Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:22:03

Hej. Mam nadzieje, ze mi pomozecie.
Tydzien temu w sobote poznałam chłopaka na domówce u mojej koleżanki ( jej kuzyn )
Był bardzo miły dla mnie i to mnie w nim oczarowało.
Następnego dnia napisał do mnie na gg i tak zaczelismy gadać. Pisał, żeby sie spotkać itp. okazalo sie, ze beda wszyscy, czyli cala moja paczka. Tego dnia nic nie wskazywalo na to, ze jest mną choć troche zainteresowany.
Wszystko wskaztywało na to, ze podoba mu sie moja przyjaciółka.
Tak więc odpuściłam go sobie.
Następnego dnia była kolejna impreza, tym razem u mnie na dzialce (ah, te wakacje:P) ognisko, pogoda nie dopisywala, wiec ciagle siedzielismy pod takim daszkiem, bawilam sie jego telefonem (taki fajny, ze szok:P) a on w koncu jakos zaczal sie dziwnie wykręcać i wkoncu wylądowal dlonmi na moich udach (siedzielismy na lawce) i powiedzial, zebym dala mu dlonie bo mu zimno. nie zrobilam tego. Potem jak wracalismy cala droge gadalismy itp. bylo bardzo fajnie.
Kilka dni potem mialam sie z nim umowic na lody, ale cos mi wypało.
spotkalam go i jego brata w miescie. gadalismy ponad godzine, znow zaproponowal mi spotkanie, a ja znow sie jakos wykrecilam. dzis mielismy sie spotkac o 17, ale nie odpisywalam i nie odbieralam telefonu, bo wczoraj na spacerze cala paczka strasznie mnie do siebie zrazil. ciagle bral za rece, obejmowal mnie, obsciskiwal.
jest fajny i przystojny, ale nie podoba mi sie! Wczoraj dal mi swoj porwany. obgryziony breloczek.... :| i jedną gume.. po za tym zniszczyl mi przyczepke (polowe serca) do telefonu i w ogole... STRASZNE!!!
Jak mam mu powiedzieć, że nic z tego nie bedzie nie urażając go?
w koncu stanowimy paczke i nie chce zeby nasza paczka sie przez nas rozpadła. :(((

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:27:15

wiesz co.przed chwila czytalam twoj chamski komentarz do ciuszka..wiec ciesze sie ze szafiarki maja w d..twoje wołanie o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:28:31

frajer jakiś, powiedz mu, żeby poszukał głupszej od siebie ;) Nie ma co sie z takim cackać, jakiś niewychowany nicpoń, co szuka panny na noc :)

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:29:29

a ja chciałam dodac ze ten problem to jakiś smieszny jest... ile ty masz dziewczyno lat że piszesz takie głupoty:ZE ON CI ZNISZCZYŁ JAKĄŚ DURNOWATĄ PRZYCZEPKE DO TELEFONU I ŻE CI DAŁ GUME HAHAHA DOBRE.... sorki ale jakoś mnie to rozbawiło...:):)

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:30:32

Zniszczył połowę serduszka? Rety, to straszne!!! ;)

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:31:16

ja bym mu nic nie mówiła..zaczęła unikać.. w końcu da sobie spokój..:/a jak nie to wypal z grubej rury i już..

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:33:15

Cytat
ashley18
ja bym mu nic nie mówiła..zaczęła unikać.. w końcu da sobie spokój..:/a jak nie to wypal z grubej rury i już..


próbuje. :(

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:34:52

Cytat
godzinaczwarta
Zniszczył połowę serduszka? Rety, to straszne!!! ;)



:D:D zgadzam sie...:D:D: to okropne ?:D:D:D

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:39:44

Ja już jestem za stara na takie coś, a chciałam sobie trochę na forum popisać, a tu same teksty jak z Bravo Girl.

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:41:39

Cytat
paulaa_2008
Ja już jestem za stara na takie coś, a chciałam sobie trochę na forum popisać, a tu same teksty jak z Bravo Girl.
Wchodź na ploteczki ("POPLOTKUJMY";), tam rozmawiamy o wszystkim i o niczym :D

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:41:55

smieszna historia.

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:42:03

"Tego dnia nic nie wskazywalo na to, ze jest mną choć troche zainteresowany.
Wszystko wskaztywało na to, ze podoba mu sie moja przyjaciółka. "

Pewnie dlatego że tego dnia miałaś na siebie brzydsze ciuszki :D a na serio nie spodziewaj się pomocy skoro wstawiasz chamskie komentarze :) masz dość dziecinne problemy...

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:42:11

Cytat
JuStYsIa21
a ja chciałam dodac ze ten problem to jakiś smieszny jest... ile ty masz dziewczyno lat że piszesz takie głupoty:ZE ON CI ZNISZCZYŁ JAKĄŚ DURNOWATĄ PRZYCZEPKE DO TELEFONU I ŻE CI DAŁ GUME HAHAHA DOBRE.... sorki ale jakoś mnie to rozbawiło...:):)

haha zgadzam się śmiesznawe zdeka

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:47:09

powiedz mu wprost ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkolenie.