Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:12:31

Cytat
diwonek
Karola2009, myślę podobnie: jeśli Komuś zależy, to choćby miał milion okazji - nie zdradzi, ale to TYLKO Facet. Wiesz jak jest.

edysia11, nie ma takiej możliwości, ja jestem wierna w 100% i On wie o tym. To do Niego piszą SMS-y jakieś kobiety z propozycją spędzenia wspólnej nocy.. ;-S


oj oj, nigdy nie pisz nigdy....Moja dobra koleżanka też była tak pewna i to ona właśnie zdradziła.....

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:13:02

Cytat
edysia11
Cytat
diwonek
Cytat
madllen999
Nie dziwię Ci się-sama byłabym okrutnie zazdrosna;)byłabym,gdybym mu nie ufała...zatem więcej zaufania moja droga.Jeśli kocha to nie zdradzi.;)
Wiesz, to "dopiero" pół roku. Poznajemy się, docieramy, budujemy zaufanie, ale wiemy, że chcemy być razem.. Jednak ta niepewność co do mężczyzn zawsze będzie. Nie można niczego być pewnym w stu procentach. A takie szkolenie może wyglądać różnie.



Nakręcasz się!
Pisałam, że jestem zazdrośnicą. :-)

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:14:36

Kochana!

Powiem Ci,że to działa na takiej zasadzie. Ludzie, gadają że operacje są straszneee...Sama wiem, po sobie,że to nic złego i się nie umiera ;]

tak jest też z tym szkoleniem...

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:15:32

Cytat
jarmulka_
Cytat
diwonek
Karola2009, myślę podobnie: jeśli Komuś zależy, to choćby miał milion okazji - nie zdradzi, ale to TYLKO Facet. Wiesz jak jest.

edysia11, nie ma takiej możliwości, ja jestem wierna w 100% i On wie o tym. To do Niego piszą SMS-y jakieś kobiety z propozycją spędzenia wspólnej nocy.. ;-S


oj oj, nigdy nie pisz nigdy....Moja dobra koleżanka też była tak pewna i to ona właśnie zdradziła.....
A dlaczego zdradziła? Z nudów? ;-] Czy miała jakiś inny powód?

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:17:04

Cytat
edysia11
Kochana!

Powiem Ci,że to działa na takiej zasadzie. Ludzie, gadają że operacje są straszneee...Sama wiem, po sobie,że to nic złego i się nie umiera ;]

tak jest też z tym szkoleniem...
Pewnie masz rację, moja Droga. Co ma być to będzie.
Znajoma powiedziała mi: jeśli ma Cię zdradzić, to zrobi to w Waszym wspólnym łóżku, nie musi do Warszawy wyjeżdżać. Chyba ma rację.

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:20:05

Masz bardzo mądrą koleżankę;D :) Im bardziej się będziesz stresować, tym gorzej!

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:20:34

Cytat
diwonek
Cytat
jarmulka_
Cytat
diwonek
Karola2009, myślę podobnie: jeśli Komuś zależy, to choćby miał milion okazji - nie zdradzi, ale to TYLKO Facet. Wiesz jak jest.

edysia11, nie ma takiej możliwości, ja jestem wierna w 100% i On wie o tym. To do Niego piszą SMS-y jakieś kobiety z propozycją spędzenia wspólnej nocy.. ;-S


oj oj, nigdy nie pisz nigdy....Moja dobra koleżanka też była tak pewna i to ona właśnie zdradziła.....
A dlaczego zdradziła? Z nudów? ;-] Czy miała jakiś inny powód?

ani z nudów ani innego powodu nie miała, po prostu przeoczyła moment kiedy zwykły kumpel ze studiów stał się mniej "zwykły" , nie zauważyła, że na nią leci, a raczej nie dopuszczała tej mysli do siebie bo go bardzo lubiła..i się zagalopowali....może to troche głupie, że się nie zorientowała, ale z tego co mówiła , to była tak pewna tego , że swojego chłopaka nie zdradzi, że chyby przestała się pilnować, w sensie kontrolować siebie i sytuację...Na szczęście jej wybaczył:) a ona do tej pory ma wyrzuty sumienia....

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:20:44

dokładnie i ma rację!
ode mnie tyle znajomych jeździ (w tym samym wieku - 1,5 roku pracuje i dopiero studia kończę) i nikt nikogo nie zdradzął i w ogóle takich insynuacji nawet nie było :)

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:22:57

Cytat
diwonek
Cytat
edysia11
Kochana!

Powiem Ci,że to działa na takiej zasadzie. Ludzie, gadają że operacje są straszneee...Sama wiem, po sobie,że to nic złego i się nie umiera ;]

tak jest też z tym szkoleniem...
Pewnie masz rację, moja Droga. Co ma być to będzie.
Znajoma powiedziała mi: jeśli ma Cię zdradzić, to zrobi to w Waszym wspólnym łóżku, nie musi do Warszawy wyjeżdżać. Chyba ma rację.


otóż to......co prawda to prawda

Ale doskonale rozumiem Twój "ból" , bo też by mnie to od środka zjadało, rada jaką mogę dać - wymyśl coś dla siebie na ten czas, żeby o tym nie myśleć:) no i oczywiście daj mu powody do tęsknoty:D

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:23:28

miała ten sam dylemat jak ja wyjezdzałam na delegacje i zostawialam ukochanego i wiedziałam ze laski za nim latają,ale musiałam go zostawic i jechac.Biłam sie z myslami jak nie odbierał tel ze moze gdzies jest.ale powiem Ci ze ja to wogóle nie odbieralam tel jak on dzonił bo akurat wtedy zawsze miałam jakies zajeciem i jak oddzwaniałam to miał pretensje gdzie ja łaze ze pewnie kogos tam ma.Gwarantuje Ci ze na takich szkoleniach nie ma czasu myslec zeby wyjsc na nowe miasto i posiedziec gdzies w pabie,wiec spokojnie go pusc i nie bój sie niczego:)

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:28:25

Cytat
edysia11
Masz bardzo mądrą koleżankę;D :) Im bardziej się będziesz stresować, tym gorzej!
Pewnie masz rację. :-) Dziękuję.

Szkolenie.

26 cze 2009 - 20:31:47

jarmulka_ < Heheh, "nie zauważyła". Dooobre. :-)
Wymyślic zajęcie, w sumie dobra myśl.
Camille < Ty to naprawdę mnie uspokajasz prawdziwie. :-))
Myszka79 < Jeszcze nie wyjechał, a ja już tęsknie i myślę, a co dopiero jak nie będziemy widzieć się tak dłuuugo? Widzę, że Wam też było ciężko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposoby na...