Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkolenie.

26 cze 2009 - 19:48:38

Witam Drogie Szafowiczki. :-)

Była któraś może na jakimś szkoleniu z firmy poza swoim miastem? Jak to wygląda? Pewnie zastanawiacie się po co o to pytam. Otóż w niedzielę, mój ukochany z którym jestem dokładnie 6 miesięcy, wyjeżdża na takie właśnie pięciodniowe szkolenie do Warszawy. Nie ukrywam, że jestem straszną zazdrośnicą, ( biczuje się z tego powodu codziennie :-P ) i mam obawy, gdyż nasłuchałam się od koleżanki, że: "co to się nie wyrabia na takich szkoleniach". Mam wspaniałego Mężczyznę, bardzo się kochamy, ale nie byłabym sobą nie martwiąc się. Macie jakieś doświadczenia z takich wyjazdów? Liczę na luźną rozmowę, bez zbędnych złośliwości. :-)

Pozdrawiam,
Iwona.

Szkolenie.

26 cze 2009 - 19:50:25

Mogę go dopilnować bo ja z Warszawy :)

Szkolenie.

26 cze 2009 - 19:51:41

Cytat
edysia11
Mogę go dopilnować bo ja z Warszawy :)
:-))) Sympatyczna odpowiedź. Dziękuję. :-)

Szkolenie.

26 cze 2009 - 19:53:11

Zabawię się w małego dedektywa :)
I pamiętaj: nie taki diabeł straszny jak go malują. Jak facet kocha, to nawet nie spojrzy na miss świata :)

Szkolenie.

26 cze 2009 - 19:57:13

Cytat
edysia11
Zabawię się w małego dedektywa :)
I pamiętaj: nie taki diabeł straszny jak go malują. Jak facet kocha, to nawet nie spojrzy na miss świata :)
Niby tak. Ale On jest bardzo atrakcyjny i nawet w mojej obecności jest podrywany, więc jak mam spać spokojnie, jak ja tu a On tam? ;-P Hehe. Naprawdę jestem zazdrośnicą. Ale, hm.. On też. Denerwuje się, gdy ktoś się na ulicy uśmiechnie do mnie.
Wracając do tematu: podobno na takich szkoleniach odbywa się "integracja", a to słowo kojarzy mi się z jednym i stąd te obawa.

Szkolenie.

26 cze 2009 - 19:57:43

no. POPIERAM ! edysie11

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:00:02

To samo on może myśleć,że zostawia Cię w domu SAMĄ. A co będzie kiedy Ty zechcesz się zintegrować z jakimś miłym Panem z baru?

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:01:31

Nie dziwię Ci się-sama byłabym okrutnie zazdrosna;)byłabym,gdybym mu nie ufała...zatem więcej zaufania moja droga.Jeśli kocha to nie zdradzi.;)

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:04:00

Karola2009, myślę podobnie: jeśli Komuś zależy, to choćby miał milion okazji - nie zdradzi, ale to TYLKO Facet. Wiesz jak jest.

edysia11, nie ma takiej możliwości, ja jestem wierna w 100% i On wie o tym. To do Niego piszą SMS-y jakieś kobiety z propozycją spędzenia wspólnej nocy.. ;-S

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:05:57

Cytat
madllen999
Nie dziwię Ci się-sama byłabym okrutnie zazdrosna;)byłabym,gdybym mu nie ufała...zatem więcej zaufania moja droga.Jeśli kocha to nie zdradzi.;)
Wiesz, to "dopiero" pół roku. Poznajemy się, docieramy, budujemy zaufanie, ale wiemy, że chcemy być razem.. Jednak ta niepewność co do mężczyzn zawsze będzie. Nie można niczego być pewnym w stu procentach. A takie szkolenie może wyglądać różnie.

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:05:59

To,że one piszą to nie znaczy,że się skusi.

powiem Ci tak: Jak zdradzi znaczy,że nie był wart.

Wiem,że łatwo powiedzieć a trudniej zrobić..lecz taka jest życiowa prawda.

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:06:30

a dużo ma tych kobitek w pracy? :)

ja byłam na wyjeździe integracyjnym właśnie, na jesieni. Nic takiego nie zauważyłam. Oczywiście był alkohol i w ogóle, ale to był czas zorganizowany :) mieliśmy specjalny kabaret, różne śmieszne zadania i w ogóle :)
potem była dyskoteka, ale każdy bawił się i nikomu do głowy takie rzeczy nie przychodziły. Spokojnie moja droga, też takie opinie słyszałam, ale przekonałam się że to stek kłamstw. Opowiadają je jacyś niedowartościowani ludzie, którzy sobie wymyślają rzeczy typu uwiodłem tą, spałem z tamtą.
A tak na prawdę to w firmach większość osób to osoby dorosłe i nie takie rzeczy im w głowie :)
Więc główka do góry i się nic nie martw!

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:06:40

Cytat
diwonek
Cytat
madllen999
Nie dziwię Ci się-sama byłabym okrutnie zazdrosna;)byłabym,gdybym mu nie ufała...zatem więcej zaufania moja droga.Jeśli kocha to nie zdradzi.;)
Wiesz, to "dopiero" pół roku. Poznajemy się, docieramy, budujemy zaufanie, ale wiemy, że chcemy być razem.. Jednak ta niepewność co do mężczyzn zawsze będzie. Nie można niczego być pewnym w stu procentach. A takie szkolenie może wyglądać różnie.



Nakręcasz się!

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:10:28

Cytat
edysia11
To,że one piszą to nie znaczy,że się skusi.

powiem Ci tak: Jak zdradzi znaczy,że nie był wart.

Wiem,że łatwo powiedzieć a trudniej zrobić..lecz taka jest życiowa prawda.
Wiem, że nie odpisuje. Wiem to. Ale sam fakt mnie przeraża. Jak kobieta, która wie, że jej "obiekt" jest zajęty może go nadal podrywać? W głowie mi się to nie mieści.

Jeśli zdradzi, nie był wart. < Zgadzam się. Niby to taka życiowa prawda, ale fakt, że to właśnie ŻYCIOWA PRAWDA nie osłodzi mi bólu po takim zawodzie.

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:12:17

Cytat
Camille
a dużo ma tych kobitek w pracy? :)

ja byłam na wyjeździe integracyjnym właśnie, na jesieni. Nic takiego nie zauważyłam. Oczywiście był alkohol i w ogóle, ale to był czas zorganizowany :) mieliśmy specjalny kabaret, różne śmieszne zadania i w ogóle :)
potem była dyskoteka, ale każdy bawił się i nikomu do głowy takie rzeczy nie przychodziły. Spokojnie moja droga, też takie opinie słyszałam, ale przekonałam się że to stek kłamstw. Opowiadają je jacyś niedowartościowani ludzie, którzy sobie wymyślają rzeczy typu uwiodłem tą, spałem z tamtą.
A tak na prawdę to w firmach większość osób to osoby dorosłe i nie takie rzeczy im w głowie :)
Więc główka do góry i się nic nie martw!
Sęk w tym, że to takie pierwsze szkolenie w nowej pracy.
Z Twoich doświadczeń faktycznie nie wynikają jakieś straszne rzeczy. Troszkę mnie uspokoiłaś. Dziękuję Ci. :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposoby na...