Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na...

27 cze 2009 - 15:56:16

.. sposoby na bycie seksowną ?

tylko bez takich typu : wystawiam biust i to zawsze pomaga, bo tak robią kobiety niskich obyczajów :))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-27 16:49 przez nawashi.

Sposoby na...

27 cze 2009 - 15:58:55

zadbana, umalowana, dobrze ubrana, niezbyt wyzywająco ;] wystawiony cyc to raczej lafirynda i nic z sexownego wyglądu nie ma ;]

Sposoby na...

27 cze 2009 - 16:00:53

hmmm... jezeli czujesz sie sexowna, taką automatycznie cię odbierają... ja mogę być w dresie lub piżamie, ale wystarczy że założę sexowną koronkową bielizne i już jestem sexi, bo wtedy sexi się czuje... Od razu się inaczej poruszam...itd... to pomaga serio :)

Sposoby na...

27 cze 2009 - 16:05:44

gdy mam czyste włosy, ubrania i paznokcie , delikatny makijaż i ładnie pachnę - wtedy dla samej siebie jestem najseksowniejsza na świecie :)

Sposoby na...

27 cze 2009 - 16:22:51

czuję się swietnie , zrelaksowana i rowniez sexi gdy robię następujące rzeczy :
reguluję brwi, robię peeling ciala i twarzy, robię maseczkę na wlosy i twarz, depiluję ciało, moczę dłonie w naturalnej "maseczce" np z oliwy i cytryny, wycinam skórki , obcinam i piłuję paznokcie, potem starannie maluję pazurki (rowniez u stóp) , dokładnie scieram skórę z pięt a na koniec zanurzam się w wannie pelnej piany i do tego spokojna muzyczka i swieczki... potem nacieram się ulubionym balsamem do ciala... układam pieknie wloski , robię ulubiony makijaz, ubieram swiezo wyprane ciuszki i w tedy czuje sie mega seksownie :)))))) umysl wyciszony, cialko cacy i wszystko mniam :D

Sposoby na...

27 cze 2009 - 16:27:18

Najważniejsze to tak się czuć, czyli trzeba przede wszystkim siebie zaakceptować. Ubranie na pewno nie powinno być wyzywające, po za tym nie ważne co masz na sobie tylko jak to nosisz:) Czyste zadbane ,uczesane włosy, zadbana twarz, nie ważne czy z makijażem czy bez, , wypielęgnowane ciało,dłonie, stopy. Ubranie adekwatne do okoliczności - kobieta powinna być zawsze dobrze ubrana , a nie na wpół rozebrana ( wyjątek- plaża)czy przebrana (wyjątek-impreza kostiumowa):P

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na...

07 lip 2009 - 20:10:24

taaak... i jeszcze gdy chodze dumna i wyprostowana i pewna siebie.. a nie przygarbiona itp bo tak jak sie czujesz tak odbieraja Cie inni :)

niezweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na...

07 lip 2009 - 20:32:58

Cytat
Gosia19
taaak... i jeszcze gdy chodze dumna i wyprostowana i pewna siebie.. a nie przygarbiona itp bo tak jak sie czujesz tak odbieraja Cie inni :)

dokładnie, podbijam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-07 20:33 przez pisofszit.

Sposoby na...

08 lip 2009 - 11:29:20

Cytat
LadyLady
hmmm... jezeli czujesz sie sexowna, taką automatycznie cię odbierają... ja mogę być w dresie lub piżamie, ale wystarczy że założę sexowną koronkową bielizne i już jestem sexi, bo wtedy sexi się czuje... Od razu się inaczej poruszam...itd... to pomaga serio :)

Popieram! kobiety ktore sa pewne siebie i czuja sie sexowne sa tez za tkie odbierane! I choby byly ubrane w kombinezon narciarski pos zyje i takl beda przyciagac ludzi! Bo od nich takie cos bije! Jestem przeciwna zbytniemu obnazaniu sie! To niczemu sie sluzy a tylko prowokuje a pozniej dziwic sie ze tyle gwaltow! Sztuka jest byc ubrana od stop do glowy i byc sexowna;)

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na...

09 lip 2009 - 13:52:26

pomalowane pazorki u stop uwielbiam to:)szczegolnie czerwien;p

Sposoby na...

23 lip 2009 - 01:19:30

wedlug mnie na to pytanie powiniem odpowiedziec nam facet :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nie radze sobie...