknisz najbardziej?
Mam nadzieję, że inne dziewczyny nieco lepiej zrozumiały moje intencje. To zresztą widać w wypowiedziach - potrafimy pięknie mówić o facetach, kochamy ich za drobiazgi (gest, spojrzenie, głos) a nie za BMW i utrzymanie.
Właśnie na te drobiazgi chciałam Wam, drogie Szafiarki, zwrócić uwagę... Przytulcie swoich facetów, bo przecież są nie do podrobienia!

gdyby go zabrakło...

19 sie 2009 - 23:39:40

W tym roku rozstałam sie z facetem byłam z nim 4 lata :( i powiem wam ze dzien w dzien tesknie za nim patrze przez okno czy casem nie skreca do mnie do domu ... jak widze jakies srebne auto to zaraz mi sie z nim kojarzy .. jak ide do sklepu z mysla o zakupie jakiejs rzeczy to czasem juz bezmyslnie zapytam sie o bluzy meskie :( brakuje mi go na kazdym kroku czuje sie samotna :( juz nie ma tych seansów filmowych jego ochszaniania mnie ze cos zle robie :9 telefonów przed snem i na dzien dobry :( brakuje mi wszystkiego co jest z nim zwiazane !!!!!!!!!!! "Trzeba coś stracic zeby docenic aby odzyskac treba sie zmienic" az sie popłakałam ;( piszac to ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chlopa- dawna historia